pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Strach przed wodą

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Tak, boję się wody.
Tzn. jeżdżę nad jezioro, morze ale kiedy wygłupiam się z chłopakiem i kiedy on wpycha mnie do wody to wtedy okropnie się boję, bo już kilka razy się zachłysnęłam i...boję się że się utopię.
Awatar użytkownika
mała mi
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-06-29, 14:13

Post autor: mała mi »

Jak byłam mała to bałam się wody. Teraz bardzo dawno nie miałam styczności, więc nie wiem jak by to było. Myślę, że mój strach był spowodowany tym, że nie umiem pływać. A może na odwrót, może jest tak, że nie umiem pływać, bo boję się wody. Sama nie wiem.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Nigdy nie miałam tego typu problemów. Nigdy nie bałam się wody, wręcz przeciwnie - uwielbiam wodę :)
bsaood
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-22, 09:00
Kontakt:

Post autor: bsaood »

Nigdy się nie bałem wody, boje się za to głębokości.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja nigdy nie miałam oporów przed wodą, lubiłam się kąpać
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Lęk najczęściej jest spowodowany jakimś doświadczeniem z życia, którego nawet nie musimy pamiętać. To się tyczy na przykład mnie.

Bardzo się bałem wejść na głęboką wodę. Do szyi było jeszcze OK, ale dalej to zaczynałem mieć napady paniki. Najgorzej, jak koledzy skakali z podestu do basenu na głęboką wodę, a ja po prostu nie mogłem – od razu obawy, że się utopię, że nie dam rady utrzymać się na wodzie, itd. Ważne jest to, że pływać jako tako potrafię.

Wiedziałem, że chcę się pozbyć tego lęku, dlatego w moim mieście wybrałem się do psychologa. Trochę mi zajęło szukanie dobrego terapeuty, bo jest ich bardzo dużo, ale w końcu mi się udało. Z całego serca polecam Panią Małgorzatę Małek (jej strona http://psychologswidnica-malek.pl/). Takiego podejścia się nie spodziewałem. Kilka sesji wystarczyło, bym zrozumiał co jest ze mną nie tak, skąd się to bierze oraz jak mogę to pokonać. Teraz jak jadę na basen to od razu wskakuję na głęboką wodę i czuję się świetnie.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ja się wody nie boję, ale pływać to nie umiem :(
ODPOWIEDZ