pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ocieracze

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Empatia pisze:Bierze się to z samotności, braku bliskiej osoby czy może choroby psychicznej, zboczeństwa?
Bardzo ciężko uogólniać, bo przyczyny naprawdę mogą być przeróżne - inne dla każdego, jak to nazwaliście, "ocieracza".
Jakoś nie kojarzę, by na mojej drodze stanęli tacy ludzie. I dobrze. Bo ich zachowanie może prowokować złość i dyskomfort.;)
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Nikt nie lubi gdy ktoś się o nich ociera, ludzie są tak stworzeni że wolą trzymać dystans, pilnować swojej "strefy intymnej" nawet kiedy ktoś za blisko podchodzi żeby coś powiedzieć, robimy krok w tył.... dlatego też nikt nie chce stać się obiektem czyjejś przyjemności - to jest zboczenie, i powinno się leczyć.
Jeśli chodzi o dzieci, może to nie zboczenie, ale też przyczyna takiego zachowania powinna być leczona.
Awatar użytkownika
muniek
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2012-10-29, 10:47

Post autor: muniek »

Kolejna dewiacja jakich pełno na świecie. Oby tylko to ocieranie nie przerodziło się w molestowanie.
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Nie chciałabym być obiektem takiego zachowania - jednak cenię sobie sferę intymną.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Jeeezu, ja wprost niecierpię jak ktoś się tak o mnie ociera. Mam wtedy ochotę mu odwinąć z liścia :P Nie wiem jaką przyjemność ludzie z tego czerpią, mam nadzieję że nie czysto perwersyjną.
ODPOWIEDZ