pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Blizniaki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Blizniaki

Post autor: Rose »

Znacie dużo par blizniaczych?Jednojajowe, czy dwu?
Zupełnie różne, czy takie same?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Moja chrzestna ma bliźniaczki dwujajowe. Są zupełnie różne. Zaczynając od wzrostu a kończąc na kolorze włosów. Podobno u mnie w rodzinie też kiedyś były bliźniaki i wychodzi na to, że albo ja albo któreś z mojego rodzeństwa także może je mieć.
Awatar użytkownika
methanabol.
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2010-05-31, 21:06

Post autor: methanabol. »

Mam w klasie bliźniaki, mimo 6 lat znajomości, bez bicia się przyznam, że gdyby nie różne buty to bym nie odróżnił.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Jak byłam wsanatorium to były bliźniaczki i trojaczki.
Bliźniaczki - w ogóle do siebie nie podobne, nie powiedziałabym nawet, że siostrami są.
Trojaczki - na pierwszy rzut oka identyczni, jednak jak ich poznalam, to zdaleka ich rozróźniałam ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W równoległej klasie są bliźniaczki jednojajowe, do tej pory, po 10 latach znajomości, nie jestem w stanie ich rozpoznac :P

Znam jeszcze jedną parę bliźniaków, też jednojajowych, ale chłopców i nawet wyglądają inaczej.
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Mam w klasie bliźniaczki jednojajowe i bliźniaków dwujajowych.
Chłopcy są zupełnie różni,a bliźniaczki bardzo podobne.Różnią się jedynie wzrostem, z powodu choroby jednej z nich.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Znam chyba z 3 pary bliźniaków, w tym jedni są dwujajowi i dwie pary jednojajowych.
Jednojajowe różnią się tym, ze jedna ma grzywkę, a druga nie xd (te które znam )
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Mam brata bliźniaka, na szczęście kompletnie różny ode mnie, zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru :D
Za to bliźniaków jednojajowych znam od cholery i nie powiem, trudności w rozróżnieniu są. Cieszę się, że sama nie mam siostry bliźniaczki (;
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

chyba jako jedyna nie znam żadnych bliźniaków ;p
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mój brat i siostra są bliźniakami dwujajowymi

znam bliźniaczki jednojajowe. ostanio jedna przefarbowała się na czrny kolor, nie mam problemu w odróżnieniu ich :P

znajomych jedojajowych i dwujajowych ogólnie mam sporo ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:chyba jako jedyna nie znam żadnych bliźniaków ;p
Nie wierzę ! :)

Ja znam mnóstwo par blizniaczych, mnóstwo.
No a jedną znam bardzo bardzo dobrze, bo nawet z nimi dzielę pokój ;]
Blizniaczki jednojajowe. Na pierwszy rzut oka identyko, po dłuższym przyjrzeniu się - zupełnie różne. Nasz współlokator, po 3 latach w jednej klasie i pół roku mieszkania razem wciąż je mylił...A jedna nosi okulary a druga nie. Upodobania, gusta mają podobne, ale charakterki już się różnią ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

W klasie mam bliźniaczki jednojajowe, ale są zupełnie inne, przynajmniej z wyglądu.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

No, znam kilka, z trzema chodzę do klasy.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Sama mam siostrę bliźniaczkę, jednojajową w dodatku. Dosyc podobną. Kiedyś byłyśmy nie do odróżnienia, teraz na całe szczęście, już nie.
Do tego moje kuzynostwo to też bliźniaki.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

psychiczna pisze:wychodzi na to, że albo ja albo któreś z mojego rodzeństwa także może je mieć.
Niby co drugie pokolenia są bliźniaki? Gdzieś o tym czytałam. U mojego chłopaka wychodzi, że ktoś ma mieć teraz bliźniaki. Jego siostra jest w ciąży jak na 5 miesiąc ma duży brzuch i ciągle słyszę 'a jak to będą bliźniaki?!'
W mojej szkole dokładnie w liceum były bliźniaczki chyba jednojajowe, przez 3 lata nigdy nie wiedziałam która to która, ubierały się identycznie, te same fryzury, makijaż itp.
ODPOWIEDZ