pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie byliście?

Miejsca które warto odwiedzić
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Gdzie byliście?

Post autor: Moqueur »

Nie, nie chodzi mi o to, że ostatnio, także tego tematu jeszcze chyba nie ma ;).
Jakie państwa zwiedziliście?
Które Wam się najbardziej podobały?
Dogadywaliście się z obywatelami tamtych państw?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Hmm...ja byłam tylko we Francji i w Niemczech.
Francja - w małej mieścinie, w której spędzałam większość czasu były wąskie uliczki, piękne widoki, wszędzie góry np. wszystkie ulice, nie były płaskie jak u nas, tylko jechało się albo ostro pod górę albo w dół, mimo iż nie mam choroby lokomocyjnej, tam czułam się niezbyt dobrze ;p Wszyscy ludzie byli bardzo dla siebie mili, gdy szłam wieczorem na spacer nieznajomi ludzie mówili mi 'dobry wieczór', uśmiechali się. Żyję się naprawdę przyjemnie i bezstresowo. Duże miasta nie mają już takiego uroku, można je porównać do tych, w innych państwach. Czy się dogadywałam? :mrgreen: z moim pracodawcą średnio na jeża, uczyłam się trochę będąc tam, od ludzi, z którymi pracowałam. Ogólnie mówiąc-było ciekawie pod tym względem ;p
Niemcy - tam byłam bardzo krótko, więc niewiele mogę powiedzieć, ale przynajmniej się bez problemów dogadywałam ;p Ja ogólnie lubię Niemcy, więc mi się podobało, ale nic szczególnego nawet mi w pamięć nie zapadło.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja byłam w Grecji, Niemczech i Słowacji.

Z Grecji nic nie pamiętam, z zachodnich sąsiadów również nic, a ze Słowacji mam jedno wspaniałe wspomnienie. Piękna okolica, cicho, i w ogóle.
Awatar użytkownika
no_i?
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-10-28, 02:47
Lokalizacja: z kąta w kąt.

Post autor: no_i? »

w Kanadzie - mieszkałem 2 lata w Toronto koło Regent Park.
Holandia. Czechy.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Byłam dwa razy w Niemczech (we wakacje może znowu tam udam się do Bardowick) i jeden dzień na Słowacji. Niedługo może pojadę na Wymianę na Ukrainę.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja byłam w Czechach i na Słowacji bywam bardzo często bo mieszkam niedaleko granicy.
W wakacje wybieram się do Francji ;)
Karolaa
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-12, 15:50

Post autor: Karolaa »

Niemcy (cudowna Kolonia), Francja (cudowny Paryż), Włochy i średnie Riminii, Grecja i Ateny, Turcka obok Alanii- nie widziałam nic prócz hotelu, Hiszpania i meeega imprezowe Lloret de Mar...


Teraz planuje na listopad Tajlandię.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Na razie byłam w Niemczech i w Egipcie. Mogę powiedzieć że Egipcjanie to bardzo mili ludzie. W Niemczech byłam dość dawno i nie pamiętam ze szczegółami ale nic nie mam przeciwko ich mieszkańcom.
Awatar użytkownika
gromadzia3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-03-08, 13:46

Post autor: gromadzia3 »

Jak na razie Włochy i Paryż. Wybrałam się tam z funclub i było super!!!Fajnie jest poznawać różne inne miejsca na świecie,gdybym tylko mogła - chciałabym zwiedzić cały świat 8)
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Słowacja z 5 razy w tym raz byłem przez dwa tygodnie. Węgry, Austria dwa razy, Niemcy 4 razy w tym raz przez trzy dni a drugim razem przez 14 dni. Włochy przez 11 dni, San Marino, Finlandia trzy dni.

Na Słowacji spokojnie można się dogadać. Węgry, Austria, Niemcy, San Marino i Finlandia - spokojnie po angielsku :) Za to Włochy... oj tu były przeboje... Włosi umieją mówić tylko po włosku... nawet młodzież... No chyba że do włochów zaliczymy murzynów co chodzą po plaży i sprzedają torebki, itd i krzyczą "quattro euro" bądź "tanio" lub "za darmo" :lol: - to z nimi można po angielsku ;)

Osobiście podobały mi się:
- Finlandia bo spokój, cisza, brak jakiegokolwiek pośpiechu, super drogi mają ;)
- Włochy za całokształt (plaże, upały, zabytki)
- Słowacja bo fajnie mówią :D
Awatar użytkownika
osa123
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-15, 13:40

Post autor: osa123 »

Ja byłam na obozie w Grecji i Hiszpanii z , było super! :)/dosyć mam tych reklam pewnego biura podróży... / T.
Ostatnio zmieniony 2012-04-15, 21:52 przez osa123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szczudlo96
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-24, 21:15

Post autor: szczudlo96 »

Francja-Paryż, Włochy-Livigno (bardzo piękna miejscowość, super stoki narciarskie), Bułgaria-Słoneczny Brzeg (w miarę czysto, tanio i super imprezy), Czechy i Słowacja, Niemcy-Berlin
majeczka97
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-05, 16:07

Post autor: majeczka97 »

grecja, turcja, wlochy, hoszpania i niemcy :)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Anglia (Londyn i Cambridge) - dogadywałam się bez problemu
Paryż - tu było znacznie gorzej...
Krym - nawet się dogadałam, znam podst. rosyjskiego, a on jest b.podobny do ukraińskiego
Toronto i Nowy Jork - dogadać da się bez problemu i to jak na razie była najfajniejsza z moich wycieczek :)

jeszcze Bułgaria, Wiedeń, Turcja, ale mało z tego pamiętam, bo byłam mała.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Czechy i Słowacja to na bieżąco :) Nie mam problemu z dogadaniem się W Czechach bywam kilka razy w miesiącu na zakupach :)
Węgry- masakra z ich językiem :P
Bułgaria- Ci ludzie znają każdy język więc nie ma problemu
Chorwacja- nie było żadnego problemu

Do tej pory jak dla mnie Chorwacja najpiękniejsza a teraz w planach mamy objazdówkę po USA :)
ODPOWIEDZ