cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


POMPY ABS


metalllaserschneiden, metalllaserschneiden.de

Kto i gdzie na wakacje?:)

Miejsca które warto odwiedzić
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: sevebrzo »

malra pisze: 2019-02-28, 21:25 Planujecie już tegoroczne wakacje? Ja zabukowałam właśnie wyjazd do Kazachstanu i Uzbekistanu. Od dawna marzyłam o tej wyprawie, aż w końcu znalazłam idealna ofertę w Wytwórni Wypraw. Ciekawie rozpisany plan wyjazdu opiewa w bogactwie i różnorodności odwiedzanych miejsc. Dzięki temu uda się wiele zwiedzić i poznać historię odwiedzanych miejsc jak i mentalność mieszkających tam ludzi.
Ciekawy kierunek. My z nimi jedziemy też na wschód ale dużo bliżej. Ukraina, a dokładniej to kurort Bukowel. Jedziemy na narty a tam jest całkiem fajnie. Już byliśmy. Tanio i nie czeka się tyle na wyciągi jak u nas.
stefan332
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-12, 07:25

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: stefan332 »

Ostatnio wyjeżdżałem na ferie i zdecydowałem że kupie sobie ubezpieczenie z strony internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-tur ... -na-wyjazd .Może was to zainteresuje.
qlaczynsky
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-09-26, 21:00

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: qlaczynsky »

malra pisze: 2018-10-24, 20:10 Moim zdaniem warto wykorzystywać każdą wolną chwilę i spędzać je z rodziną. Teraz w planach to ferie zimowe, a jak wiadomo zimą to najlepiej na narty. W tym roku jedziemy do Bukowel. Zarezerwowaliśmy wyjazd z Wytwórnią Wypraw, lubimy gdy ktoś za nas załatwia wszelkie formalności, a nam pozostaje tylko się spakować i zabrać ze sobą dobry humor.
Kierunek bardzo ciekawy. Inny niż większość. I bardzo nietypowy. Raczej niewielu jeździ do krajów byłego ZSRR. A to pewnie błąd, bo mają co pokazać. Wspomniany Kazachstan to całkiem ciekawe miejsce. Dziadek bywał tam zawodowo właśnie za czasów PRLu. Widziałem zdjęcia i słyszałem opowieści. Widoki są niespodziewane i zupełnie inne niż u Nas. A patrząc na wielkość kraju, to by wszystko zobaczyć, należałoby tam pojechać na dłużej. Jak widzę to ludzie z Wytwórni Wypraw myślą podobnie bo ta ich wycieczka jest zaplanowana na 15 dni. Odejmując nawet dni przelotów to i tak sporo czasu do zwiedzania.
jurek.koler
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-08, 11:40

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: jurek.koler »

Gdyby ktoś miał jakieś problemy z prawem będąc we Włoszech to polecam dobrego sprawdzonego adwokata, który zajmuje się takimi sprawami.
https://polskiadwokatwewloszech.com/
gringot
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: gringot »

Długo zastanawiałem się nad wakacjami za granicą w czasie pandemii, ale zdecydowałem się i nie żałuje. Ubezpieczenie na bagaż, rzeczy osobiste i lot wykupiłem w firmie https://ubezpieczenieturystyczne.online/ i nie miałem żadnych obaw, że stracę coś, jakby jednak lotu nie było.
zbyhu
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Kto i gdzie na wakacje?:)

Post autor: zbyhu »

wszystko zależy kto co lubi. Ja np lubię poznawać nowe miejsca stąd wybraliśmy wyjazd na Kaszuby bo tam nigdy nie byliśmy. Znajomi nam polecili ten rejon Polski. Spaliśmy w Pensjonacie Mięta i Woda. Klimatyczne miejsce.
ODPOWIEDZ