pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Polecam Zamość.! Kto nie był to niech szybciutko wyrusza, bo naprawdę warto.
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Po Polsce nie jeżdżę, byłam jedynie w Krakowie no i tu gdzie mieszkam :)
Polecam Stany ! :P Najlepiej jechać na Florydę i nie wracać.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

W Polsce zwiedziłem wiele miejsc, ale najpiękniejsze moim zdaniem są gołoborza na zboczu góry Święty Krzyż w Górach Świętokrzyskich(a raczej były - przed remontem były nietknięte przez cywilizację, teraz wyglądają jak "zrobione" przez człowieka). Za granicą... hmm... może Chiny? Bardzo chciałbym zwiedzić mur chiński i mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

W Polsce mamy wiele pięknych miejsc i wartych odwiedzenia. Tylko ludzie niewiadomi dlaczego upieprzyli się tego wyjeżdżania za granice nie wiedząc co mamy pięknego w Polsce
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Według mnie w Polsce najpiękniejsze są góry. Tatry, Zakopane, ale także i Beskidy. Urokliwe miejsca ze specyficznym klimatem. Uwielbiam polskie góry.
Nie wiem, jakie miejsce na świecie jest najpiękniejsze, gdyż za granicą jeszcze nie byłam.
Może Brazylia?
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Monako to najpiękniejsze miejsce w jakim byłam, bogate, jedyne w swoim rodzaju.

[ Dodano: 2010-10-03, 12:40 ]
Sorry Monaco*
FilipinkaS
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-04, 10:50

Post autor: FilipinkaS »

Ja w ten weekend wspinałam się po górach Gorce, bardzo polecam, piękne widoki, cisza spokój, rewelacja, dawno tak aktywnie nie wypoczęłam:):)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ostatnio pozytywnie zadziwiają mnie Polskie miasta. W wakacje byłam z koleżanką w Pile, bo zdawała egzamin do Szkoły Policyjnej i zakochałam się w tym mieście. Czułam się jak w jakiejś miejscowości nadmorskiej, dużo zieleni, placów, nawet jakiś deptak zaliczyłam. Super!
A w lutym, byłam na koncercie w Katowicach. Spodziewałam się naprawdę jakiegoś brudnego miasta z wielkimi kominami. Nie wiem w sumie dlaczego ;P A to takie przejrzyste miasto, duże przestrzenie, nie ma takiej uczucia przytłoczenia.
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Post autor: czarliczaplin »

No więc w Polsce najpiękniejszy jest Wrocław. To miasto sprawia, że człowiek czuję się od razu lepiej. Poza tym Najprzyjemniej jest na rynku jak już tak lekko zachodzi słońce. Drugie miejsce, które mi się w Polsce podoba to malutkie Pobierowo w zachodniopomorskim. Spędziłąm tam ostatnio wakacje. Wynajęłam z moją kochaną paczką dom letniskowy. Może dlatego jest to dla mnie takie miejsce szczgólne. Jeżeli chodzi o świat to uwielbiam wyspę Mainau na Jeziorze Bodeńskim i Bodrum w Turcji. To takie dwa najpiękniejsze miejsca. Jeszcze bardzo mi się podobało na Węgrzech, w Budapeszcie

Linki niepotrzebne
Ostatnio zmieniony 2011-07-28, 19:57 przez czarliczaplin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hombre
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-08-13, 17:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Hombre »

w Polsce ładnie jest w gorach :)
a na świecie to Brazylia , Grecja , Hiszpania , Włochy , Egipt , Austria ... :D
Awatar użytkownika
gromadzia3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-03-08, 13:46

Post autor: gromadzia3 »

Bardzo mi się podobało na
Helu - nasza polska wypoczynkowa miejscowość i Bałtyk. Zawsze jeździłam tam z rodzicami. Później przyszedł czas aby poznać zagraniczne miejsca.Udało się pojechać z funclub do Włoch i do Paryża.We Włoszech byłam na wakacjach a w Paryżu na wycieczce objazdowej "Paryż za grosze" i lepiej bym tego sama nie zorganizowała - widziałam najciekawsze zabytki tego miasta i do dziś jestem pod ich wielkim wrażeniem.Nic dziwnego,że o Paryżu mówi się, że jest napiękniejszą stolicą europejską :D
Zwolek
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-12, 14:06

Post autor: Zwolek »

Ja gorąco polecam Góry Stołowe. Nie są to góry najwyższe, ale występują tam niesamowite formy skalne, przypominające postacie, zwierzęta, grzyby. Ponadto w niewielkiej odległości znajdują sie tak zwane skalne miasta. Napeawdę warto obejrzeć.

Relacje z wyprawy można zobaczyć na stronie Góry Stołowe.
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

Najpiękniejszym miastem Polski (miejscem) jest chyba Poznań, Kraków, Toruń. Cała Polska jest piękna każdy tu znajdzie coś dla siebie- piękny wschód(Podlasie) cudowne miasta, góry, morze. Dla każdego coś dobrego jednym słowem
kobza1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2013-02-04, 15:23

Post autor: kobza1 »

Moim zdaniem bieszczady :D kocham bieszczady
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Moim zdaniem jednym z najładniejszych miast w Polsce jest Kołobrzeg. Byłem tam już kilka razy i muszę stwierdzić, że to miasto chyba nigdy mi się nie znudzi, Ma swój specyficzny klimat, piękne centrum, interesujące promenady, długie molo i mnóstwo różnych atrakcji i zabytków. Nie da się wszystkiego zobaczyć w weekend. Trzeba je odwiedzić na dłużej.
Jeżeli kogoś zainteresuje to tutaj znajdzie tanie noclegi w Kołobrzegu.
ODPOWIEDZ