pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Egipt - co warto wiedzieć?

Miejsca które warto odwiedzić
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Egipt - co warto wiedzieć?

Post autor: anuta »

Zapraszam do stworzenia wątku dotyczącego Egiptu. Zbierzmy wszystkie najważniejsze porady. Zapraszam!
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Egipt? Hm... Właśnie skończyliśmy omawiać go na historii i doszłam do wniosku, że strasznie chciałabym się tam wybrać. Zobaczyć osławione piramidy, po prostu poczuć tamten klimat.
Wydaje się bardzo interesującym celem podróży.
Najważniejsze porady?
Yyy. Od siebie dodam tyle: nie poddawać się nudnym wykładom na temat Egiptu i na podstawie monotonnego głosu nauczyciela nigdy nie spisywać Egiptu na straty. ;dd
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zawsze marzyłam, aby tam pojechać. Ciekawią mnie te wszystkie piramidy, Egipt wydaje mi się taki tajemniczy, nie wiem dlaczego.
selene pisze:Właśnie skończyliśmy omawiać go na historii i doszłam do wniosku, że strasznie chciałabym się tam wybrać.
Mhm, my też, jednak nasza nauczycielka potrafi zniechęcić do historii :?

Porad żadnych nie mam, ani specjalnej wiedzy o Egipcie, wiem tylko, że kuzyni z ciocią i wujkiem tam byli i mieli straszne kłopoty żołądkowe, zresztą - nie tylko oni ;p
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Empatia pisze:mieli straszne kłopoty żołądkowe, zresztą - nie tylko oni ;p
Klątwa faraona.

Byłam w egipcie. I powiem tak:
Gorącoooooooooooooooooooooo...
Duszno.
Źle.

Oczywiście dla kogoś kto lubi takie klimaty byłoby pewnie świetnie, jednak ja kocham mróz i nie było za wesoło..

Empatia pisze:Zawsze marzyłam, aby tam pojechać. Ciekawią mnie te wszystkie piramidy, Egipt wydaje mi się taki tajemniczy, nie wiem dlaczego.
Też zawsze o tym marzyłam, jednak trochę się zawiodłam na miejscu, ponieważ ten żar z nieba przyćmił mi wszystko dookoła. Jechałam w na początku lipca, co było bardzo złym pomysłem.
Poza tym Egipt dla mnie także jest taki tajemniczy, pociągający... A wszystko przez to, że jest tam jeszcze tyle niewyjaśnionych rzeczy, nieodkrytych miejsc, które czekają na swoich zdobywców.

Jakieś porady? Tak. Wybrać się tam na ferie, broń borze w samym środku lata.
Wziąc dużo kremów z filtrem, najlepiej 50.
Choc przyznam, że smarowałam się chyba 10! Bo chciałam się trochę opalić, jednak nic a nic mnie nie chwyciło za to moją rodzinę używającą 50 wzięło i to bardzo :?

Powiem jeszcze, żeby zabrać dużo środków powstrzymujących biegunkę czy wymioty, bo klątwa faraona, która jest spowodowana zmienną florą bakteryjną dopadnie każdego i pozwoli nam zwiedzić większość egipskich toalet ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Empatia pisze:Mhm, my też, jednak nasza nauczycielka potrafi zniechęcić do historii :?
Lekcje o Egipcie miałam z beznadziejnym nauczycielem. Ale nie pozwoliłam mu wpłynąć na swoje wyobrażenia, o.
Heroine., a właściwie myśląc o Egipcie zawsze pomijałam klimat. Fakt faktem, też nie przepadam za upałami. Ale chyba chciałabym się poświęcić i mimo wszystko tam pojechać. ; )
A już w ogóle serce podbiły mi opisy sporządzania mumii. Wrażenie niesamowite. I jakby tak na serio wejść w tą atmosferę... Mm. ;d
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

o zemscie faraona i o tym zeby nie wypuszczac sie poza hotele bo niebezpiecznie.
Awatar użytkownika
Nikola20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-10-19, 08:37

Post autor: Nikola20 »

Byłam w Egipcie i było cuuudownie:) na moim blogu opisałam co warto wiedzieć o Egipcie jadac tam:) Więc zapraszam;) [ciach] - mile widziane komentarze:p (bo miło wiedzieć co sądzicie o moim blogu) ;)
Ostatnio zmieniony 2010-10-19, 10:11 przez Nikola20, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

Egipt - cudowna rafa koralowa *,*

jednak klątwa faraona jest straszna, cały hotel wymiotował
a ja do tego angina i 40 stopni gorączki :<
bardzo gorąco, duszno, źle się tam czułam.
Karolaa
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-12, 15:50

Post autor: Karolaa »

Krem z filtrem +50! piękne bikini, japonki! Co dodatkowo: panthenol spray to już obowiązek! Pół litra wódki, na popijanie po posiłku!

Wybierając hotel polecam sprawdzać opinie o restauracji. Jedzenie na takim wyjeździe jest jedną z ważniejszych rzeczy.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Egipt to wspaniały kraj z bardzo dużą ilością zabytków tak więc jestem pewien,że nikt nie będzie się tam czuł nudno .
Tutaj znajdziecie ciekawy artykuł: http://slonecznyegipt.pl/zabytki-egipcie/ o tym co warto jest zwiedzić w tym kraju.
Totalnym hitem Egiptu są bez wątpienia muzeum kairskie, piramidy oraz sfinks. Tego na pewno nie można ominąc.
Warto jest jeszcze zobaczyć tamę asuańską oraz alexandrię.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

To prawda, filtr 50 jest obowiązkowy :)
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Egipt - co warto wiedzieć?

Post autor: ewbik »

Przed wakacjami warto zainwestować w Melanotan https://melanotan.biz/ Jest to produkt, który zapewni Ci efektowną opaleniznę bez ryzyka oparzeń słonecznych. Ta innowacyjna formuła gwarantuje szybkie i trwałe rezultaty.
ODPOWIEDZ