pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miejsce do życia

Miejsca które warto odwiedzić
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Miejsce do życia

Post autor: HateMonday »

Hej,

Zastanawiam się gdzie wolelibyście mieszkać - w małej wiosce, średnim mieście czy wielkiej aglomeracji? Każdy z opcji ma swoje plusy i minusy, ja co prawda mam swoje zdanie, ale chciałbym poznać Wasze :)
Yolka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-18, 09:46

Post autor: Yolka »

Ja bym chciała mieszkać na odludziu,przy lesie w małym domku najlepiej na Alasce lub Norwegii.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja w sumie lubię duże miasta. Wszystko w zasięgu - sklepy, kina, puby. Marzyłby mi się domek na przedmieściach.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Do życia wolę miasto, do odpoczynku - odludzia ;)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

ja od niedawna mieszkam w Wesołej i mi się tu bardzo podoba blisko do centrum, a jednoczesnie dalko od zgiełku;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

A jak się mieszka na Wesołej? Czy "w" Wesołej? :) Chyba nie jest źle z komunikacją?
Znajoma mieszka w tamtych rejonach i tylko dla niej tam zaglądam, ale się zastanawiam, czy też się nie zainteresować, bo ceny mieszkań są już bardziej realne niż w innych stronach Warszawy.
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Widzę, że każdy ma inne upodobania. Jednym się marzy Norwegia, innym duże miasto, a niektórym spokojne, zielone osiedle. Powiem wam, że większość życia spędziłem w dużych aglomeracjach , gdzie "dusiłem się" w przyulicznych blokowiskach. Teraz nadal przebywam w mieście, ale coraz bardziej ciągnie mnie na zielone, spokoje obrzeża, gdzie można się spokojnie zrelaksować i odpocząć. W przyszłości chciałbym kupić własne mieszkania , ale szczerze mówiąc jeszcze sam nie wiem gdzie. Chyba trochę mnie przeraża ta cała papirologia i formalności, które się z tym wiążą....
Awatar użytkownika
Marianna
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-02-10, 10:43
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: Marianna »

Mieszkam w niewielkim mieście a większość moim znajomy wyjechała do dużych aglomeracji. Kiedy ich odwiedzam oczywiście podoba mi się to wielkomiejskie tempo etc., ale z przyjemnością zawsze wracam do siebie. Wolę jednak spokojniejsze życie, także na starość pewnie WSI SPOKOJNA WSI WESOŁA będzie moim mottem :)
Myszak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-15, 12:47

Post autor: Myszak »

Moim małym marzeniem jest mieć dom niedaleko miasta ale na wsi,gdzieś przy lesie.Domek oczywiście z ogródkiem żebym miał dostęp do świeżych warzyw i owoców.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Justynian pisze:A jak się mieszka na Wesołej? Czy "w" Wesołej? :) Chyba nie jest źle z komunikacją?
Znajoma mieszka w tamtych rejonach i tylko dla niej tam zaglądam, ale się zastanawiam, czy też się nie zainteresować, bo ceny mieszkań są już bardziej realne niż w innych stronach Warszawy.
hm... chyba w Wesolej. :) komunikacja jest bardzo spoko - jeszcze teraz jak otworzyli drugą linie to migiem wsiadam w autobus do stacji i jestem w centrum. ceny tez sa bardzo spoko. my tam ogarnialiśmy mieszkanie od dozbudu i na tamtą chwilę ceny w tym rejonie mieli najlepsze.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja chciałbym mieszkać w Warszawie. Jest to moje miasto.Bardzo dobrze się tutja czuję i nie wyobrażam sobie go zmieniac.

Poza tym powstaje coraz wiecej fajnych , nowych osiedli o dobrym standardzie .Chociażby Metrobielany
http://www.metrobielany.pl/

Mieszkania nowoczesne, jak sami widzicie o dobrym standardzie i jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum ( obok jest stacja metra).

Obecnie planowane do oddania do użytku w II połowie 2016 roku.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

ance pisze:
Justynian pisze:A jak się mieszka na Wesołej? Czy "w" Wesołej? :) Chyba nie jest źle z komunikacją?
Znajoma mieszka w tamtych rejonach i tylko dla niej tam zaglądam, ale się zastanawiam, czy też się nie zainteresować, bo ceny mieszkań są już bardziej realne niż w innych stronach Warszawy.
hm... chyba w Wesolej. :) komunikacja jest bardzo spoko - jeszcze teraz jak otworzyli drugą linie to migiem wsiadam w autobus do stacji i jestem w centrum. ceny tez sa bardzo spoko. my tam ogarnialiśmy mieszkanie od dozbudu i na tamtą chwilę ceny w tym rejonie mieli najlepsze.
Nie wiem, czy te metro, to takie zbawienie. Jak jeszcze tam, to z centrum często podobnie wychodzi autobusem. Dużo autobusów tam kursuje. Do metra dojeżdżam jak naprawdę chce przejechać na drugi koniec Wawy.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Mnie życie w Warszawie jakoś nie interesuje. Za szybko wszystko się tam dzieje i w ogóle za dużo przyjezdnych. Marzy mi się własne mieszkanie na Śląsku. W ofercie biura, gdzie są mieszkania na sprzedaż. Patrząc po cenach http://www.marta-kulawik.pl/mieszkania-na-sprzedaz niektóre z mieszkań są nawet o połowę tańsze niż w Stolicy. A jest i taniej i mniej ludzi, co jest wygodniejsze.
Symcio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-29, 23:44

Post autor: Symcio »

Chciałbym mieć dom na wsi ale niedaleko miasta.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja mieszkam w duży mieście aktualnie ale chyba docelowo wolałabym przeprowadzić się gdzies na obrzeża. Najgorzej z dojazdami - z reguły są korki, w których traci się czas. Ostatnio czytałam fajny artykuł w serwisie zmieniamymiasto , w którym był raport poświęcony jakości życia w miastach. Zobaczcie sami, które miasto jest najlepsze do życia :)
ODPOWIEDZ