pompy abs, abs pump

wiercenie studni

wakacje z dziećmi nad morzem

Miejsca które warto odwiedzić
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

wakacje z dziećmi nad morzem

Post autor: oxytocin »

Jaki hotel byście polecili??
markopolos
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-25, 10:25

Post autor: markopolos »

w jakim mieście? na pewno Mewa w Kołobrzegu
wygadanka
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-03-19, 23:21

Post autor: wygadanka »

Ja mogę polecić hotel Admirał w Świnoujściu, niezaprzeczalnie najpiękniejsze plaże w Polsce, a tutaj do samej plaży tylko 50 m! Więcej info tu znajdziesz: http://www.hoteleadc.pl/ ;)
Awatar użytkownika
kumkwat
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-02-27, 16:34

Post autor: kumkwat »

Ja zawsze wynajmowałam kwatery
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Warto jest wybrać się za granicę .Z tego co wiem hotele są bardzo dobrze przystosowane na przyjęcie dzieci. Znajdują się tam aquaparki tak więc na pewno maluchy nie powinny się tam nudzić.
Zabytków również jest sporo, zresztą możecie sobie o nich poczytać tutaj: http://wakacyjnaturcja.pl/warto-zobaczyc/ - warto jest skorzystać z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez biuro podróży chociaż w tych lokalnych na pewno będzie o wiele taniej.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ale oni raczej pytają się o polskie morze a nie o wczasy zagraniczne ;)
Warto byłoby moim zdaniem poszukać miejscowości, w której byłoby sporo atrakcji dla dzieci tak aby się nie nudziły.
Dobrym kierunkiem może być Świnoujście - wypoczywaliśmy tam rok temu z dziećmi siostry (sam wprawdzie nie mam dzieci ale widziałem,ze maluchy dobrze się bawiły). Miasto ładne, wiele ciekawych miejsc, zabytków no i fajna plaża, która z tego co mi miejscowi mówili jedyna w Polsce ma błękitną flagę.
Jeśli jedziecie rodzinnie wygodnie na pewno będzie wynająć sobie osobne mieszkanie - my właśnie tak zrobiliśmy. Udało nam się zabukować fajny apartament w domku jednorodzinnym, w sam raz na dwie rodziny (tutaj foty: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... use/163_3f ).
Ogólnie bardzo wygodne, czysta łazienka co widać na focie poniżej. No i kobietki codziennie coś tam sobie pichciły w kuchni, śniadania i kolacje. Obiadki już jedliśmy na mieście.
W pierwszym tygodniu było trochę głośno ponieważ trafiliśmy na imprezowych sąsiadów ale już w drugim było bardzo spokojnie.
Obrazek
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Abstrahując nieco od tematu(nadal jednak w temacie) uważam, że w obecnych czasach nie warto jechać nad polskie morze. Polska ma strasznie wysokie ceny, za nieco tanej można jechać na fajne wakacje do Chorwacji czy na przykład do Grecji. Wiem, bo sam kiedyś przepłacałem jeżdżąc nad polskie morze. Nie uważam, że Polska jest brzydka, wręcz przeciwnie - mamy piękny kraj, piękne góry. Ale czasami warto zrobić rozeznanie. Byłem dwa tygodnie temu w Amsterdamie(taki przykład), gdzie wszystko jest tańsze niż w Polsce. Warto się rozejrzeć, biura podróży mają niekiedy na prawdę ciekawe oferty.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

To jeszcze polecam sobie zobaczyć w Trójmieście Centrum stworzone dla zdrowia. Można tam dowiedzieć się wielu rzeczy o swoim zdrowiu i wziąć udział w różnych imprezach tematycznych.
Obrazek
ODPOWIEDZ