pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najgorsze ludzkie cechy

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Paranormalna pisze:Jakie ludzkie cechy uważacie za najgorsze? Potraficie to uzasadnić?
Cóż według mnie każdy z nas posiada niepożądane cechy,jednakże wszystko zależy od tego,czy dominują nad naszą osobą.
Szczególnie denerwuje mnie bezmyślność,a i także ograniczenie jak i nadmierna pewność swoich racji.
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Mi najbardziej przeszkadza upierdliwość, natręctwo i nadmierna rozmowność czyli opisywanie przez pół godziny jednej rzeczy lub sytuacji o której można by powiedzieć w góra 5 minut. Męczą mnie tacy ludzie po prostu...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

ostatnio wygrywa pazerność na pieniądze....
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

najgorsze:
- chciwość
- ignorancja
- narcyzm

połączenie tych trzech cech daje bombę zegarową :o
psycholog_a
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-20, 20:16

Post autor: psycholog_a »

Każdy człowiek jest inny, kazdy ma inne cechy charakteru dla tego nie da sie powiedziec jakie są najgorsze :)
pozdrawiam psycholog Agnieszka
jesli macie jakies pytania piszcie na aga697@vp.pl jestem psychologiem
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

psycholog_a pisze:Każdy człowiek jest inny, kazdy ma inne cechy charakteru dla tego nie
ale według mnie są takie wady na które potrafimy przymknąć oko, a takie których mimo wszystko nie da się przeboleć ;)
Awatar użytkownika
alone boy
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-17, 16:50
Lokalizacja: leszno

Post autor: alone boy »

Najbardziej przeszkadza mi w ludziach dwulicowość i tego że są fałszywi dlatego rzadko ufam innym.Raz zdradził mnie ktoś komu ufałem i teraz nie potrafi zaufać innym.Nie raz gdy mam problem to wole go dusić w sobie niż się wygadać bo już raz się zawiodłem.Jeszcze nie nawidze natręctwa.Mówisz komuś raz nie a on ciągle w kółko to samo.Szlak mnie trafia z takimi ludźmi
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

psycholog_a pisze:Każdy człowiek jest inny, kazdy ma inne cechy charakteru dla tego nie da sie powiedziec jakie są najgorsze :)
Nie zgodzę się z... Panią psycholog?
Oczywiście, że każdy człowiek jest inny i ma inne cechy. Ale przecież są takie, które obojętnie u kogo, obojętnie w jakim stopniu - po prostu irytują.
Do swojej listy dołączam kłamliwość. Nienawidzę fałszywości. Nieistotne czy kłamie mi żul z ławki sprzed monopolowego, czy Madonna. Da się powiedzieć jakie są najgorsze.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

dla mnie ludzka zlosliwosc. zlosliwosc ktora jest bez powodu i uprzykrza innym zycie. spotykam sie z nia wszedzie, od pracy, przez nauke w ap, skonczywszy nawet na rodzinie. tej cechy nienawidze szczegolnie. druga jest zazdrosc, ale nie ta o osobe ale o rzeczy materialne
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Ja jestem wręcz przewrażliwiona na punkcie hipokrytów... Jak dla mnie jest to najgorsza cecha, z którą niestety często można się spotkać.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

1.Fałsz
2.Pycha
3.Pazerność
4.Agresja
Awatar użytkownika
just.breathe
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2010-12-11, 22:49

Post autor: just.breathe »

Fałsz, wyniosłość, chciwość. Trzy najgorsze.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

* Egoizm - wiadomo, każdy z nas ma coś z egoisty i to nawet dobrze, ponieważ trzeba też czasem myśleć o sobie i nie pozwalać sobie wejść na głowę, ale jeśli ktoś skupia się tylko i wyłącznie na sobie i patrzy tylko na czubek własnego nosa, to to jest jak dla mnie wkurzające.
* Dwulicowość - kolejna cecha, która mnie irytuje, szczególnie u pseudoprzyjaciół, którzy w znakomity sposób udają dobrych kolegów, żeby potem za plecami zmieszać nas z błotem, brr.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Głównie to dwulicowość. To doprowadza mnie czasami do szału. Jest jeszcze coś takiego jak arogancja, olewanie kompletnie wszystkiego. Te dwie ostatnie trochę mniej (doprowadzają mnie do szału :)), ale jednak zawsze. Poza tym prawie każda negatywna cecha mnie irytuje, ale daję jak narazie radę.
Awatar użytkownika
Lenaa.
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2011-10-10, 15:24

Post autor: Lenaa. »

Nigdy nie zaakceptuję ludzi fałszywych, zakłamanych i dwulicowych. Są to najgorsze z ludzkich cech. Nienawidzę gdy ktoś kłami mi prosto w twarz, mówi coś czego nie ma. Wręcz brzydzę się takimi ludźmi. I dlatego gdy wiem, że ktoś taki jest, staram się z nim nie przebywać.
ODPOWIEDZ