pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ubezpieczenie turystyczne

Miejsca które warto odwiedzić
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: zbyhu »

Wyjeżdżając na wakacje kupujecie ubezpieczenie turystyczne czy uważacie że to zbędna sprawa??
agalawcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-17, 16:07

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: agalawcia »

Pewnie ze kupuję, dla mnie bezpieczeństwo to ważna sprawa a szczególnie na wakcjach. Lepiej być przygotowanym na wszystkie ewentualne problemy. Warto dokupić dodatkowe ubezpieczenie bez dwóch zdań.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: crystalka »

To na pewno, dużym ułatwieniem są różne porównywarki ubezpieczeń, bo nie trzeba skakać po poszczególnych stronach tylko od razu wszystko pod ręką.
agalawcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-17, 16:07

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: agalawcia »

crystalka pisze: 2019-04-17, 22:17 To na pewno, dużym ułatwieniem są różne porównywarki ubezpieczeń, bo nie trzeba skakać po poszczególnych stronach tylko od razu wszystko pod ręką.
Tak to prawda, porównywarki ubezpieczeń sa szybkie i niezawodne. Ja korzystam z kioskupolis, maja w ofercie sporo ubezpieczycieli i dobre zniżki. Można szybko i łatwo kupić polise i zapłacić przez internet.
Kasiti
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-24, 20:29

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: Kasiti »

Dacie mi jakiś namiar, najlepiej ze zniżką na porównywarkę ubezpieczeń?
agalawcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-17, 16:07

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: agalawcia »

Kasiti pisze: 2019-04-24, 20:36 Dacie mi jakiś namiar, najlepiej ze zniżką na porównywarkę ubezpieczeń?
Ja korzystałam z kioskupolis , wybrałam ubezpieczenie w generali z kodem PLICE 10%zniżki dostałam.
Kasiti
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-24, 20:29

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: Kasiti »

Tam wszystko załatwia się przez neta czy jak? Jak cenowo ogólnie tam wychodzi? Dzięki za namiar, już patrzę.
agalawcia
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-17, 16:07

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: agalawcia »

Kasiti pisze: 2019-04-27, 22:54 Tam wszystko załatwia się przez neta czy jak? Jak cenowo ogólnie tam wychodzi? Dzięki za namiar, już patrzę.
Tak przez neta, po wypełnieniu formularza możesz skorzystać z porady konsultanta, ktory pomoże znaleźć ci ubezpieczenie jakiego potrzebujesz. Ja korzystałam z pomocy konsultanta wybrałam ubezpieczenie w generali z kodem PLICE 10 % znizki dostałam.
Kasiti
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-24, 20:29

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: Kasiti »

Dzięki wielkie za pomoc. Śpieszyło mi się przed wyjazdem na majówkę. Ubezpieczenie już kupione, faktycznie plice działa:)
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie turystyczne

Post autor: zbyhu »

byłem na tej stronie kiospolis.pl. Spory wybór tych ubezpieczeń. Mam nadzieje że ten kod zniżkowy będzie działał jeszcze chwilę bo wyjazd planuje koniec wakacji lub troszkę później i chętnie bym skorzystał ze zniżki jak można.
ODPOWIEDZ