pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ulubione miejsce

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

u mojej cioci, do której jeżdżę w wakacje... wioska zupełnie oderwana od cywilizacji, w której można się poczuć wolnym... ehh, ta cisza, ten spokój, możliwość bycia sam na sam ze sobą... Eh...

A tak poza tym mój dom... ogród, balkon, pomost, jezioro ... tylko tu jest dużo ludzi, a szczególnie latem. za dużo.
Awatar użytkownika
orange girl
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-01-29, 18:29
Lokalizacja: znienacka

Post autor: orange girl »

Góry. Dla mnie to jest coś niesamowitego.. Wszystkie moje najpiękniejsze wspomnienia z wakacji wiążą się z górami ;)
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

-mój pokój
-stare budowle
-morze
-pałacyk, który jest w mojej wsi
-ogród
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Most. Kocham mosty. Mam w pobliżu taki jeden, naprawdę porządny. Jedenaście przęseł, każde po sto metrów. Jest po czym chodzić, że tak ujmę. Cudowne jest to uczucie, że przechodząc go trafia się do innej miejscowości. Cudowne jest niebo u góry, cudowna jest Wisła na dole. Tak, to tam jestem wolna. W tym miejscu zostawiam wszystkie problemy i radości; nic nie nastraja mnie tak jak ono. A nocą... Boże. Te światła, ten mrok. Te samochody i uliczny szum. Ubóstwiam, ot. Piękne jest też to, że po drugiej stronie jest tak wiejsko i zielono, że wystarczy przejść 11 przęseł, by zobaczyć krowę ;p. Moje ulubione miejsce, nieodwołalnie. Jedyne na świecie.
Viki
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-02-02, 19:48
Lokalizacja: Wszędzie i nigdzie

Post autor: Viki »

-mój pokój
-zamki
-góry
-jeziora
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Polskie góry ! A w szczególności Tatry ! Uwielbiam kontakt z przyrodą a w Tatrach jest moim zdaniem przepięknie. Przynajmniej raz w roku rezerwujemy sobie ze znajomymi noclegi w Zakopanym: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane i praktycznie całe dnie spędzamy na długich wędrówkach po górach.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

Jak dla mnie najlepsze miejsce na wypoczynek, to morze latem..ewentualnie jakieś jezioro.. Ale to tylko w wakacje, zimą natomiast zdecydowanie wygrywają góry, trzeba tylko odpowiednio wcześniej poszukać jakiegoś miejsca noclegowego bo z doświadczenia wie, że szukając czegoś na ostatnią chwilę można zepsuć sobie cały wyjazd..
marguleska
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-30, 10:34

Post autor: marguleska »

Właśnie nie zepsuć tylko jak dla mnie jeszcze poprawić, bo są tak zwane oferty last minute, z których sam korzystam :)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

marguleska pisze:Właśnie nie zepsuć tylko jak dla mnie jeszcze poprawić, bo są tak zwane oferty last minute, z których sam korzystam :)
O to witam w klubie! :) Mam taką pracę, że urlop mogę wziąć z dnia na dzień. Więc często jest, że dziś kupuje a jutro lecę :D
A gdzie szukasz ofert bo ja na http://www.slonecznie.pl/ (wiele ofert dostępnych w 1 miejscu)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Jak lubisz spędzać czas na jeziorem albo zalewami to polecam Ci jeszcze Zalew Zegrzyński, niedaleko Warszawy. Jest tam fajna restauracja i noclegi jak jesteś z daleka. Zobacz sobie na stronie http://www.marina-diana.pl co oferują. Chyba, że byłeś już tam?
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

A ja lubię małe miasta - takei klimatyczne, z siecią małych uliczek i z rynkiem. Mogłąbym po nich spacerować godzinami.
Jagodzi
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-11-01, 15:35

Post autor: Jagodzi »

Lubię przebywać nad morzem albo jeziorem.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Białka Tatrzańska.Sama bardzo dobrze czuję się w naszych górach ale to w Białce wypoczywa mi się najlepiej. Jest spokojnie, niedrogo a widoki są boskie. Poza tym są tam termy. Zwykle jak jedziemy tam rodziną to kupujemy sobie pakiet tak aby chodzić tam codziennie bo miejsce jest świetne. Zobaczcie sobie sami:
http://www.termabialka.pl/

Jest to duży kompleks basenów oraz saun.
Obrazek
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Moim ulubionym miejscem, do którego wyjeżdżam na odpoczynek, albo jak muszę przemyśleć jakieś ciężkie sprawy jest http://www.marina-diana.pl/#top , znajduje się 30min od Warszawy, magiczne miejsce, nocleg w na prawdę luksusowym hotelu, pokoje z widokiem na port, doskonałe miejsce do oderwania się od otaczającej rzeczywistości i zrelaksowanie się :D
Arletta
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-29, 11:37

Post autor: Arletta »

Zawsze bardzo chętnie wyjeżdżam nad morze.
ODPOWIEDZ