pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sen o porzuceniu

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
pandkamała
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-07-07, 15:36

Sen o porzuceniu

Post autor: pandkamała »

Hej wszystkim :)

Normalnie nie wierzę w znaczenie snów ale tej nocy śniło mi się że mój chłopak z którym jestem 2 miesiące mnie zostawia a ja bardzo po tym cierpiałam. Może wynika to z mojej niepewności, jak chyba każdy mam parę kompleksów nad którymi pracuje ale jestem już po 2 niedawnych związkach gdzie moje uczucia zostały po prostu wykorzystane i teraz jestem pełna obaw że chłopak rzeczywiście mnie zostawi. Zapewnia mnie ciągle ze mnie kocha i że mu się bardzo podobam, ciągle uczę się jak zaufać mu w 100% jednak czasami lęk przed porzuceniem wraca do mnie wielką falą i dręczy mnie mocno. Są takie dni kiedy wszystko jest okej a są też takie tak jak dziś że wydaje mi się że to zaraz się zawali. Nie widujemy się zbyt często ok 2/3 razy w tygodniu ze względu na jego pracę i obowiązki w domu. Wiem że nie za bardzo może coś zrobić by mieć więcej wolnego czasu, jestem wręcz dumna że tak pomaga rodzicom ale bardzo tęsknię i to też napędza we mnie negatywne myśli. Miał ktoś z was podobny sen bądź wie jak powinnam go interpretować i co mogę zrobić by nie myśleć o sobie w taki sposób że zaraz ja pewno chłopak znowu mnie zostawi bo zdaje sobie sprawę że to także nie jest dobre dla związku i bardzo chce nad tym pracować
ODPOWIEDZ