pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pijani kierowcy

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Pijani kierowcy

Post autor: Rose »

Coraz więcej wypadków drogowych powodują pijani kierowcy. Czy zdarzyło Wam się jechać z kimś kto był pod wpływem alkoholu? Baliście się, czy w ogóle Was to nie uszyło? Znacie osoby, które prowadzą samochód pod wpływem alkoholu? Jak powinni być karani tacy ludzie?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Niestety bliski jest mi ten temat. :|
Miałam taką sytuacje w rodzinie. Całkowicie nie rozumiem jak można wsiąść do auta po alkoholu. To już trzeba być chyba kompletnym debilem. Myślę, że nie będzie to przesada jeśli powiem że tacy kierowcy powinni mieć odbierane prawo jazdy dożywotnie, a ci którzy jeszcze go nie mają powinni nie mieć możliwości zrobienia prawa jazdy!
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

O nie, nie ma mowy, zebym kiedyś wsiadła po alkoholu do samochodu, to jest totalna głupota, to nic, że narażamy swoje życie, ale przede wszystkim innych.

Co do kary, zupełnie zgadzam się z Psychiczną.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja zgodzę się z Wami. To szczyt głupoty wsiadać za kierownicę kiedy się piło lub jechać z kimś kto pił ;/ Wystarczy minuta...minuta, żeby wszystko się skończyło...
Moi rodzice zawsze przed wyjazdem na imprezę, gdy się z kimś zabieram powtarzają, że jeśli kierowca wypije coś, mam do nich zadzwonić i oni przyjadą. Zawsze się o to martwią. Ale jestem odpowiedzialna i nigdy nie wsiadłabym z taką osobą.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

ostatnio miałam taki przypadek, tzn w sumie byłam świadkiem

po 18 przyjechał znajomy znajomych żeby zabrać kilka osób z imprezy.. noi i oczywiście nie odmówił jak ktoś nalał mu 1 kieliszek, a potem 2 i 3.. jeszcze chciał pić ale juz mieli jechac. i co? wsiadł za kierownice i pojechał..
naszczescie dojechali cało i zdrowo, dojechali bo mieli szczęscie.

tego typu kierowcy sa poprostu nieodpowiedzialni.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Gdyby kiedykolwiek powtórzyła się taka sytuacja na moich oczach to mówię, albo wracasz do domu na piechotę albo dzwonie po policję. I mam gdzieś, że ten ktoś może mieć do mnie wyrzuty, on jeszcze o tym nie wie, ale ja robię to dla jego dobra.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:albo dzwonie po policję.
Ostatnio miałam taką sytuację, że będą na imprezie gadaliśmy właśnie na ten temat. I kolega zapytał się, co bym zrobiła gdyby wypił sobie piwko/piwka (miał mnie odwieźć do domu...). A ja, że zadzwoniłabym na policję i doniosła, bo miejsce, odpowiedni dla takiego człowieka na pewno nie jest kierownica.
Moi rodzice nigdy nie prowadzili pod wpływem alkoholu.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Nie jechałam nigdy z nikim kto był pod wpływem alkoholu... chyba.
Zabieranie prawa jazdy, to według mnie dobra kara.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jeszcze nie jechałam z taką Osobą i nie mam zamiaru. Byłam w tamtym tygodniu na wykładach na prawo jazdy, pokazywali film- materiały były zebrane z wypadków, które wydarzyły się w moim województwie. Film był straszny.
Co do kary-zgodzę się z Wami.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

zabrac i nie oddawać i do tego kara taka zeby nie wiedzieli gdzie tył maja.!
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie wolno siadać za kółkiem pod wpływem.

nie tak dawno mój sąsiad wracał z pracy do domu (niefortunnie się przydarzyło, miał imieniny, i wypił trochę w pracy). Wjechał na drzewo, przez miesiąc był w śpiączce. Obudził się, owszem, ale zwariował. Przechodzi po pokoju, wyłączy pralkę, wyłączy telewizor, pójdzie dalej. Ostatnio zaczął kopać psa, którego przed wypadkiem uwielbiał. Gadał coś do swej żony o meldunkach, że musi iść do pracy...
dodam, że są 3 lata po ślubie, mieli zacząć starać się o dziecko...
Awatar użytkownika
pazur
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-09-05, 13:04

Post autor: pazur »

Jak powinni być karani tacy ludzie?
Tak samo, jak ludzie przekraczający prędkość, czy wymuszający pierwszeństwo. Oczywiście dodatkowo uniemożliwienie dalszej jazdy pod wpływem alkoholu.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Re: Pijani kierowcy

Post autor: Buziaczek »

Rose pisze:Jak powinni być karani tacy ludzie?
BARDZO surowo!
To jest skończona nieodpowiedzialność, nigdy nie jechałam z taką osobą i nie zamierzam.
Najgorsze jest jak taka pijana osoba spowoduje wypadek, bo cierpią niewinne osoby
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Powiem tak. Miałem okazję jechać z osobą pod wpływem alkoholu. Ale siłą musiałem tej osobie wyrwać kluczyki z ręki! Zero tolerancji!!!
oprsitres
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-27, 11:16

Post autor: oprsitres »

Rok 2015 jest bardzo bogaty w wyczyny pijanych ludzi.
ODPOWIEDZ