pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje w Grecji.

Miejsca które warto odwiedzić
Paridoes
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-26, 09:51

Wakacje w Grecji.

Post autor: Paridoes »

itam serdecznie, mam pytanie dla wszystkich użytkowników którzy byli w Grecji, jadę tam na 3 tygodnie, a więc myślę , dość czasu aby dość sporo rzeczy zobaczyć, na pewno też tydzień będę jachtem pływał , bo wynająłem z firmy Sail Greece - czarter jachtów grecja , ale pozostałem dwa tygodnie chciałbym pozwiedzać i to konkretnie. Nie zamierzam leżeć tylko na plaży tylko właśnie pozwiedzać, co proponujecie tam zobaczyć , co waszym zdaniem jest hitem a co kiczem?
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Wakacje w Grecji.

Post autor: ewbik »

Jeśli się wybierasz na wakacje, to polecam ci Melanotan https://melanotan.biz/ który uwydatnia mi opaleniznę i utrzymuje ten efekt na długo. Zanim pojedziesz na wakacje będziesz mieć opalanie z głowy.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Wakacje w Grecji.

Post autor: JacekB »

Warto pamiętać, że w Grecji dość luźno podchodzą do tematu fotelików i tym podobnych rozwiązań. Szczególnie w przypadku wypożyczalni. Jeżeli lecimy na jakąś wyspę i zamierzamy wypożyczyć auto to albo bierzemy własny, albo jak dziecko większe to Smart Kid Belt. Bo nie ma co liczyć, że dostaniemy. Nawet jak na stronie mają napisane. Na miejscu nie ma ;)
ODPOWIEDZ