pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie ostatnio byliście? Gdzie się wybieracie?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Gdzie ostatnio byliście? Gdzie się wybieracie?

Post autor: klajka95 »

Pytanie takie jak w temacie.
Niedawno skończyły się wakacje, więc może warto podzielić się tym, gdzie byliście, co zwiedziliście i czy było fajnie :D

to może zacznę... :)

Ostatnio zwiedziłam inny kraj a mianowicie Anglię. Było świetnie. Super ludzie i styl bycia. Te ich autobusy, budki, żarcie i styl bycia...no podobało mi się bardzo i chetnie tam wróce :) :D ;) no i to była moja pierwsza podróż samolotem - bardzo pozytywne wrażenia :) każdy mowi o turbolencjach i o tym, że się można rozbić ale jeszcze zyję i nie było turbolencji :P no może trochę przy starcie, ale za to jakie widoczki... mmmmm ;) hyhy :D

A w najbliższej przyszłości wybieram się do Oświęcimia, bo nigdy nie byłam.

a wy? ;)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Jutro jadę na obóz do Dźwirzyna na 10 dni !!
Spencer42
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-03, 20:28

Post autor: Spencer42 »

za kilka dni jadę do Ciechocinka na weekend
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

ja już bylam w Oświecimiu. o masakra ; O dosłownie. heh wycieczka dla ludzi o mocnych nerwach - nie dla mnie. caly czas mnie glowa bolała jak o tym wszystkim słuchałam a przede wszyskim jak sobie to wyobrażalam. łołć. :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA też byłam w Oświecimiu Mimo że jestem przeciwna tego typu wycieczkom to jednak była ona ciekawa.
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Ostatnio - Irlandia, wkrótce - Irlandia.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ostatnio - Rabka - Zakopane
Niebawem Warszawa <3
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ostatnio nie planowany wypad na Słowację dokładnych nazw miejsc nie pamiętam. Niebawem Raj :roll:
Awatar użytkownika
nieobecny
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2010-04-07, 11:03
Lokalizacja: Silesia

Post autor: nieobecny »

Ostatnio, a wręcz obecnie. Jestem na Ukrainie, i na prawdę mi się podoba. Do ostatniej soboty było fajnie, lecz teraz jest raczej przygnębiająco. Ale i tak się ciesze że tu jestem...
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Ostatnio (w wakacje) Holandia. I narazie nic nie planuję.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Ostatnio znaczy na wakacjach byłam we Włoszech. 8)
Awatar użytkownika
eva.biedrona87
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-10-28, 23:50

Post autor: eva.biedrona87 »

We wakacje byłam z chłopakiem w Chorwacji na Riwierze Makarskiej :) z buirem podróży www.funclub.pl Pokój był po prostu przepiękny, z aneksem kuchennym, TV, klimatyzacją i balkonem :) dodatkowo w wolnych chwilach korzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych. Teraz zastanawiamy się nad wyjazdem z tym biurem na narty. Czy ktos z Was był na nartach z funclubem? chodzi mi głównie o Włochy.... nie jestem orłem jeśli chodzi o jazde na nartach i nie chciałabym żałować ... czekam na odp :)

Sprytna reklama.
Ostatnio zmieniony 2010-11-30, 00:02 przez eva.biedrona87, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Super Star
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-11-07, 18:04

Post autor: Super Star »

heja
ja bylam z funclubem na nartach, w Austrii luzik nie ma sie co bac :P
w ogole zachecam do jezdzenia czy to w nasze piekne polskie gory, czy za granica...

z reszta z tym biurem jade juz kolejny raz, widze tez duzo dobrych opinii o nich w serwisach turystycznych ;)

ps. ale Ci Empatia ładnie zbanowała, echh... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marble
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-10-21, 00:12

Post autor: Marble »

eva.biedrona87 pisze:We wakacje byłam z chłopakiem w Chorwacji na Riwierze Makarskiej :) z burem podróży www.wygadani.eu Pokój był po prostu przepiękny, z aneksem kuchennym, TV, klimatyzacją i balkonem :) dodatkowo w wolnych chwilach korzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych. Teraz zastanawiamy się nad wyjazdem z tym biurem na narty. Czy ktos z Was był na nartach z funclubem? chodzi mi głównie o Włochy.... nie jestem orłem jeśli chodzi o jazde na nartach i nie chciałabym żałować ... czekam na odp :)

Sprytna reklama.
Bylem z nimi w Risoul w marcu tego roku - wszystko jak najbardziej spoko, zadnych jaj nie bylo, do tego calkiem fajny autokar :)

We Włoszech jeszcze nie jezdzilem, ale bylem juz w paru alpejskich osrodkach i generalnie w kazdym z nich sa trasy zarowno dla poczatkujacych jak i bardziej zaawansowanych. Dasz rade!
Awatar użytkownika
eva.biedrona87
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-10-28, 23:50

Post autor: eva.biedrona87 »

hej :) dzięki za opinie :) (yyyy... o co chodzi z tą empatią? że tak się rozczuliłam, tak? ^^ ) rady przydały się - byliśmy już z chłopakiem w biurze i wybraliśmy!!!! 8) i wybór padł na ... Sestriere!!! i już nie mogę się doczekać!!! tam podobno jest mnóstwo tras - więc mam zamiar w końcu się nauczyć jeżdzić na nartach! trzymajcie za mnie kciuki bo zamierzam podbić włoskie stoki hehe :)
ODPOWIEDZ