pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wasz wymarzony dom.

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Wasz wymarzony dom.

Post autor: pomidor6 »

Na pewno bedzie miał ogrzewanie na pellet, to niemal podstawa! My mamy pellet od maximer. Zaś kocioł mamy łatwy w obsludze, a jesli chodzi o spalanie to jest naprawde bardzo ekonomicznie
frodek
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Wasz wymarzony dom.

Post autor: frodek »

Dom drewniany. Piękny, klimatyczny i zdrowy dla człowieka i środowiska. Znajomi zbudowali taki dom a dokładnie firma Wood-House z Czaplinka - specjaliści od drewnianych domów - i to jest super chałupka. Planujemy taki dom zbudować, na razie kupiliśmy działkę.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Wasz wymarzony dom.

Post autor: zbyhu »

a w takim wymarzonym domu jakie planujecie / macie wnętrza?? Bo mi się podobają minimalistyczne wnętrza. np w części domu planuje panele winylowe Afirmax (pokoje, przedpokój zastanawiam się nad kuchnią) łazienka raczej kafelki. Ściany w większości domu jasne. Pojedyncze w salonie i sypialni z mocniejszym akcentem kolorystycznym. Sufity jasne z tuba jako oświetleniem + pasek ledowy. Nad stołem coś wiszącego. Kwiatki w każdym pomieszczeniu, bo lubię kwiaty.
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: Wasz wymarzony dom.

Post autor: nomik »

Co do samego ogrzewania w domu na pewno mogę polecić takie rozwiazanie https://redsnake.pl/oferta/folie-grzewcze/
Na pewno będzie najlepszym jesli chodzi o komfort, bezpieczeństwo i to jest ono przyjazne alergikom.
Kamilos77
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-09, 15:29

Re: Wasz wymarzony dom.

Post autor: Kamilos77 »

mi się poszczęściło i już mieszkam z rodziną w swoim wymarzonym domu :D rok temu udało nam się sprzedać mieszkanie i kupić za pośrednictwem agencji nieruchomości dom - miesiąc przed początkiem pandemii. Nie wiem, jakbym przetrwał kwarantannę w kawalerce. Poszukiwania domu nie trwały wcale długo. Agencja Expert pokazała nam różne domy na sprzedaż Radomsko, ich bazę możecie zobaczyć tutaj https://expertnieruchomosci.pl/lista-ofert/. Od razu wiedzieliśmy, jak trafiliśmy na ten wymarzony. Jest przestronny, w spokojnej okolicy i w nowoczesnym stylu.
ODPOWIEDZ