pompy abs, abs pump

wiercenie studni

puste dziewczyny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

puste dziewczyny

Post autor: niepokorna »

Co przedstawia wg. Was, jak zachowuje się dziewczyna, której nadalibyście miano "pustej"?
Czy w dzisiejszych czasach spotyka się ich dużo?
Jak je traktujecie?
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Brak własnego zdania,robienie z siebie kretynki,język typu hejka wiecie o co chodzi , dla której liczy się tylko skorupa,która zawsze musi być na pierwszym planie,która na siłe chce sie wszystkim podobać

Takie moje zdanie
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Miałam w sumie przyjaciółkę, ładna dziewczyna taka w typu za którą obejrzy się facet. Tylko mądrością nie grzeszyła o modzie, kosmetykach itp. wiedziała wszystko poza tym nic. Ledwo przechodziła z klasy do klasy i chyba tylko dlatego, że umiała podejść człowieka.
Znam mnóstwo takich kobiet i nie tylko niektórzy faceci wcale nie są lepsi. Stwarzają swoją grupę, podążają ślepo za innymi, całkowicie nie potrafią wyrazić swojego zdania.
Podobno o takich dziewczynach mówi się "żywa lalka barbie" być może, ale nie zawsze wygląd świadczy to co ma się w głowie.
niepokorna pisze:Jak je traktujecie?
Obojętne mi są po protu nie ten typ osób z którymi utrzymuję kontakt.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

niepokorna pisze:Co przedstawia wg. Was, jak zachowuje się dziewczyna, której nadalibyście miano "pustej"?
Czy w dzisiejszych czasach spotyka się ich dużo?
Jak je traktujecie?
Dziewczynie nie myślącej,ślepo kopiującej zachowania rówieśników,ich poglądy.Bez systemu wartości bez moralności.Egzystencja sprowadzona do szlajania się qmpelkami po centrach handlowych w jak najbardziej obcisłej spódniczce.A niestety jest to coraz bardziej powszechnie zjawisko,zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę gimnazjalne środowisko.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Coraz więcej takich "pustaków", którym zależy tylko na urodzie i powodzeniu u chłopców.
Nie wiem co niektórzy faceci w nich widzą :?
niepokorna pisze:Jak je traktujecie?
Raczej obojętnie. Kilka razy się przejechałam, także staram się nie oceniać od razu.
W pierwszy dzień studiów, czekałam z przyjaciółką w kolejce do sekretariatu. Zauważyłyśmy dziewczynę. Bardzo ładna, odstrzelona, a naszą uwagę przykuły jej buty. Czarne botki, szpilki, wyćwiekane jakimiś cekinami. I od razu wydałyśmy werdykt "pusta". Bozee, jeszcze nigdy się tak nie pomyliłam. Jest jedną z najsymatyczniejszych osób za roku, zawsze pomocna, a to, że lubi się ładnie, czy według swojego gustu ubrać i umalować, nie znaczy, że jest "pusta".
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Ale co poradzić jeśli ktoś nie potrafi być sobą jego problem
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Re: puste dziewczyny

Post autor: NAwiedzonA »

niepokorna pisze:Co przedstawia wg. Was, jak zachowuje się dziewczyna, której nadalibyście miano "pustej"?
Czy w dzisiejszych czasach spotyka się ich dużo?
Jak je traktujecie?
O! Kocham pustaki, zawsze jak jakąś widzę na ulicy, albo na nk śmieje się do rozpuchu. To jest jeszcze gorsze niż inwazja emo. Gdy tylko mam okazje tępię je ile wlezie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Dużo jest kobiet-przedstawicielek tego gatunku i to wszystko rozrasta się z prędkością światła.

Niezły ubaw z tego jest zwłaszcza w szkole.

Fajnie jest być innym niż ta hołota i nie wtapiać się w beton. ;k
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

SynSoul twoje slowa powinny być zapisane w podręcznikach wiedzy o społeczeństwie XD
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Znam wiele "pustych" dziewczyn. Nie grzeszą one inteligencją, liczy się dla nich głównie uroda, ubiór, nie mają własnego zdania. Nie przejmuję się jednak nimi i przechodzę obok nich obojętnie.
Rose pisze:Kilka razy się przejechałam, także staram się nie oceniać od razu.
Ja również.
Są w mojej klasie dwie dziewczyny, które no właśnie z wyglądu przypominają takie barbie, zawsze obcisłe dżinsy, ubrane na różowo.
No i na początku roku, gdy je zobaczyłam od razu pomyślałam, że są właśnie "puste".
Jak ja się myliłam...
Gdy je poznałam dogłębniej(bez skojarzeń proszę ;p), to od razu zmieniłam zdanie o nich. Są one wyjątkowo mądre, można z nimi sensownie pogadać.
Więc ubiór nie musi świadczyć o inteligencji.
NAwiedzonA pisze:albo na nk
O tak, na naszej klasie to dużo takich "pustaków" można znaleźć.
Też mam z nich zawsze niezły ubaw.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Pusta dziewczyna to taka, która ma pustkę w głowie. Chodzi mi o zachowanie i sposób bycia a nie np. naukę. Uważam, że określenie pusta nie powinno być używane wobec dziewczyn słabo uczących się czy np. takich które się ubierają wyzywająco.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Lektury są bardzo pouczające, warto czasami jakąś przeczytać (chociażby streszczenie :oops: ). Pamiętacie wszyscy Izabelę Łęcką z "Lalki" B. Prusa? Wszystko zależy od wychowania i od środowiska w jakim żyjemy, aparycji dopiero na końcu od nas samych. Ja sam głównie przez to, że mam 195cm wzrostu często uważam się lepszy od innych sodówka uderza mi do bani już tak mam. Ślepy byłem niedawno to do mnie dotarło. Podobnie jest z zadbanymi "pjanknymi" paniami, które zazwyczaj wszystko mają pod dostatkiem i uważają się lepsze od społeczeństwa. Inni ludzie przez swój punkt widzenia nie mogą tego zrozumieć, więc pozostaje im tylko naśmiewanie się z tego.
niepokorna pisze:Jak je traktujecie?
Kiedyś się wyśmiewałem i choć teraz też często mi się zdarza to jednak wolę ich unikać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Uważam, że określenie pusta nie powinno być używane wobec dziewczyn słabo uczących się czy np. takich które się ubierają wyzywająco.
Dobrze, ze tak nie uwazasz. Bo ja sama lubię czasem ubrać się wyzywająco, czuć na sobie spojrzenie mężczyzn, a mimo to nie uważam się za pustą...
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

dla mnie 'pusta' dziewczyna to taka, która nie przedstawia swoją osobą niczego wartego uznania. Taka, której zachowanie sugeruje, że jedynym tematem, na który lubi rozmawiać są faceci i kosmetyki. Wreszcie i taka, która piszczy, śmieje się głupio na widok faceta, ślini się, gdy widzi mężczyznę w dobrym aucie.
Prawda jest taka, że większość naprawdę bardzo ładnych dziewczyn, które w życiu poznałam była właśnie "pusta". Pewnie, że to nie reguła, bo parę razy jednak zdarzyły mi się wyjątki.
Czy jak dziewczyna ubiera się wyzywająco, to czy uważam ją za pustą? Staram się nie oceniać ludzi przez pryzmat ich powierzchowności, lecz gdy widzę takie lalki barbie, to rzeczywiście to jest pierwsza myśl, jaka przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niepokorna pisze:Co przedstawia wg. Was, jak zachowuje się dziewczyna, której nadalibyście miano "pustej"?
Według mnie taka dziewczyna przedstawia sobą jedną wielką pustkę i spore ubytki w inteligencji. Właściwie to nie chodzi o to, że jest głupia. Uważam, że każdy człowiek ma w sobie jakiś stopień mądrości i jeśli tylko rozwija ją we właściwym kierunku może zajść daleko. Wydaje mi się, że takie "puste" dziewczyny po prostu swoją całą inteligencję skupiają na tym co nie jest aż takie ważne. Po pierwsze, wygląd. Po drugie, za sens swojego życia uważają podbijanie serc płci męskiej. Po trzecie, nie mają jakiś konkretnych zainteresowań, które wnosiłyby coś do ich życia. Coś wartościowego. Po czwarte, wieczne "hahaha" i "hihihi". Żenada.
Zastanawiające tylko dlaczego tak się dzieje. Co wpływa na rozwój osobowości tzw. pustaków. Złe wzorce?
ODPOWIEDZ