pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezenty ślubne

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Vous.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-08-31, 12:33

Post autor: Vous. »

Najlepiej dam im pieniądze. Wtedy sami sobie kupią co chcą i będą zadowoleni. A tak to nie wiadomo...
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

U mnie w okolicy nikt nie kupuję prezentów, zawsze daję się kasę. I jest to najlepsze rozwiązanie, młodzi sami zdecydują na co tą kasę przeznaczą, co za nią kupić.. Sama na swoim ślubie również nie dostałam żadnych prezentów, tylko kasę i kwiaty :)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Galna pisze:U mnie w okolicy nikt nie kupuję prezentów, zawsze daję się kasę.
u mnie też. Czasem jakaś babka wybiegnie z zestawem sztućców, ale przeważnie dają pieniądze. :D
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

tulipan. pisze:Czasem jakaś babka wybiegnie z zestawem sztućców,
albo z kołdrą/kocem.

U mnie też zazwyczaj daje się pieniądze. Sądzę, że to lepsze, niż nie trafić z prezentem.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Najczęściej daje się pieniądze. Choć ostatnio coraz częściej państwo młodzi proszą o maskotki, kredki zamiast kwiatów. Później to wszystko zawożą do domu dziecka albo w jakieś podobne miejsce. Uważam, że to dobre rozwiązanie. Kwiaty szybko zwiędną a radość dziecka pozostanie. Zdarzają się osoby, które kupują miksery itp. a później para młoda zostaje z trzema kompletami sztućców, dwoma robotami kuchennymi i jednym wałkiem do ciasta :roll: Pieniądze są najbezpieczniejsze :)
Groszek
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-18, 11:06

Re: Prezenty ślubne

Post autor: Groszek »

wybieramy się z żoną za kilka dni na imprezę weselną do bardzo dobrych znajomych i też ostro zastanawialiśmy się nad prezentem - kasa czy jakiś fajny gift. Uznaliśmy jednak, że praktyczny prezent będzie przywoływał miłe chwile dłużej niż koperta z kasą i postanowiliśmy kupić sztućce Gerlach. Mam nadzieję, że bardzo nie zgrzeszę dorzucając link [ciach], osobiście też bardzo mi się podobają.

pozdrawiam,
Groszek

Zgrzeszysz
Ostatnio zmieniony 2011-08-20, 13:45 przez Groszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Najlepiej pieniądze, mogą sobie kupić, co chcą.
Ale spotkałam się kiedyś z fajną sytuacją. Otóż para młoda zażyczyła sobie zamiast kwiatów maskotki. I to nie dla swojego przyszłego dzieciaka, lecz dla innych dzieci. Chcieli pomóc dzieciom w szpitalu lub w domu dziecka. Bardzo fajna sprawa, szczególnie, że kwiaty się nie przydają, tylko zajmują miejsce i gniją. A poprzez podarowanie dzieciom maskotek, mogli je uszczęśliwić.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Teraz najczęściej młodzi dostają pieniądze. jest to chyba najlepsze wyjście, bo czasami jest na prawdę ciężko trafić z prezentem żeby się podobał albo żeby nie zdublować posiadanej już rzeczy. A pieniądze się zawsze przydadzą. Można ewentualnie dokupić jakąś pamiątkę ślubną czy inny upominek i tez będzie dobrze.
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

na 2future.pl masz gigantyczny kieliszek do wina :) kup to razy dwa i już po kłopocie
kiferk
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-17, 09:29

Post autor: kiferk »

Ja bym spytał się co by chcieli dostać i to kupił, lub też po prostu dał pieniądze. Uniknął bym w ten sposób łażenia po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu oraz tego, że dany prezent mógłby się nie spodobać.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

kiferk pisze:Ja bym spytał się co by chcieli dostać i to kupił, lub też po prostu dał pieniądze. Uniknął bym w ten sposób łażenia po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu oraz tego, że dany prezent mógłby się nie spodobać.
Bilecik ze znakiem wodnym :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Jeśli wiem, że para woli pieniążki - daję pieniążki. Jeśli akurat źle stoję finansowo, albo wiem, że para bardziej ucieszy się z jakiegoś przedmiotowego prezentu, to kupuję coś przydatnego do domu: pościel, zastawę stołową, małe agd... Rodzaj prezentu zawsze staram się dopasować do wymogów państwa młodych, nie lubię dawać prezentów nie przemyślanych, dawanych na odczepnego. Za niedługo sama wychodzę za mąż i mam nadzieję, że nasi goście podobnie podejdą do tematu ;P
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja na prezent dla młodych kupiłem zegarki, bardzo fajne i stylowe, modele takie jak tutaj. Moim zdaniem zegarek to bardzo dobry i praktyczny prezent, przynajmniej mam pewność że nie zostanie rzucony gdzieś w kąt;)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Chyba generalnie ważne jest to,aby prezent był na tyle praktyczny aby można było go potem jakoś wykorzystać,to moim zdaniem liczy się najbardziej. Zegarki czy akcesoria do mieszkania zawsze będą mile akceptowane.
quarca
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-11, 12:25

Post autor: quarca »

Ja kupiłem pościel :)
ODPOWIEDZ