pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie miejsca do zwiedzania polecacie w okolicy Warszawy?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
jackal
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-09, 15:41

Jakie miejsca do zwiedzania polecacie w okolicy Warszawy?

Post autor: jackal »

Szukam ciekawych miejsc do zwiedzania w pobliżu Warszawy. Piszcie o waszych znaleziskach.
Im więcej tym lepiej. Tutaj znalazłem mały spis [ciach] ale myślę raczej o takich mniej znanych... ;)
Ostatnio zmieniony 2010-07-10, 12:26 przez jackal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Polecam Zalesie kawałek od Warszawy, bardzo lubię tam jeździć, gdy jestem w okolicy;)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A byliście kiedyś może nad Zalewem Zegrzyńskim? Jest on zaledwie pół godziny drogi samochodem od Warszawy więc można się wybrać któregoś wolnego weekendu. Jest tam naprawdę pięknie : piaszczysta plaża, wokół lasy.
Znajduje się tam centrum rekreacyjne Promenada które moim zdaniem warto odwiedzić - oferują całą gamę różnych rozrywek - szczególnie dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu. Często tam jeździmy razem ze znajomymi.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Zalew Zegrzyński jest faktycznie ciekawy ale ja jakbym jednak pojechał do Warszawy przenocowałbym w centrum.
Tutaj;
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... rszawa.htm
MOżna sobie przejrzeć hotele grupy Accor, w niektórych z nich można sobie przenocować w naprawdę dobrej cenie ( oferują ceny rzędu 89 zł za noc - na przykład hotel Ibis Budget).
Jeśli wynajmiecie coś w centrum wieczorem będzie można sobie poimprezować w jednym z wielu klubów.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Takie hotele są strasznie drogie. Jadąc na weekend do Warszawy raczej chce się zaoszczędzić na noclegu, bo jest na co wydawać. Ja niedawno jak byłam to korzystałam z motelu pod Warszawą Euromotel. Jakość taka sama jak w warszawskich hotelach, a cena dużo niższa i to tego jeszcze weekendowe rabaty.
ronaldhiC
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-04-11, 01:48
Lokalizacja: Turkey
Kontakt:

Jakie miejsca do zwiedzania polecacie w okolicy Warszawy

Post autor: ronaldhiC »

Nie rozbijam siД™ po hotelach, nie mГіj klimat. Ale swego czasu TVN mnie zakwaterowaЕ‚o w Nowotelutym w centrum Warszawy i nie narzekaЕ‚em. Bardzo miЕ‚y pobyt, zwЕ‚aszcza, Ејe na koszt ITI.
blackgrzywa
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2023-01-04, 11:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie miejsca do zwiedzania polecacie w okolicy Warszawy?

Post autor: blackgrzywa »

To zależy jak bardzo mają być w pobliżu :)
Ciechanów - zamek i muzeum i ogólnie ładne miasto
Sulejówek - świetne, bardzo multimedialne muzeum Józefa Piłsudskiego
Otwock Wielki - bardzo ładny pałac do zwiedzania
Pruszków - Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego
Sierpc - bardzo fajny skansen wsi mazowieckiej
Nieborów - bardzo ładny pałac z bogatymi wnętrzami do zwiedzania
Sochaczew - Muzeum Kolei Wąskotorowej, które jest filią Muzeum Stacja (dawne Muzeum Kolejnictwa w Warszawie). W sezonie oprócz zwiedzania ekspozycji wewnątrz i na zewnętrz można się też przejechać kolejką wąskotorową - super atrakcja dla dzieci. Poza tym w Sochaczewie jest też Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Bitwy nad Bzurą. Można tam znaleźć dużą kolekcję broni i mundurów, w tym z I wojny światowej.
w Żyrardowie jest świetne Muzeum Lniarstwa
Żelazowa Wola - park i dworek, który jest miejscem narodzin Fryderyka Chopina.

Jak widać naprawdę jest w czym wybierać :)
ODPOWIEDZ