pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z dopalaczami i alko

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Problem z dopalaczami i alko

Post autor: daga1998 »

własnie zostałam wywalona ze szkoly za ciagle wagary i za bojke, juz nie radze sobie wogle z nauka. Teraz mysle tylko zeby wyskoczyc ze znajomymi na impreze, wyluzowac sie przy alko i sie spalic. Z drugiej strony wiem ze nie powinnam... nie chce skonczyc jak moja siostra z brzuchem i nazeczonym za kratami. Czy jest tu jakas dziewczyna, której udlo sie wyjsc z patologii, rzucic wode i dragi, skoczyc szkole i znalez normalnego faceta?
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

A co jest złego w imprezowaniu? Nic! Tylko trzeba to robić z głową, a w Twoim przypadku chyba to nie bardzo wychodzi. Jak nie umiesz to zwyczajnie tego nie rób. Odstaw znajomych i jakość wyjdziesz na prostą.
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

Nie wiem co ci doradzić, bo nie wiem w jakiej sytuacji jesteś. Ja też nie byłam święta, ale poznałam fajnego chłopaka i przez to zmieniłam swoje otoczenie. Pierwsze co mogę ci doradzić, to jak najszybciej znajdz inną szkołę i się choć troche przyłóż do nauki. Wiadomo, że na początku sukcesu nie będzie, bo jedziesz na opinii, ale nie mozesz sie zrazac. Jak życie daje w kosc trzeba byc po rpostu twardym i sie nie dawac. Nikt za ciebie tego nie zrobi.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

ja nie jestem twarda i nie potrafie odmuwic jak mnie ktos czym czestuje to korzystam stad cale moje problemy. Ale ja chce byc w koncu czysta, chce zaczac na nowo, tylko nie wiem jak to zrobic, skoro w domu na zadne wsparcie nie mam co liczyc
JasiekB
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-10, 16:29

Post autor: JasiekB »

Przykro czyta się takie zwierzenia i trudno coś konkretnego doradzić. Najlepiej jakbyś poszła po pomoc do jakiegoś psychologa. Zresztą nawet nie wiem, czy jesteś rzeczywiście uzalezniona, bo jeśli tak to najlepiej byłoby zacząć od odwyku. W tym serwisie http://www.poznandetox.pl/ znajdziesz troszkę informacji i o detoksie i o samym odwyku, o tym jak się wychodzi z uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Nie wiem czy w Twoimm przypadku jest to konieczne, ale nie powinnas zostawac ze swoimi problemami sama. Osobiście radziłbym zwrocic sie o pomoc do kogos w miare kompetentnego, albo wlasnie od razu na odwyk, albo do jakies poradni rodzinnej czy do psychologa
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

ja chyba nie jestem uzalezniona ale tez czysta nie jestem, a chciałabym byc, bo nie chce skończyc jak siostra; co do psychologa to szkoda na to czasu, tylko pomarudzi, człowiek przytaknie i odwalone
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

nie jestes twarda ale musisz byc, bo z Twojego opisu wynika ze nie mozesz liczyc na pomoc nikogo bliskiego, a może właśnie warto by było porozmawiac z siostrą, może ona bedzie ci chciala pomoc, żebyś nie powielila jej bledów?
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

z siostra jestemy sklucone i nie rozmawiamy, o mamie nie mowie bo sama ma problemy z alko ale czytałam o tych odwykach i to chyba cos dla mnie, przynajmniej na jakis czas wyrwała bym sie z domu, tylko nie wiem jak to załatwic, musze pojsc do pcpr moze cos podpowiedza
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Myśle, że w takich sytuacjach jednym i skutecznym rozwiązaniem będzie wizyta w gabinecie psychologicznym http://www.skrzydla.net/ Rozmowy ze specjalistą naprawdę pomagają w rozwiązaniu wielu problemów. Sesje pozwalają na spojrzenie na nasze kłopoty z zupełnie innych perspektyw.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
młodzik
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-05-13, 15:25

Post autor: młodzik »

Masz bardzo poważne problemy z sobą i przypuszczam że nie o wszystkim piszesz. Lub są rzeczy które po prostu wyparłaś. Ja bym poszła do psychiatry. To taki sam lekarz jak inni, tylko lepiej umie zaglądać w psychikę ludzką. Pewnie nie poszła byś u siebie w miejscowości, więc skorzystaj z wyszukiwarki [URL=http://]https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/elbląg[/URL] Z nią szybko znajdziesz psychiatrę w innym mieście, województwie, sprawdź daty wizyt, porównaj cenniki i umów się koniecznie na wizytę.
kropeczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2018-02-21, 08:52

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: kropeczka »

Cześć. Podobnie, jak koleżanka, mam duży problem z nałogiem… tyle, że ja lubię… no cóż, wciągnąć trochę białego proszku. Zaczęło się od tego, że musiała się bardzo dużo uczyć na studiach i poprostu nie dawalam sobie rady z tym, żeby wszystko wyryć na pamaięć. A jak się trochę wzięło amfy, to samo wszystko niemal wchodziło. Problem w tym, że teraz co najmniej połowy z tego wszystkiego, co czytałam nie pamiętam… sedno jednak jest takie, że teraz, już jako osoba wchodząca w dorosłość, nie mogę sobie poradzić bez tych białych proszków, a że jeszcze do tego dochodzi wciąganie na imprezie… Robię sporo rzeczy, których się wstydzę… Chciałabym jednak udać się na odwyk. Jestem w stanie nawet zaciągnąć kredyt, byleby się z tego wyciągnać. Ktoś poleci?
sasanka
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-06-07, 12:54

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: sasanka »

Kredyt to nie jest najlepsze wyjście, jeśli mam być szczera. Ale to jest przerażające, jak wielu młodych ludzi dzisiaj ma problem z nalogami… co się dzieje z naszym społeczeństwem?
FeelGood
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2018-02-22, 10:27

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: FeelGood »

Młodzi, starzy – te problemy były zawsze, tylko dzisiaj przez media i social media są bardziej widoczne i już nie są tabu. O tym się po prostu mówi. Co do osrodka, to ja bym ci polecił terapię w Agnusie. To ośrodek leczenia uzależnień, ktry jest w Poznaniu. Mają świetną kadrę, piękna okolica, w której można wypocząć, pomyśleć i łatwiej dojść do siebie. Mój syn się tam leczył z dopalaczy… Szczeniak zaczął brać, bo koledzy brali… Przyznaję, też nie zawsze miałem dla niego czas, ale od momentu, jak się leczyl tam, to poświęcam mu dużo więcej uwagi.
kropeczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2018-02-21, 08:52

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: kropeczka »

Czego się w ogóle mogę spodziewać po takim leczeniu?
sasanka
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-06-07, 12:54

Re: Problem z dopalaczami i alko

Post autor: sasanka »

Z tego co wiem, to zawsze jest detoksykacja organizmu. Zwykle się kojarzy to z alkoholikami, ale narkotyki to też trucizna, która się odkłada w komórkach organizmu i trzeba ją z niego wysiudać. Jeśli ośrodek, o którym mówi kolega, jest dobry, to z pewnością to Ci zaproponują na początek.
ODPOWIEDZ