pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wasz wymarzony dom.

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

A ja, oczywiście się wyróżnię, bo od zawsze chciałam mieszkać w starej kamienicy w Los Angeles.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 29,r:2,s:0
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

wolałabym mieszkać w jakimś nowoczesnym apartamencie niz w typowym wiejskim domku czy coś... ważny jest styl i przestrzeń niekoniecznie w samym centrum najlepiej w Hiszpanii ^^
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nigdy nie myślałam o wymarzonym domu jako budynku, nigdy. Zawsze kierowałam się atmosferą, gdzie dom będzie dawał mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju.
Owszem może jako mała dziewczynka marzyłam o wilii z basem itp. tylko co mi z takiego domu jeśli nie będę miała z kim go dzielić. ;]
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Penthouse na ostatnim piętrze wieżowca na Manhatanie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Hmm... Ja chyba już mieszkam w swoim wymarzonym domu. Niewielki, przytulny, piętrowy, pozastawiany regałami na książki, w starym stylu. Znajdujący się w ustronnym miejscu, między lasem a długą linią pól.
Tak, zdecydowanie, mieszkam już w swoim wymarzonym domu, a ten w którym znajdę się w przyszłości z pewnością będzie podobny.
werunia
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-10-10, 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: werunia »

Mi marzy się mieszkanie w kamienicy, takie jak są w centrum Krakowa. Wysoki sufit, duża przestrzeń itd.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

w przyszłości chciałabym mieszkać w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta, najlepiej Wrocławia lub Krakowa. Powinien być przestronny, pełen książek i niewymuszonego klimatu. Musi mieć kominek, przytulne wnętrza i ciepłe, nowoczesne fotele w każdym pokoju (takie w których można się ukryć)

lecz czasem też marzę od mieszkaniu w apartamentowcu, urządzonym nowocześnie i z klasą. w sumie to chciałabym dwa domy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mam taki obrazek w mojej głowie. Parterowy z poddaszem, gdzie latem dzieci będą spać z przyjaciółmi i opowiadać sobie historie o duchach. Z biblioteczką, gdzie będę sie zaszywać w samotne, jesienne wieczory i koniecznie duży stół jadalny ;]
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja bym bardzo chciała mieć przeszkloną łazienkę w sypialni :D
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Nie chciałabym nowoczesnego apartamentu, chociaż też kusi swoim luksusem...mi się marzy dom na wsi, nawet wiem w której.... I piękny ogród, w którym jest mnóstwo drzew. pięknie wykoszony trawnik ....
Awatar użytkownika
muniek
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2012-10-29, 10:47

Post autor: muniek »

W Australii nad brzegiem oceanu w szałasie. Cóż więcej chcieć?
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Na Malediwach :D
Garden Trading na White House Design.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja jakiś czas temu przeprowadziłem się do nowego mieszkania - na Mokotowie. Jest o wiele większe i przestronniejsze od starego. Mam naprawdę duży pokój. W ostatnim czasie go wyremontowałem. Zamówiłem sobie taki zestaw mebli: http://www.najlepszemeble.pl/sklep/mebl ... /axel.html . Prezentują się świetnie - w połączeniu z kontrastowymi, ciemnymi ścianami wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Stylowo i nowocześnie. Jeszcze planuję nakleić coś na ścianę.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Hmm.... wymarzony dom . Jasne, marzenia nie kosztują, więc możemy puszczać wodze fantazji. Zawsze marzyłam o domku na wsi, wśród lasów, łąk i pól. Gdzie bursztynowy świerzop,gryga jak śnieg biała, gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała.....No tak.. drewniany stabilny domek z werandą i ogródkiem,a za ogrodzeniem jeziorko,bociany na polach,słowiki na gałęziach drzew.....
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Chciałabym mieszkać w sporym domu położonym w mojej miejscowości. Mój dom na pewno będzie bardzo nowoczesny, w surowym stylu. Wszędzie będą przeplatać się czarno-białe elementy. Dom będzie z ogromnym, zadaszonym tarasem, na którym będzie wisiał hamak oraz będą stały jakieś meble ogrodowe. Chciałabym mieć piękny ogród z kwiatami i drzewami, a za domkiem ogródek z własnymi warzywami.
ODPOWIEDZ