pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bijące się dziewczyny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

tylko niech to robia jak nikt nie widzi bo tak z przyzwoitości bym poszedł ich rozdzielic xD
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

kocham patrzeć jak bija się idiotki ;)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Wszystkie dziewczyny, które się biją to idiotki? Hm, cóż, ciekawe.

Nie wiem, czy potrafię się bić lepiej niż osobniki płci męskiej, ale bić się lubię.
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

[quote="Rose"]Wprawy nabrałam przy siostrach. Wspólne mieszkanie w pokoju to był szybki kurs samoobrony. [quote]
Ze mną było tak samo. Raczej sie nie biję, wolę najpierw użyć bardziej inteligentnych metod rozwiazywania problemów, ale czasem nie da rady :( Jak mnie ktos zdenerwuje, to dosyć szybko reaguję jakąs ciętą ripostą, więc najczęściej nie ma potrzeby... chociaż raz zdarzyło się, że na polski przywaliłam koesiowi w łeb zeszytem. Wszyscy uznali, że to była dośc dobra riposta na jego niekończące sie durne gadki, ale nauczycielka była innego zdania...Ale czasem zdarza sie, że na przerwie jakiś chłopak dostanie ode mnie kopniaka.
Awatar użytkownika
waldek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-10-29, 11:07

Post autor: waldek »

Jedyne fajne walki dziewczyn, to te w błocie bądź kisielu. Jak kobieta zaczyna się bić, albo co gorsza rzuca się z pięściami na mężczyznę to nie nazwał bym jej już 'kobietą' tylko znalazł inne określenie, którego netykieta zakazuje używać.
Jeśli przyda Ci się dobry kredyt gotówkowy to znajdziesz go na stronie porównywarek kalkulator.pl
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Bijące się dziewczyny reprezentują sobą niedojrzałość psychiczną oraz brak rozsądnego myślenia - bo przecież są bardziej cywilizowane metody rozwiązywania konfliktów. Dla mnie to jest dno, ponieważ kobiety powinny wyróżniać się urokiem i subtelnością!
Garden Trading na White House Design.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Moim zdaniem to trochę dziwnie wygląda. No chyba że biją się na prawdę dobrze :D a nie jakieś dziecinne poklepywanie i szarpanie się za włosy haha
dromball
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2014-08-13, 12:22

Post autor: dromball »

dziewczyny bijące się trzeba by postawic do kąta lub dać lanie przez kolano! ha ha ha :)
sekosrv
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-05-27, 09:12

Post autor: sekosrv »

Dziewczyn się nie bije.
mlotek1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-02, 09:05
Kontakt:

Post autor: mlotek1 »

Nie lubię kobiet jak się bija tak samo odpychają mnie mężczyźni którzy to robią chcą pokazać tym nie wiadomo co . Natomiast jeżeli ktoś chodzi na jakiś kurs typu karate judo czy podobny uczy się tego to nie mam nic przeciwko .
Malwin
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-16, 00:38

Post autor: Malwin »

Nigdy się nawet nie biłam i raczej nie zamierzam. :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Jeśli dziewczyna potrafi wymierzyć siarczysty policzek to super ale niech zachowa tą umiejętność na okoliczność w której zostanie zaatakowana czy coś ale nie żeby pokazać swoja wyższość nad kimś słabszym!!
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem w tym nie ma nic super. To żle świadczy o kobiecie jeśli jest agresywna.
Awatar użytkownika
radda
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2015-08-14, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radda »

widok bijących się dziewczyn jest raczej odpychający i po prostu kobiecie nie wypada, co nie oznacza też oczywiście, że faceci powinni to robić
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

jak są w kisielu, to nie mam niczego przeciwko:)
ODPOWIEDZ