pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie byliście?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja ostatnio zwiedzałem nasz piękny kraj i muszę powiedzieć że jest dużo ciekawych miejsc, jadąc naszym wybrzeżem zatrzymałem się w miejscowości Ostrowo. Jeżeli będziecie gdzieś blisko to zatrzymajcie się tam choć na chwilkę jest tam pięknie;)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja odwiedziłem Turcję razem z narzeczoną i nie wiem czy tak tam zawsze w czerwcu jest gorąco czy po prostu trafiliśmy na taki okres...
Upał nie z tej ziemi, niemniej bardzo dobrze się bawiliśmy. Turcja jest bardzo piękna i jestem pewien,ze na pewno tam wrócimy. Jeśli nie w przyszłym roku to w kolejnych. Znajduje sie tam wiele zabytków i jednak człowiek nie jest w stanie wszystkich ich zobaczyć w czasie jednego wyjazdu.
Wypoczywaliśmy w rejonie riwiery tureckiej. Tutaj opis miejsca: http://wakacyjnaturcja.pl/riwiera-turecka/ . Niemniej chcielibyśmy się również wybrać do Bodrum ( leży w Turcji egejskiej).
polak1
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-07-18, 11:24

Post autor: polak1 »

Ja zwiedziłem Anglię. :) Za równo te małe miasta jak i duże. I może będzie banalne to co powiem ale najbardziej spodobał mi się Londyn. Przepiękne miasto- ma coś w sobie;) Zwiedziłem chyba każde możliwe ciekawe miejsce. Mimo, że jestem facetem udałem się nawet na zakupy :D Miłym akcentem w tym mieście byli inni Polacy, usłyszenie naszego języka, a także polskie taxi w Londynie Możecie kiedyś skorzystać- są tanie i wygodne;p Jeśli chodzi o Anglię to poznałem dużo ludzi z którymi dalej utrzymuję kontakt
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

My w tym roku zostaliśmy w Polsce. Niemniej wakacje super !
Zebraliśmy się wreszcie całą paczką co planowaliśmy od dłuższego czasu i wybraliśmy się wspólnie nad jezioro.
Pod Warszawą znajduje się nad Jeziorem Zegrzyńskim centrum rekreacyjne Promenada ( tutaj zdjęcia ośrodka: http://www.promenadacountry.pl/ ) i tam właśnie się bawiliśmy. Niby cały tydzień ale zleciało szybko. Pogoda nam się udała, dobra wyżerka w tamtejszym barze, fajna plaża, wiele sportów i wieczorne drinkowanie w barze przy plaży.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Szkoda, że pogoda się popsuła, bo chętnie bym się tam wybrała :)
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

parę miejsc w Europie już widziałam, głównie kraje południowe, ale zawsze z przyjemnością jeżdzę również po Polsce :) najczesciej sa to góry.
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Gdzie byliście?

Post autor: delkora »

Jeśli marzysz o pięknej opaleniznie na wakacje, Melanotan https://melanotan.biz/ to twój sprzymierzeniec. Już teraz możesz przygotować swoją skórę, by promieniować na plaży. Polecam ten produkt każdemu, kto chcę świetnie wyglądać.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Gdzie byliście?

Post autor: JacekB »

Oj sporo Bałkanów. Fajna sprawa. I to nie stacjonarnie, ale faktycznie mocno i aktywnie zwiedzając. Wytwórnia Wypraw ma całkiem fajnie zrobione programy na całe Bałkany. Poszczególne wycieczki trochę się zazębiają, a trochę nie, wiec można sobie poplanować zwiedzanie całkiem fajnego kawałka świata, wybierając u nich wycieczki objazdowe.
ODPOWIEDZ