pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie ostatnio byliście? Gdzie się wybieracie?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
carryonjutta
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-07, 16:34
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: carryonjutta »

Ja byłam w Hiszpanii a teraz planuję Chorwację. Niestety nie mam jeszcze nic zarezerwowane
Zaiste i szlachetny koń niekiedy się potknie.
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

Ja ostatnio byłam w Krakowie. W wakacje planuje wyjazd do Stanów
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Naprawdę? Podobno uzyskanie wizy nie jest takie proste. Koleżanka się niedawno o nią starała.
pies.tomasz
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-19, 11:35

Zwiedzanie

Post autor: pies.tomasz »

Warto wybrać się na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem- można zafundować sobie fajną wycieczkę, aktywnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Ostatnie wakacje w Tunezji - trochę na spontanie w sumie, ale nie żałuję ani odrobinę. Medyna w Tunisie - magia :D :D :D Kartagina czy Susa również. A w tym roku zobaczymy, może znów jakiś spontan ;)
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja to bym najchętniej skorzystała z jakiegoś SPA. Znalazłam w necie fajną ofertę Hotelu Głeboczek na Mazurach http://www.gleboczek.pl/#!/vine-spa/winnica-spa . Mają tam SPA ale nie takie normalne tylko w całości oparte na produktach z winogron! Sama nie dowierzałam, ale faktycznie na stronie wszytko jest dokładnie opisane. Poza tym mają swoją winnice więc zapewne można skosztowac pysznych win.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Gdyby ktoś odwiedzał Wrocław to polecam restaurację Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/ Przepyszny dorsz i polędwiczki, i kurczak z mozzarellą,i krewetki.Restauracja gdzie zjesz wykwintnie i do syta, odpoczniesz w pięknym wnętrzu.Plus niesamowicie spokojny i profesjonalny kelner z twarzą Bustera Keatona/bardzo fajny/. Cała rodzina zauroczona
JagodaM90
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-08-16, 11:24
Kontakt:

Post autor: JagodaM90 »

Ostatnio byłam nad morzem, w Łebie, a w przyszłym miesiącu wybieram się do zakopanego.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

My wte wakacje byliśmy z mężem w Grecji na Krecie z Itaką piękne miejsce a jeszcze zastanawiamy sie nad wyjazdem zimą właśnie przeglądaliśmy oferty nawet ciekawe http://www.itaka.pl/zima/ ale jeszcze nie wiemy co wybrać.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Staram się każde ładne, ciepłe weekendy wykorzystywać na poznawanie naszych pięknych miast. Ostatnio była w Poznaniu. Bardzo klimatyczne miasto, w którym dużo się dzieje dlatego też oprócz zwiedzania mieliśmy szansę wybrania się również teatru. Podczas tej wizyty nocowaliśmy w Art Hostel. Miejscówka skromna aczkolwiek bardzo przytulna i czysta. Hostel był w centrum miasta także dużo spacerowaliśmy gdyż wszędzie było blisko. Pobyt udany. Samo miasto warte lepszego poznania także na pewno niebawem tu wrócę.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja już dawno nigdzie nie byłam. Ale za to wybieram się do Zakopanego.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Super! Ja sama nie wiem, czy w tym roku jeszcze uda mi się gdzieś pojechać.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

W tym roku to już nie, ale na przyszły mam już kilka rzeczy zaplanowanych. W lutym wybieram się na narty na Ukrainę. Będę jeździć na stokach w Bukovel. Z tego co się zorientowałam jest tam fajny nowoczesny kurort i aż 60 km tras zjazdowych, które są ratrakowane i naśnieżane, a co najważniejsze jest tam oświetlony stok. Wyjazd jest organizowany przez Wytwórnię Wypraw znaną mi od lat. Liczę na świetny aktywny wypoczynek.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Ostatnio podróżowałam pociągiem Polregio, muszę przyznać że w porównaniu z zeszłym rokiem gdzie jechałam innym pociągiem, jestem zaskoczona na plus, dotarłam na miejsce bez problemu i zgodnie z rozkładem.
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Może na Dominikanę, dużo tam takich atrakcji mają http://romantyczne.com/najlepsze-atrakc ... dominikany
ODPOWIEDZ