pompy abs, abs pump

wiercenie studni

puste dziewczyny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

natka7117 pisze:Dla takiej liczą się 2 sprawy: kasa i seks.
I błyszczyk :P
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

natka7117 pisze:Dla takiej liczą się 2 sprawy: kasa i seks. P.
Z tym bym sie akurat nie zgodziła, jednak nie każdy pustak musi dawać pupy.
MrSskeptic
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-04-27, 17:59

Post autor: MrSskeptic »

Vein pisze:
natka7117 pisze:Dla takiej liczą się 2 sprawy: kasa i seks. P.
Z tym bym sie akurat nie zgodziła, jednak nie każdy pustak musi dawać pupy.
Ja też , chociaż taki jest stereotyp.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Vein pisze:natka7117 napisał/a:
Dla takiej liczą się 2 sprawy: kasa i seks. P.

Z tym bym sie akurat nie zgodziła, jednak nie każdy pustak musi dawać pupy.
no raczej bym to określiła mianem chęci podoba się wszystkim facetom.
Takie dziewczyny kojarzą mi się z wyglądu z takimi plastikowymi lalkami.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

amanda pisze:I błyszczyk :P
dobre ^^
Vein pisze:Z tym bym sie akurat nie zgodziła, jednak nie każdy pustak musi dawać pupy.
takie jest moje zdanie. nie każdy musi się z tym zgodzić.
niepokorna pisze:raczej bym to określiła mianem chęci podoba się wszystkim facetom
no a czy puste dziewczyny nie chcą się wszystkim podobać? inteligentnej zależy na tym żeby być atrakcyjną, a pustej na tym aby na nią wszyscy lecieli.
no i jak wyżej wspomniałam to jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. :D
Awatar użytkownika
paatek
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2010-05-09, 14:23

Post autor: paatek »

Wg mnie na miano pustej dziewczyny nadaje się również miano 'rozpuszczonej'. Myśli, że ma wszystko, może wszystko, nie musi chodzić do szkoły, bo po co, skoro tatuś w przyszłości załatwi jej pracę.. Ale jesli tatuś wkońcu nie pomoże, to zostaje jej tylko ulica .. Takie jest moje zdanie ;]
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

według mnie puste dziewczyny to takie ktore myślą tylko o chłopakach, tapecie na ryjku i wlasnych zachciankach. No i do tego zgrywają gwiazdy i popisują przed chlopakami. Niestety w mojej klasie pelno takiego badziewia ..:P
a w glowie nic xD
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Pusta?
Pusta to taka która ma tonę tapety na twarzy, sztucznie się uśmiecha, nic nie wie oprócz tego jakiego fluidu używa.

Jak je traktuje?
Są mi obojętne, czasami się śmieje gdy je widzę, bo ich głupota jest po prostu paraliżująca.
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

Mama a raczej miałam w klasie taką dziewczynę. Totalna pustota nakłada tonę pudru i podkładu, co chwile maluje się błyszczykiem i gada jak najęta same głupoty. Poza tym cierpi na paranoje i jeżeli jakiś chłopak na nią spojrzy ( a jej zdaniem wszyscy się na nią patrzą :/ ) i nie daj Boże się uśmiechnie to już jest miłośc. Umawia się też z nieznajomymi z neta ( i to takimi 20-25 latkami chociaż sama ma 15) i to w Warszawie na jak to ona mówi (małe, przyjemne wypady) TRAGEDIA X[[
Awatar użytkownika
BlackGreen
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-06-23, 19:33

Post autor: BlackGreen »

według mnie puste dziewczyny to takie ktore myślą tylko o chłopakach, tapecie na ryjku i wlasnych zachciankach. No i do tego zgrywają gwiazdy i popisują przed chlopakami. Niestety w mojej klasie
Dobra interpretacja. Nie ujęła bym tego lepiej :p Znałam taką dziewczynę, która wyśmiała przyjaciółkę, która używała zwykłego pudru nie takiego wiecie, za 50 złotych. Według mnie to żenujące. Co w tym fajnego?
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Miano 'pustej' można nadac dziewczynie dla ,której wyglad jest najaważniejszy i widac brak inteligencji chociaz stara się być taką szychą i jaka to nie ona to widac bardzo;) taką dziewczynę widac z daleka
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Jest takich pełno. Znam takie co nie są głupie, ale takie udają. Nie wiem co im to daje, a wręcz rujnują sobie reputację.
Wolę żyć w przekonaniu, że inteligencja jest sexy :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Wrzucam do worka "pusta" jak widzę wychuchaną, zadbaną powierzchownie, często z różowymi wstawkami dziewczynę, która nie umie się po polsku wysłowić. Wystarczy chwilę pogadać i wszystko jasne. Pozory zewnętrzne, wygląd czasem mylą, ale w mowy i wyrażanego światopoglądu nie da się zatuszować - zgodnie z powiedzeniem g* zawsze wypłynie. Cóż, każdy ma swoje miejsce na świecie i swoją szufladkę. Choć myślę że tak z brzydkiego kaczątka wyrósł łabędź tak z pustej dziewczyny może zrodzić się elokwentna, atrakcyjna i szanująca się kobieta. Więc nie bójmy się zmiany na lepsze ;-)
Awatar użytkownika
waldek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-10-29, 11:07

Post autor: waldek »

Coraz więcej jest takich dziewczyn. A wszystko przez telewizje typu MTV, gdzie taką pustość się promuje.
Jeśli przyda Ci się dobry kredyt gotówkowy to znajdziesz go na stronie porównywarek kalkulator.pl
ODPOWIEDZ