pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysł na udanego Sylwestra

Miejsca które warto odwiedzić
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Pomysł na udanego Sylwestra

Post autor: malra »

Chciałabym świetnie spędzić tegorocznego Sylwestra/ Macie jakieś sprawdzone patenty na udaną zabawę lub miejsca gdzie zabawa Sylwestrowa zawsze się udaje?
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

A może sylwester w górach?
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Myślałam o bardziej o zarezerwowaniu wejściówek na jakąś potańcówkę i muszę przyznać, że wyjazdu w góry nie brałam pod uwagę. jednak czemu nie przecież wówczas można pójść na jakąś lokalną imprezę, a pozostały czas spędzić aktywnie na stoku. Ale jeżeli w góry to gdzie najlepiej?
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

malra pisze:Myślałam o bardziej o zarezerwowaniu wejściówek na jakąś potańcówkę i muszę przyznać, że wyjazdu w góry nie brałam pod uwagę. jednak czemu nie przecież wówczas można pójść na jakąś lokalną imprezę, a pozostały czas spędzić aktywnie na stoku. Ale jeżeli w góry to gdzie najlepiej?
Łączony wyjazd w góry i sylwester to na pewno jest niezła frajda o ile lubisz coś takiego. Dla mnie to rewelacyjne spędzanie czasu. Widziałam taką ofertę na pewno na stronie Wytwórni Wypraw - to klub z Warszawy z takimi ciekawymi wyjazdami w atrakcyjnej cenie.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Spojrzałam na tą ofertę wytwórni i mają wyjazd w góry na Sylwestra do Bukowel. Musze przyznać, że plan wyjazdu ciekawie rozpisany, a impreza w klimacie ukraińskim to dla mnie fajna propozycja.
Nicolas
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2016-05-23, 14:08

Post autor: Nicolas »

My w tym roku idziemy na sylwestra do tego hotelu http://hotellord.pl/ w Warszawie
Czeka nas świetna zabawa na balu i wiele atrakcji
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Na pewno udany sylwester będzie wtedy, kiedy będzie on odbywać się na jakiejś fajnej scenie. Ostatnio na stronie http://eventserwis.com/oferta/scena-estradowa/ widziałam właśnie bardzo ciekawą ofertę w zakresie wynajmu takich scen. No i powiem wam szczerze, że to naprawdę jest bardzo fajna opcja. Przede wszystkim ta firma cechuje się prawdziwym profesjonalizmem, a nie oszukujmy się, w tej branży właśnie to jest kluczowe :)
ODPOWIEDZ