pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Narcyz

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Dla mnie tego typu ludzie mają jakieś kompleksy albo nadopiekuńczych rodziców, którzy przez całe życie wmawiają im jacy to oni są doskonali. Mam odruch wymiotny jak muszę z kimś takim obcować :/
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Moje doświadczenie z tego typu osobami jest średnie, ale zdążyłam już sobie wyrobić na ich temat odpowiednie i myślę, że prawdziwe zdanie. no więc teraz moja definicja: jest to osoba myśląca o sobie jak o bogu, która nie dostrzega w sobie wad a wręcz przeciwnie same zalety. Jest uzależniona od pochwał i komplementów (wręcz zmusza inne osoby do komplementowania się). Sadzi, że nie jest nikomu nic winna, a wszyscy powinni przypasowywać się jej "widzi mi się".
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Dla mnie tacy ludzie są bardzo dziwni bo bardzo częstro uważają że tylko oni mają rację a inni to nic nie wiedzą. I próbóje takich ludzi którzy widzą w sobie jakiegoś boga czy kogoś innego :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Narcyzami stają się ludzie pokrzywdzeni przez życie, którzy w procesie wywyższania się nad innych znajdują ukojenie swoich problemów i niedostatków z dzieciństwa.
Gdyby każdy był kochany i miał zapewnione wszystkie podstawowe potrzeby, pewnie byłoby mniej takich osób.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Ruth pisze:Narcyzami stają się ludzie pokrzywdzeni przez życie
Bardzo słuszna teoria która jest bardzo fajna i określa chyba każdego narcyza :)
Ruth pisze:Gdyby każdy był kochany i miał zapewnione wszystkie podstawowe potrzeby, pewnie byłoby mniej takich osób.
No wiesz to tylko są marzenia że tak kiedyś będzie. Ale chyba jednak nie i takich ludzi nam nie zabraknie niestety
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Dlatego ludzie, którzy nie potrafią obdarzyć miłością albo nie czują się gotowi na opiekowanie się innymi, nie powinni stawać się rodzicami. W ogóle czasem to myślę, że zajście w ciąże powinno być karane, chyba, że ma się świstek od psychiatry, że wszystko z głową jest okej. No, ale nie przesadzam. Ludzie powinni wiedzieć, że przez swoje własne problemy mogą skrzywdzić dziecko.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ruth pisze:W ogóle czasem to myślę, że zajście w ciąże powinno być karane, chyba, że ma się świstek od psychiatry, że wszystko z głową jest okej.
Cóż, wówczas dopiero mielibyśmy prawdziwy niż demograficzny. Aczkolwiek faktycznie
Ludzie powinni wiedzieć, że przez swoje własne problemy mogą skrzywdzić dziecko.
Narcyz... Człowiek zakochany w sobie. Człowiek cierpiący. Człowiek zamknięty na wszystko, co jest poza nim. Narcyzm to coś niszczącego nie tylko narcyza, ale też jego otoczenia. To tak według mnie. Czy się kiedyś spotkałam... Chyba tak, ale niezbyt blisko. Nigdy nie miałam głębszego kontaktu z taką osobą.
ODPOWIEDZ