pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie ostatnio byliście? Gdzie się wybieracie?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
LejdiCzoklet
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-11-13, 17:00
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: LejdiCzoklet »

Ja niestety nigdzie jeszcze za bardzo nie podróżowałam :( ale obiecali mi że jak będę mieć przynajmniej 4 z niemieckiego to może pojadę na wakacje do Berlina. :roll:
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

W wakacje byłam w Egipcie, w Zakopanem i w szczyrku. W tym roku planuje Tunezję.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

A mnie obiecano,że w tym roku zwiedzę Chorwację jeszcze raz,okaże się,ile w tym prawdy.
Awatar użytkownika
Maxio
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-08, 17:46

Post autor: Maxio »

W zeszłym roku plany się posypały:( Ale w tym roku planuję takie wakacje do Turcji. :) Mojej dziewczyny rodzice nas namawiają (oni co roku gdzieś jadą) i już się tak nastawiłem,że Turcja będzie i już :)
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Na wakacjach byłam w Niemczech w Neuss, oraz w Hiszpani w Lloret de Mar [ tak gdzie kręcą pamietniki z wakacji :)]. Urocze miejsce. W przyszłości marzy mi się Los Angeles, albo Nowy York.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Ho ho ho - plany bardzo bogate.Los Angeles 0 kto by nie chciał. Ja jeszcze raz bym chciała tam pojechać ..... ponieważ już raz chciałam hi hi hi. A na poważnie , naprawdę chciałabym pojechać do LA,Hoolywood,Miami ,ech...marzenia. Jeśli chodzi o sam Nowy York to przeraża mnie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pagat
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-21, 15:46

Post autor: pagat »

A ja byłam w tamtym roku z Funclubem w Chorwacji, a w tym roku planuje sie wybrac rowniez z nimi, tym razem do Włoch, Rido di Jesolo - Hotel Anny:) czytalam dobre opinie o tym hotelu i stwierdzilam, co mi tam!:) moze kiedys zakocham sie we Wloszech...
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

AS ja może z innej beczki,bardziej z życia. Ostatnio byłam u dentysty i wyrwałam dwa zęby.
A tak na poważnie do Chorwacji miałam jechać,ale na obiecankach się skończyło.Ale za to byłam w Monachium i Wiedniu.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja sie wybieram do Wiednia ale chyba dopiero na weekend majowy :)
Awatar użytkownika
gromadzia3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-03-08, 13:46

Post autor: gromadzia3 »

Udało mi się wyjechać to Włoch 8) Było super! Lido di Jesolo to typowa wypoczynkowa miejscowość.Fajny hotel,blisko plaży.Najbardziej obawiałam się podróży, na szczęście w funclub mają nowoczesne autokary z klimą,dvd,toaletą a nawet barkiem,hihi i wcale się nie dłużyło,fajne mają filmiki :lol:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jeśli ktoś będzie miał okazję jechać do Monachium na Święto piwa / Octoberfest/ polecam, nie zapomniane wrażenia.Bywałam tam co roku,było super. Czegoś podobnego nie ma w żadnym innym miejscu na ziemi.A do Austrii ostatnio wyjeżdżam co roku.A w zeszłym roku byłam w Istambule- było bosko.
Aggulek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-16, 18:41

Post autor: Aggulek »

Ja ostatnio byłam na weekend w Kopenhadze, było bosko! (: Zakochałam się w tym mieście od pierwszego wejrzenia! (: Hmm a gdzie się wybieram? W maju być może do Pragi, a w lipcu na obóz z Funclubu do Chorwacji. Co roku nie mogę się doczekać obozu, bo za każdym razem jest super! (:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

A ja najprawdopodoniej pojadę do Wiednia,mam tam rodzinę.bywam tam co roku,chociaż najlepiej jest mi w domu.Ale dla odmiany,czemu nie.A w zeszłym roku załapałam się akurat na Święto,które jest tam obchodzone w czerwcu,to jest tzw. Donauinselfest,na wyspie na Dunaju,po naszemu to byłaby grobla,a tam to jest wyspa.Nawet dość fajnie,występują różne zespoły,można kupić pamiątki.nawet jest spoko,ale to nie to samo co Octoberfest w Monachium.
saloom22
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-27, 12:21

Post autor: saloom22 »

Hej, ja w ostatnie ferie byłem na nartach w Bukowinie, na obozie organizowanym przez sunsport i było fantastycznie... świetni narciarze - instruktorzy, a po szkoleniu na stokach super zabawa :) standard ośrodka też bardzo dobry i najważniejsze że starsi zgodzili się żebym też tam jechał w tym roku.... więc oby do zimy i ferii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

U koleżanki w Kanadzie, a teraz bym chciała pojechać w polskie góry :)
ODPOWIEDZ