pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie wyjeżdżacie na ferie?

Miejsca które warto odwiedzić
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Gdzie wyjeżdżacie na ferie?

Post autor: lektor »

co planujecie na wolny czas, wyjeżdżacie na narty? ja jeszcze nic nie zaplanowałem i tak się zastanawiam czy jeszcze da radę gdzieś wyjechać, nie chce siedzieć w domu, bo matka będzie mnie ganiać do nauki :/
wanda6
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-25, 15:06

Post autor: wanda6 »

Ja zimom uwielbiam wyjeżdżać z dziećmi na ferie w góry. W tym roku niestety nie zdążyłyśmy nic zaplanować i wyjechaliśmy w ostatniej chwili, rezerwacja hotelu na ostatni dzwonek i było super. Nie pamiętam już tak dobrze udanego odpoczynku. Na pewno Ci się uda coś zaplanować[/quote]
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

halo halo, jakieś porady dostanę czy nikt się nie wypowie więcej? tak myślę, gdzie jeszcze mogę coś zarezerwować, jakieś fajne miejsce polecicie?
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

lektor pisze:halo halo, jakieś porady dostanę czy nikt się nie wypowie więcej?
nie.

temat wygaśnie.
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

A czy znacie Hotel Concordia,Karkonosze?Przepiękne i urokliwe miejsce!Przyjemna obsługa,jest to ekskluzywny hotel na nie każdą kieszeń.Ale myślę,że każdemu należy się taki wypoczynek.Moi rodzice byli:)
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

hotelu concordia nie znam, ale za to znam wiele fajnych schronisk, niedosc, ze taniej to i bardziej turystycznie :D
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Słyszałem o tym hotelu concordia, moi starzy byli tam na 30 tą rocznice ślubu, taki prezent od rodzinki ;) Ja to bym chętnie się na jakis spływ kajakowy wybrał, ale musze chyba do wiosny poczekać :lol:
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja lecę w tym miesiącu do Egiptu
W listopadzie do El Gouna.
Tutaj:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/egipt-el-gouna-id347
możecie sobie poczytać o tej dzielnicy. Leży niedaleko Hurghady ale oferuje bardzo wiele atrakcji. Przede wszystkim moc sportów wodnych tak więc polecam szczególnie wszystkim aktywnym.
Można uczyć się tam kitesurfingu od najlepszych.
rumcajs5
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 09:52

Post autor: rumcajs5 »

A ja się pochwalę, jade w tym roku do livigno na narty biegowe :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Byłam dwa lata temu w Livigno, świetne są tam warunki na stokach. W tym roku trochę skromniej, ponieważ jedziemy w nasze polskie góry. Mamy zarezerwowane Zakopane apartamenty z ZakopaneApartamenty24.pl i spędzimy tam całe dwa tygodnie. Na szczęście w końcu porządnie spadł śnieg, więc i warunki będą bardzo dobre.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja planuję wypocząć w hotelu nad jeziorem :). Marzy mi się taki relaksujący wyjazd spa już od dłuższego czasu i mam nadzieję, że w końcu uda mi się go zrealizować :)
mastrek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-09-06, 21:40

Post autor: mastrek »

Jak chodziłem do szkoły to ferie z reguły spędzałem u dziadków lub w domu bo do nas przyjeżdżało kuzynostwo. Praktycznie w każde ferie był śnieg więc był kulig, ognisko. Teraz jestem osobą pracującą i urlop z reguły biorę w lato. Ostatni mój urlop zimowy spędziłem na nartach w Turcji.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja jadę do Szczawnicy:D do tego pensjonatu http://skalny.pl
Blisko stok, cisza, górki klimat. Bajka :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Zimą najlepiej pojechać na narty! Ja właśnie wybieram się na weekend do apartamentu w Zakopanem, mam nadzieję, że śnieg nie stopnieje :)

Obrazek
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Gdzie wyjeżdżacie na ferie?

Post autor: gringot »

W tym roku nigdzie, ale mimo to będę dobrze się bawić, ponieważ dużo ćwiczę i mam zamiar zrobić własną siłownie w domu. Jakiś czas także biorę Clomid https://esterydy.pl/628-clomid-50mg-anfarm-hellas-24tab-cena.html i jestem zadowolony ze swojej sylwetki.
ODPOWIEDZ