pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezerwatywy dla dzieci

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Prezerwatywy dla dzieci

Post autor: Ziou »

Kod: Zaznacz cały

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prezerwatywy-dla-dzieci-wkrotce-w-sklepach,wid,12043250,wiadomosc.html?ticaid=19ffb
Co o tym sądzicie ?
Czy popieracie ten pomysł i zgadzacie się z tym, że pomoże to w uświadamianiu dzieci?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Co o tym sądzicie ?
Skoro doszło do tego, że 14sto latki uprawiają seks, to niech chociaż się zabezpieczają.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

prezerwatywy są przeciw dzieciom a nie dla dzieci, jak są takie głupie że w podstawówce uprawiają sex to znak, że ich rodzice zapomnieji się zabezpieczyć
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

SynSula pisze:Co o tym sądzicie ?
Jeżeli 12-14-latki jak tam napisali uprawiają sex to już lepiej bedzie jak się zabezpieczą.
FunksterGangster pisze:prezerwatywy są przeciw dzieciom a nie dla dzieci
też racja.
ale wydaje mi się, że nikt nie chciałby zobaczyć 14-latki, która bylaby w ciąży
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

jak są takie głupie że w podstawówce uprawiają sex to znak, że ich rodzice zapomnieji się zabezpieczyć
Dlaczego ich obrażasz? Chcą uprawiać seks to niech to robią, proszę bardzo. Ważne że ktoś o nich pomyślał i że teraz będą mogli się zabezpieczać.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

psychiczna pisze:Cytat:
jak są takie głupie że w podstawówce uprawiają sex to znak, że ich rodzice zapomnieji się zabezpieczyć


Dlaczego ich obrażasz? Chcą uprawiać seks to niech to robią, proszę bardzo. Ważne że ktoś o nich pomyślał i że teraz będą mogli się zabezpieczać.
no fakt, nie pomyślałem i za szybko napisalem, przepraszam
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

O rany.
Nie wiem, chwilowo zwątpiłam czy żyję na tej samej planecie, której tyczy się ten artykuł.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

SynSula pisze:Co o tym sądzicie ?
Czy popieracie ten pomysł i zgadzacie się z tym, że pomoże to w uświadamianiu dzieci?
Owszem z jednej strony można wyjść z założenia,że jeśli już chcą się bawić w sex to niech robią to zwiększą świadomością.Jednakże nie wiem,czy przyczyni się do tego nowy rozmiar prezerwatywy na rynku.Wpierw wypadałoby uświadomić dzieciom,ponieważ inaczej ich nazwać nie można,czym jest seks i jakie niesie za sobą konsekwencje.To nic innego jak bawienie się w seks bez większej świadomości oraz dojrzałości emocjonalnej i nie sądzę,by należało to propagować.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

psychiczna pisze:Chcą uprawiać seks to niech to robią, proszę bardzo.
Ale jak chcą JUŻ uprawiać sex, to niech chociaż poczekają do 15 roku życia, wtedy troche dojrzeją do tego.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Hmm... nie wiem co o tym sadzić. Myślę, że przede wszystkim na początku powinna być zrobiona jakaś kampania reklamowa/społeczna, która przybliżyłaby takim dzieciom, jakie są konsekwencje stosunku bez zabezpieczenia. Ale mimo wszystko chyba takie rozwiązanie jest też dobre.Chociaż tak można się zabezpieczyć przed "niechcianymi" dziećmi.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

FunksterGangster ja w to nie wnikam. Każdy wychowuje swoje dzieci po swojemu, przekazuje im jakieś wartości itp. Poza tym temat dotyczy prezerwatyw dla dzieci a nie tego czy dziecko w wieku 12 lat jest na tyle dojrzałe aby uprawiać seks. Tak jak napisałam wcześniej: skoro już to robią, to dobrze że teraz będą mogli się zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

problem rozpoczyna się w tym, że teraz seks jest wszechobecny. Wszędzie propagowana jest nagość, seks, cielesność, namiętność. A nasze dzieci będą się wychowywały w tej rzeczywistości.
Jak ja miałam 14 lat, to do głowy by mi nie przyszło, żeby brać się za seks.
Takie dzieci chyba, nawet do końca biologicznie nie są przygotowani do ewentualnej ciąży.
SynSula pisze:zgadzacie się z tym, że pomoże to w uświadamianiu dzieci?
Uświadamianie dzieci powinno polegać na czymś zupełnie innym i nawet powiedziałabym odwrotnym. Produkując prezerwatywy w rozmiarze xs pokazujemy, że seks jest dla nich zupełnie normalną rzeczą. A nie powinno tak być.
Awatar użytkownika
nieobecny
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2010-04-07, 11:03
Lokalizacja: Silesia

Post autor: nieobecny »

odpowiedź na potrzeby rynku, prezerwatywy dla dzieci... Ciekawe co na to nauczyciele WDŻ, rodzice, psychologowie, seksuolodzy etc.
Moje zdanie jest takie, obniżmy próg dorosłości z 18 do 16 lat, i wszystko będzie "po staremu". To w pewnym sensie uświadamia nam potęgę internetu, bo te, przecież jeszcze dzieci, to już pokolenie urodzone w dobie globalnej sieci. I powtórzę to co inni:
Skoro doszło do tego, że 14sto latki uprawiają seks, to niech chociaż się zabezpieczają.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

niepokorna pisze:Produkując prezerwatywy w rozmiarze xs pokazujemy, że seks jest dla nich zupełnie normalną rzeczą. A nie powinno tak być.
Dokładnie.
Od kiedy dając dziecku cukierka uświadamiamy mu przez to, że słodycze sa niezdrowe?
Głupie, o.
Atreju pisze:Chociaż tak można się zabezpieczyć przed "niechcianymi" dziećmi.
Najpierw łudziłam się, że oszczędzi mi to widoku nastoletnich matek na ulicach, ale jak wiemy.. prezerwatywy nie są niezawodne. Nie chcę nikogo urazic, ale dodając do tego no.. niestety głupotę większości nastolatków.. Wydaję mi się, że takie prezerwatywy nie zmienią niczego poza rozpowszechnieniem seksu we wczesnym wieku.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Haha :lol:
Popieram ten pomysł. Dzieci mają coraz gorsze pomysły, jeśli będą chciały zrobić coś głupiego, to nikt nie wybije im tego z głowy i i tak to zrobią. Więc przynajmniej mniej dzieci będzie rodzić dzieci.
ODPOWIEDZ