pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niebo na Ziemi?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Alis
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2012-06-19, 22:18

Niebo na Ziemi?

Post autor: Alis »

Macie taki dzień/dni z wakacji, które najlepiej wspominacie? Coś co chetnie przezylibyscie jeszcze raz w ten sam sposób? :)



tak à propos tego, że teraz będzie dużo czasu wolnego i można by się nawzajem inspirować w pomysłach :D

[ Dodano: 2012-06-20, 14:59 ]
Może pokażę jak to ma wyglądać :)


chyba nie mam faworyta wśród wakacyjnych przeżyć, więc opiszę kilka takich wspomnień


Pojechałam ze znajomymi do Skorzęcina, pierwszy samodzielny wyjazd. Cisnęłyśmy się w 6 osobowym mieszkaniu w 9 osób, większość czasu nie miałyśmy pogody. Ale było cudownie. Poznałyśmy klika osób, koleżanki nawet miały jakies wakacyjne miłości. Tańczyłyśmy, kąpałyśmy się nocą w jeziorze, grałyśmy w siatkę, wypożyczałyśmy łódki. Chodziłysmy po pizzeriach, czasem coś gotowałyśmy. Wolność i młodość ;)


Inna rzecz: Rok temu skończyłam 18 lat, więc zaraz po urodzinach zebrałam pokaźną, jak na moją kieszeń, sumę pieniędzy. Po kilku dniach postanowiłam pójść na skoki spadochronowe (byłam przekonana, że jeśli nie zrobię tego od razu, to nigdy się za to nie zabiorę). Umówiłam się z przyjaciółką, która chciała przy tym być i kolegą, który wszystko za mnie załatwił. Dotarłam o 15, spóźniłam się, więc znów musiałam czekać. Ze trzy razy już mi objaśniono, jak zachowywać się podczas spadania, leżałam bez celu na trawie w kombinezonie. Już mi było wszystko jedno. W końcu przyszła moja kolej. Chyba nie ma co się rozpisywać, ok. 10 min lecieliśmy na wysokość 4000m, później skoczyliśmy i po kilku minutach już na dole. Opisuję to, ponieważ po tym skoku jeszcze przez kilka miesięcy chodziłam jak nakręcona, pełna energii, nie mogłam tak jak wcześniej spać do 12 w południe. Czułam się wspaniale i zaczęłam zbierać pieniądze na cały kurs :)


Więcej nie opisuję, bo komu by się chciało tyle czytać :roll:
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

Oj trudno powiedzieć: myślę że to może być dziwne ale najlepszy był spontaniczny wpada nad morze i 3 dni spania na plaży :D
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Najlepsze wspomnienie z wakacji? Zdecydowanie Dubrownik. Najpiękniejsze miasto jakie kiedykolwiek odwiedziłem ( na dole zdjęcie).
Tutaj możecie sobie o nim poczytać:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubrownik-id23
Znajduje się w Chorwacji i jest wpisane na międzynarodową listę UNESCO
Bajeczne krajobrazy, kamienne domki z czerwonymi dachami.
Woda w morzu przejrzyście jasna. Polecam jednak uważać na jeżowce ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ