pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przepraszam

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Przepraszam

Post autor: Empatia »

Popełniliście błąd i należy teraz kogos przeprosić. Przepraszacie? Łatwo Wam to przychodzi? A może nie jesteście w stanie wypowiedzieć tego magicznego słowa?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kiedyś było mi trudno wypowiedzieć takie słowo Zawsze było mi wstyd jak musiałam kogoś przeprosić więc starałam się zapobiegać takim sytuacjom. Znowu teraz ostatnio pewien pan powiedział mi że nadużywam tego słowa. Wystarczy jakaś błahostka a ja już strasznie kogoś przepraszam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Bardzo trudno przechodzi mi to przez gardło. Jestem bardzo uparta i z trudem przyznają się do błędów - to moje wady. "Przepraszam" mówię bardzo rzadko. Najczęściej godzę się nic nie mówiąc, ot tak po prostu zaczynamy znowu ze sobą rozmawiać itp.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeśli popełniłam błąd to przepraszam. Nie mam z tym jakiegoś większego problemu. Chociaż może to też zależy trochę od osoby, którą przyjdzie mi przeprosić... Jeśli będzie to ktoś kogo lubię to jasne, nie ma sprawy, ale gdy w grę wchodzi jakiś nieprzyjaciel czy ktoś w tym stylu jest już ciężej.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jeżeli w moim mniemaniu ktoś rzeczywiście zasługuję na przeprosiny to nie ma z tym problemu. Gorzej, gdy osoba trzecia uważa że powinnam przeprosić, a ja wiem że to nie moja wina.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

psychiczna pisze:Jeżeli w moim mniemaniu ktoś rzeczywiście zasługuję na przeprosiny to nie ma z tym problemu. Gorzej, gdy osoba trzecia uważa że powinnam przeprosić, a ja wiem że to nie moja wina.
Dokładne. Uważam tak samo. Jeżeli mam za co, to przepraszam. I nie mam z tym problemu, przychodzi mi to z łatwością ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zawsze jakieś opory mam, jednak jeśli wiem, że powinnam przeprosić, zbieram się w sobie i wypowiadam to magiczne słowo.
redi_gyal pisze:Znowu teraz ostatnio pewien pan powiedział mi że nadużywam tego słowa. Wystarczy jakaś błahostka a ja już strasznie kogoś przepraszam.

No, jeśli chodzi o jakieś błahostki, to też tak mam :?
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jakoś nie mam problemu z przepraszaniem kogoś.
Robię to od razu bo nie lubię później nachodzić tej osoby i ją usilnie przepraszać. :?
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Czasem nie lubię przepraszać ale staram się to robić zawsze jak zrobię coś źle.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Trudno przyznać się mi do błędu a co dopiero przeprosić. Jeśli wiem, że powinnam to zrobić z czasem to zrobię, ale są osoby które tego słowa nie są warte i tego się trzymam.
Awatar użytkownika
tera0706
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-20, 11:39

Post autor: tera0706 »

przepraszam to bardzo ważne słowo i staram się go używać wtedy kiedy powinnam:)
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Nie mam problemów z przepraszaniem z racji tego ,że na przepraszałam się w życiu za czyjeś błędy.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

jeśli mam powód to owszem, potrafię przeprosić. ;)
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

kiedy ja zawinie, przepraszam. NIGDY w innym przypadku
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Potrafie przeprosić, chociaż czasem przychodzi to z trudem. Robię to tylko wtedy, jeżeli wiem, że wina była moja i kiedy na prawdę czegoś żałuję.
ODPOWIEDZ