pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wczasy w kraju czy za granicą?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Wczasy w kraju czy za granicą?

Post autor: dobrodziejka »

Skoro mowa o podróżach,to może porozmawiamy, o pomysłach na tegoroczne wakacje,urlopy,wczasy? Gdzie kto planuje wypocząć w to lato? Temat raczej wdzięczny,bezstresowy ;) Pozdrawiam i do usłyszenia :)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja od jakiegoś czasu wybieram wczasy za granicą. Nie dlatego,że Polska mi się nie podoba. Ale głównie z tego powodu,że lubię mieć na wakacjach zagwarantowaną pogodę a jednak nad naszym polskim morzem nie możemy mieć takiej pewności...
W tym roku lecę z moją wybranką do Turcji - po raz pierwszy ponieważ skusiło nas wiele pozytywnych opinii na temat tego kraju. Wybraliśmy region Turcji Egejskiej (tutaj można sobie o nim poczytać: http://wakacyjnaturcja.pl/riwiera-egejska/ ) a konkretnie tureckie Bodrum. Czytałem ,że w okolicy jest wiele ciekawych zabytków, no i może uda nam się wypłynąć w rejs na grecką wyspę Kos.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

My ze znajomymi postanowiliśmy zostać w tym roku w kraju. Nie wszyscy mają kasę na wyjazdy zagraniczne a jak wiadomo tak wypad to nie tylko kasa dla biura. Jeszcze wydatki zagraniczne i jakieś pamiątki - może się nazbierać.
Za to również nie zamierzamy siedzieć w mieście i jedziemy nad Zalew Zegrzyński do Promenady.Bardzo fajne centrum rekreacyjne, takie trochę w stylu country (polecam obejrzeć sobie na fotach ich restaurację: http://www.promenadacountry.pl/ - serwują tam kuchnię amerykańską).
Jest tam wiele możliwości uprawiana sportów wodnych tak więc pogoda musi się udać ponieważ chcemy sobie trochę poszaleć nad wodą ;)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Ale czasami i w Turcji nie ma zbyt dobrej pogody, a ja w tym roku wyjeżdżam na Chorwację, tam pogoda jest zawsze,no w Maju była powódź w Bośni,ale tak też bywa.Dwa lata temu byłam też na Chorwacji i właścicielka apartamentu w którym mieszkaliśmy,powiedziała, że nie pamięta kiedy był deszcz. A w Adriatyku woda czyściutka,mimo nawału turystów i okolice piękne,jest co zwiedzać i można wypocząć.
marlenaor
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2014-09-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: marlenaor »

Chorwacja to dobry pomysł... malownicza i zawsze trafisz na polaka.
Dzagaraga
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-09-28, 12:24

Post autor: Dzagaraga »

Za granicą. Chorwacja, Bułgaria, Węgry. Pogoda murowana, ceny podobne jak w kraju.
mastrek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-09-06, 21:40

Post autor: mastrek »

Urlop można spędzić i w kraju i za granicą jak kto lubi:) Ja akurat w tym roku połączyłem bo głównie byłem nad naszym morzem w Kołobrzegu. Kilka dni też spędziłem w Świnoujściu ale tylko dlatego że stamtąd wypływałem na wycieczkę "Kopenhaga w jeden dzień". Czasami wczasy w kraju wychodzą drożej niż gdybyśmy wyjechali za granicę.
rosto
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-30, 12:19
Kontakt:

Post autor: rosto »

Ja byłem na mazurach i w Niemczech więc również połączyłem wczasy :) Wszystko zależy od kwoty jaką chcemy przeznaczyć oraz czy to ma być zwiedzanie czy odpoczynek w hotelu.
Matt
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-08, 23:57

Post autor: Matt »

Jak są pieniądze to wolę za granicą gdzie jest pewniejsza pogoda.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Najlepszym pomysłem na udane wakacje w dzisiejszych czasach są chyba wczasy w egipcie, jest tam niedrogo i pięknie :)
malva
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-29, 11:41

Post autor: malva »

nasz kraj ma sporo do zaoferowania, ale ponieważ są tanie loty i okazje do tego by podróżować niewielkim kosztem, to dlaczego nie skorzystać z tego? w tym roku odwiedziłam kilka włoskich miast, a teraz myślę o Odessie tanie loty Odessa centerfly trzeba być otwartym na nowe kraje, kulturę, zwyczaje, poszerzać horyzonty, nie dawać się stereotypom
Protek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-10, 08:52

Post autor: Protek »

Ja wolę wakacje zagranicą,byłem w tym roku w Chorwacji i było bardzo fajnie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Jak wczasy w kraju to zdecydowanie polskie góry - popatrzcie na tą ofertę http://apartamenty-w-szczawnicy.com/ nie dość że super okolica, to miejscówka pierwsza klasa :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

W kraju, ale niekoniecznie morze w sezonie, czy zapylone Zakopane. Jestem bardziej człowiekiem jezior. :D
Alwik
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-26, 22:50

Post autor: Alwik »

Na razie wakacje spędzałem tylko w Polsce jednak mam nadzieję że w tym roku będą gdzieś za granicą,najlepiej nad morzem.
ODPOWIEDZ