pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z dopalaczami i alko

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
EmEl9
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-06-16, 17:21

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: EmEl9 »

Kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Zastanawiam się jednak, co z ludźmi, którzy nigdy nie cierpią na depresję.
FeelGood
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-02-22, 10:27

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: FeelGood »

Tak, tak… najpierw trzeba zrobić odtruwanie. I nie ma obawy. Ja jak usłyszałem detox dla dzieciaka na początku to też zdębiałem, ale było to konieczne. Jeśli się dobrze dobierze elektrolity i inne składniki, to przebiega to względnie bezboleśnie. Póxniej masz właściwą terapię, gdzie rozmawiasz ze specjalistą, a też masz spotkania grupowe.
kropeczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2018-02-21, 08:52

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: kropeczka »

A Twój syn? Jak sobie radzi po leczeniu?
FeelGood
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-02-22, 10:27

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: FeelGood »

wiesz, to zawsze sie jakoś tam za człowiekiem ciągnie. Ale generalnie po tym wszystkim, jak emocje opadły, to zacząłem rozumieć swoje błędy i skąd się wzięły te jego… Generalnie chłopak teraz kończy liceum. Nie jest wśród najlepszych, ale nie zależy mi na tym. Chcę, by skończył ją dobrze, już bez presji, a po prostu szczęśliwy. Gdyby nie ta terapia, to wielu rzeczy do dzisiaj bym nie rozumiał, a tak to specjalistka, która się nim zajmowała, porozmawiała ze mną i unaoczniła mi sporo spraw.
krystof
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-08-22, 11:01
Kontakt:

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: krystof »

W takich przypadkach warto zastanowić się nad prywatnym środkiem leczenia uzależnień. W http://nefo.pl/ na pewno Ci pomogą, bo moja koleżanka miała podobny problem.
http://nefo.pl/ - wyjście z nałogu jest możliwe
Awatar użytkownika
Ninaaa
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-12-18, 15:13

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: Ninaaa »

Myślę, że warto doradzić się w tym temacie znajomych. Nie powinno być z tym większych trudności.
Czas pozostanie ludożercą.
ODPOWIEDZ