pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy to jest wstyd?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Adam2409
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2020-05-15, 18:37

Czy to jest wstyd?

Post autor: Adam2409 »

Jestem niepełnosprawny, jeżdżę na wózku, trochę chodzę o kulach. i nie umiem założyć sobie skarpet. Czy to jest wstyd, że siostra mi je zakłada? Czy jakby ktoś bliski was o to poprosił, to byście to zrobili?
Eugiapella87
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2020-05-26, 00:28
Kontakt:

Re: Czy to jest wstyd?

Post autor: Eugiapella87 »

Żaden wstyd. Oczywiście, że to normalne, że ktoś bliski nam pomaga. Moim zdaniem to super
EMeekins79
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-22, 12:59
Kontakt:

Re: Czy to jest wstyd?

Post autor: EMeekins79 »

hmmm, początkowo chciałam odpisać - że nie, to żaden wstyd. Ale po krótkim zastanowieniu... napiszę tak: jeśli nie jesteś w stanie - choć próbujesz, starasz się, to nie - nie jest to wstyd. Ale jeśli nic nie robisz w kierunku, byś sam mógł sobie te skarpetki zakładać, to tak - jest to wstyd. Napisałeś, że chodzisz o kulach, to co jest nie tak, że nie dajesz rady założyć skarpetek? Skoro chodzisz o kulach to nie jesteś sparaliżowany... prawda?

pozdrawiam.
pasiurka
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2018-08-31, 10:24

Re: Czy to jest wstyd?

Post autor: pasiurka »

Nie, to nie jest wstyd. Absolutnie! Ale jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, to umów się na wizytę do Psychomedic w Łodzi. Jest to jedna z lepszych, jak nie najlepsza klinika psychologiczno-psychiatryczna w Polsce. Mają świetne podejście do swoich pacjentów, a ich terapie są niezwykle skuteczne. Tutaj masz numer: 42 644 44 44 pod który możesz zadzwonić.
ODPOWIEDZ