pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie na wakacje w kraju?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Gdzie na wakacje w kraju?

Post autor: puzon »

Gdzie spędzacie wakacje?
Zacznę może od siebie. Jestem z Wrocławia i jednym z żelaznych punktów naszych letnich wojaży jest Jastrzębia Góra. Fajna spokojna miejscowość no i te noclegi Jastrzębia Góra sprawiają, że zawsze wracamy wypoczęci i z naładowanymi akumulatorami :)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Jastrzębia Góra jest fajna, ale na ostatni weekend wakacji wybieramy się do Warszawy. Będziemy zwiedzać Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy :) Spać będziemy w tym hotelu w Warszawie. Jakie miejsca w stolicy warto jeszcze zobaczyć?
piotr18
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-29, 14:30

Post autor: piotr18 »

Ja myślę że zawsze można pojechać w Polskie góry. akurat tym naszym niczego nie brakuje np. do Alp. Mają bogatą ofertę turystyczną oraz dobrą bazę noclegów w górach
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Góry, Morze, Mazuy.. Wszędzie jest pięknie :P Pogoda przestała nam jak na razie dopisywać ale może jak jeszcze wróci ładna pogoda to polecam Dębki nad morzem :) Można nieźle wypocząć, wieczorem pójść do paru niezłych klubów a i plaża sama w sobie jest piękna :D
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Bieszczady, póki jeszcze nie zostały zadeptane przez turystów jak Tatry!
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jastrzębia Góra (Lisi Jar) - bo tam byłam - jest faktycznie spokojną nadmorską miejscowością, ale byłam także w Międzyzdrojach - super miejsce i też piękne.POlecam np Szczawnicę, którą uwielbiam - powietrze czyste, nie zanieczyszczone żadnymi spalinami z fabryk, jedynie samochody. Ale atrakcji tam mnóstwo :wyciąg krzesełkowy, Dunajec, Grajcarek, Wąwozy, Bacówki,a przede wszystkim góry nasze wspaniałe.
Wariant
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-12-04, 10:29

Post autor: Wariant »

Ja proponuję zastanowić się nad wynajęciem campera. Zebrać się w kilka osób i naprawdę można się wyszaleć i przejechać całą Polskę dokoła. Świetna opcja dla ludzi którzy mają prawko i wcale nie wychodzi drogo. Pamiętajcie, że koszty dzielą się na wszystkie osoby :) Tutaj możenie przeanalizować sobie koszty: http://www.rentur.pl/cennik.html
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Re: Gdzie na wakacje w kraju?

Post autor: Milena »

puzon pisze: Zacznę może od siebie. Jestem z Wrocławia i jednym z żelaznych punktów naszych letnich wojaży jest Jastrzębia Góra. Fajna spokojna miejscowość no i te noclegi Jastrzębia Góra sprawiają, że zawsze wracamy wypoczęci i z naładowanymi akumulatorami :)
Odwiedzam Jastrzębią Górę co roku ! To jest wspaniałe miejsce i mam wiele pozytywnych wspomnień z nim związanych. Uwielbiam tam wracać :))
kokarda
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-13, 12:02

Post autor: kokarda »

też byłam :) ale zdecydowanie od morza wolę góry :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

U mnie na pierwszym miejscu są góry, jednak lubię sobie takie beztroskie spacerowanie wśród przyrody. Pod tym względem idealnym miejscem na taką bazę jest apartament morskie oko: http://www.visitzakopane.pl/apartamenty ... ntrum.html Znajduje się on blisko szlaków turystycznych, a do tego nie jest tak głośno jak w innych miejscach Zakopanego. Tylko wyjść sobie rano i można cały dzień spacerować :-)
pies.tomasz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-19, 11:35

Post autor: pies.tomasz »

Ja lubię aktywnie spędzać czas więc uderzam raczej w temat wycieczek objazdowych, w końcu wykwalifikowani przewodnicy Kraków potrafią pokazać znane mi miasta w zupełnie nowej odsłonie.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Kościelisko i Zakopane są to doskonałe miejsca do aktywnego wypoczynku w górach i jednocześnie idealne bazy wypadowe do uprawiania różnych form turystyki. To właśnie w Kościelisku koło Zakopanego znajdują się atrakcyjne, wygodne, całoroczne domki regionalne do wynajęcia http://domkikoscielisko.pl/ Uwielbiam to miejsce
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

hmm a moze wczasy na Mazurach? Gory, a szczegolnie Zakopane = masakra! Masa ludzi, brud, smrod, drozyzna i komercja wszedzie.
ODPOWIEDZ