pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie ostatnio byliście? Gdzie się wybieracie?

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Mikki
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-02-27, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mikki »

Właśnie kupiłem sobie bilet lotniczy na weekend do Mediolanu za około 200 zł w obie strony. Kwiecień zapowiada się więc przyjemnie :). A wróciłem wczoraj z Gdańska.
marble_cake
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-08, 12:31

Post autor: marble_cake »

Masz zamiar spędzić weekend majowy w Mediolanie? Ja szukam inspiracji na wyjazd :-) A jeśli chodzi o Mediolan, to jak bedziesz miał czas, możesz skoczyć z Mediolanu do Genui albo do Wenecji - kursują tam szybkie pociągi a bilety można kupić w automatach :-)
Awatar użytkownika
Mikki
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-02-27, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mikki »

Nie na majówkę. Po prostu 16.04 rano mam wylot a 17.04 powrót. Jakby to była majówka to trochę więcej by kosztowała. A co ja tam będę robił to się zobaczy na miejscu. Trzeba będzie gdzieś przenocować więc wieczorem pewnie wypad na jakąś imprezę, albo drzemka na lotnisku ;) Na inne miasta nie sądzę, żeby był czas
Awatar użytkownika
deborah83
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-10-27, 10:32

Post autor: deborah83 »

Mikki -> zycze udanego wypadu. a sam jedziesz? razniej by bylo pewnie z kims, chociaz w sumie ja lubie sama podrozowac

marble_cake -> a jakie masz pomysly na weekend majowy? i wolisz zwiedzanie, czy spokojny odpoczynek? Ja w zeszlym roku na majowce bylam z funclubem w Paryzu i moge polecic.
marble_cake
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-08, 12:31

Post autor: marble_cake »

Tak, wyjeżdżam z funclubem na Benelux Tour :-) Belgia, Holandia i Luxemburg :D (końcówka kwietnia, początek maja) zapowiada się dużo zwiedzania, już nie mogę się doczekać :-)

deborah83 ->a jak podobała Ci się majówka w Paryżu?
Awatar użytkownika
deborah83
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-10-27, 10:32

Post autor: deborah83 »

Bardzo fajnie bylo. Ja lubie miec tak wszystko zorganizowane, ze sie o nic nie martwie. Oni maja dobre autokary, wygodne, wiec podroz nawet nie byla taka zla...
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Post autor: czarliczaplin »

Ja byłam ostatnio w Beskidach i moim ukochanym Wrocławiu. Z tgo miasta to naprawdę ciężko wyjechać. A dwa miesiące temu mogłam podziwiać fantastyczne widoki Morskiego Oka. Prawie z okna naszego wynajętego domu wakacyjnego . Ogólnie nie lubię chodzić po górach ale trasę na Morskie Oko uwielbiam. A gdzie planuje pojechać? hmm byłoby zapewne miło trafić do Nowego Yorku albo do Kalifornii.

Linki niepotrzebne
Ostatnio zmieniony 2011-07-28, 19:56 przez czarliczaplin, łącznie zmieniany 1 raz.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

11 lipca wróciłam z Kalifornii, głównie w Los Angeles byłam.
Potem 15,16,17 lipiec byłam sobie w Sopocie.
A teraz w Polsce jestem i 15.08 wracam do Berlina.
Być może jeszcze wpadnę do Francji- Lyon.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja byłam ostatnio nad zalewem wiślanym i było ekstra :)
Awatar użytkownika
Hombre
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-08-13, 17:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Hombre »

a ja byłam ostatnio w Grecji , jest bardzo fajnie . polecam ! :lol:
Awatar użytkownika
Andzik
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2011-08-16, 18:20

Post autor: Andzik »

Ostatnio byłam w Zakopanym
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Byłam na pielgrzymce (pieszej) w Częstochowie, a 12 września jadę do Niemiec, do Koln.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Ostatnio to byłam na wycieczce szkolnej w Modlinie - bardzo polecam. Fajne widoki, zabytki, ogółem warto się tam wybrać jeśli lubi się zwiedzać. A w wakacje byłam we Francji, Kołobrzegu i na objazdówce Polski. :) Polecam wybrać się do Poznania, Zielonej Góry i Wrocławia. Piękne miasta, zabytki, deptaki, no i wiele różnych atrakcji. A co do deptaków - ten w Zielonej Górze bije wszystkie inne na kolana. :)
miriam55
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-14, 10:39

Post autor: miriam55 »

Hejka!
Ja byłam w tym roku na obozie paintballowym w Wielu, z sunsportem... I było spoko, fajni ludzie, fajne zajęcia i jeziorko...
mam nadzieję, że zimą też z nimi pojadę... :roll:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

A ja byłam,ale w wakacje w Austrii,a potem w Monachium na święcie piwa Octoberfeście.To święto jak zapewne każdy wie zaczyna się pod koniec września,a kończy na początku października.Warto tam być chociaż jeden raz w życiu.Byłam kilkanaście razy.Super.
ODPOWIEDZ