pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie

Post autor: kashmira »

Jakie według was są najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie? Z uzasadnieniem ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W Polsce - Warszawa,kocham to miasto,nie umiem uzasadnić dlaczego,po prostu to miasto ma dla mnie szczególne znaczenie i moc,wszystko wydaje mi się tam piękne ;) Może przez ludzi,którzy tam mieszkają :roll:
Awatar użytkownika
yesterday13
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2008-12-27, 14:14
Lokalizacja: Miasto Aniołów...

Post autor: yesterday13 »

Oooo, ja też kocham Warszawę;) A z miejsc na świecie to podoba mi się Egipt. Nigdy tam nie byłam, ale mam zamiar się wybrać. Fascynują mnie te piramidy :-)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

W Polsce - Wrocław, to moje ukochane miasto, w którym bywam najczęściej i z którym wiążę przyszłość. Na świecie? Wydaje mi się, że Australia - ogrom i różnorodność, zwierzęta, dzicz. Byłoby ciekawie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Poska - Góry a szczególnie Tatry i Pieniny
Myślę, że Grecja jest najpiękniejszym miejscem na świecie :roll:
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

Polska Zakopane,Kraków Świat Sycylia szcególnie miasto Catania tam pracuje moj mama i jest świetnie pół miasta morze pół góry między innymi etna
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

najpiękniejsze są polskie Tatry. Jestem w tamtych okolicach każdego roku, zawsze łazimy po górach. Piękne widoki, świeże powietrze i fajne zakwasy po całodniowym chodzeniu :D
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Bardzo podobało mi się w woj. Świętokrzyskim, Kielce i okolice - najpiękniejsze miasta Polski.
bobszyn
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-06, 20:26

Post autor: bobszyn »

Mi sie podobało w okolicach Kielc :P te małe góry xD i Mielno nad morzem - polecam. Ale najpiękniejsze miasto w Polsce - Sława w woj. lubuskim. Miasto słynie z największego jeziora w województwie. Sam tam mieszkam i naprawde polecam. W wakacje jest ogrom turystów, a woda w jeziorze jest czysta, ponieważ zbudowano nowoczesną i ekologiczną oczyszczalnie ścieków :P jakby ktoś chcial to zapraszam na www.slawa.pl
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Zawsze powtarzam, że góry to najpiękniejsza rzecz na całym świecie, dlatego właśnie uważam, że w Polsce to góry są najładniejszym miejscem. Jak dla mnie jest to Zakopane, mogłabym tam mieszkać, niczego sobie, są też Góry Świętokrzyskie. Niestety nie miałam jeszcze okazji udać się w góry za granicę, ale najbardziej podobają mi się te w Irlandii, i jest to moje marzenie, żeby tam właśnie pojechać. Zresztą nie tylko xD
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

W Polsce- Kraków , ma taką fajną atmosferę :)
A ogólnie to Paryż :)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

podoba mi się Park Oliwski w Gdańsku.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

W Polsce- jezioro solińskie
Na świecie- wybrzeże oceanu atlantyckiego w Potrugali.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Na świecie... Hmm, wg mnie cała Norwegia jest piękna. Nie umiem tego uzasadnić.. Urzekł mnie ten kraj i tyle.

A w Polsce to będzie chyba Malbork. Lubie takie klimaty. Podoba mi się też Wrocław. Jest taki... specyficzny.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja mieszkam w górach beskidzkich które kocham najbardziej na całym świecie :) Poza tym lubię jeszcze Wrocław Grudziądz i Sopot
Uwielbiam też Chorwację Mogłabym tam spędzać każde wakacje Budapeszt też jest ekstra tylko za dużo ludzi tam jest
ODPOWIEDZ