pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bez alkoholu na zdrowie

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
kotka10
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 16:05

Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: kotka10 »

Ostatnio na babskim spotkaniu patrzyłam z zazdrością na koleżanki pijące wino (sama mam problemy z wątrobą ). Znajoma, widząc mój żałosny wyraz twarzy, poleciła mi wino z bezalkoholove.com. I wiecie co? Smakowało identycznie, jak każde inne wino! Do tego, jak się okazało, jest nie tylko bezpieczne dla mojej wątroby, ale też dobrze wpływa na cały organizm. Zaczęłam doczytywać na własną rękę o właściwościach wina bezalkoholowego i znalazłam ciekawe informacje – ten napój ma prawie identyczny skład co tradycyjne wino. Zawiera polifenole, tak istotne przecież dla nas, kobiet – jeśli nie wiecie (a ja do niedawna nie wiedziałam) są to związki, które likwidują wolne rodniki (tak, te same, o których w reklamach i Internecie mówi się, że przyspieszają procesy starzenia i powodują nowotwory). Dodatkowo czerwone wino bezalkoholowe ma ponoć bardzo korzystny wpływ na układ krążenia. Powiem Wam, że odkąd zamawiam wino z bezalkoholove.com, w ogóle nie czuję potrzeby picia jakiś wyskokowych trunków – to naprawdę świetny zamiennik dla osób dbających o zdrowie.
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: Jalelka »

Alkohol jakoś źle mi się kojarzy.
Ostatnio zmieniony 2019-06-29, 00:03 przez Jalelka, łącznie zmieniany 1 raz.
bennieWag
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-04-20, 19:30
Lokalizacja: Denmark
Kontakt:

Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: bennieWag »

Jezeli rzeczywiscie tak mialoby byc, to byla by porazka wszystkich osob, ktore walczyly o powstanie powiatu.
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Re: Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: Dozent »

Próbowałem kiedyś wina bezalkoholowego i też mi smakowało. Alkohol może naprawdę zniszczyć życie człowieka. Sięgajmy zatem po bezalkoholowe trunki. :)
grażka
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-11-01, 19:17

Re: Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: grażka »

Jeśli ktoś przykładowo jest niepijącym alkoholikiem to jak najbardziej toast może być bezalkoholowy.Mój znajomy leczył się w Medox W Nowym Modlinie. Tam leczą uzależnienia .On jest alkoholikiem niepijącym więc toasty tylko tak wznosi.
lukrecja
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-26, 15:04

Re: Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: lukrecja »

Należę do osób nie pijących alkoholu i wcale nie dlatego,że mam z tym problem lub ktoś w rodzinie pił. Po prostu nie lubię i nie czuję potrzeby aby to zmieniać.
alldonka
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2019-10-15, 12:52
Lokalizacja: Kielce

Re: Bez alkoholu na zdrowie

Post autor: alldonka »

Szanuję ludzi, którzy z różnych powodów postanowili nie pić alkoholu i nikogo do tego nie namawiam.
ODPOWIEDZ