pompy abs, abs pump

wiercenie studni

alkoholizm leczenie

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

alkoholizm leczenie

Post autor: forumers850 »

Cześć. Bliska mi osoba uzależniła się od alkoholu. Problem jeszcze nie jest bardzo poważny, jednak chcemy rozpocząć leczenie zanim jej stan się pogorszy. Nie bardzo wiemy z jakich środków jednak skorzystać. Myśleliśmy o wszywkach esperal. Co sądzicie na ich temat? Czy są naprawdę skuteczne?
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ale osoba uzależniona musi tego chcieć...
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Wiem, że odkopuję temat, ale myślę, że warto. Mało się mówi o alkoholizmie, dlatego uważam, że każdy post na forum dotyczący tej choroby jest na wagę złota.

Całkowicie zgadzam się z majeczka87 – osoba uzależniona musi tego chcieć.

Najważniejsze jest, by alkoholik uświadomił sobie, że ma problem i że chce się go pozbyć. Alkoholizm to choroba, która rujnuje życie nie tylko osoby chorej, ale także jej bliskich. Mój przyjaciel przez jakieś własne problemy popadł w alkoholizm. Dopiero po pół roku trwania w chorobie i zawalania wszystkich swoich obowiązków uświadomił sobie, że ma problem, i że chce się leczyć. Bał się mówić rodzicom, więc to ja byłem jego wsparciem. Poczytaliśmy trochę i wszywkach na http://www.pogotowie-alkoholowe.pl/ i postanowiliśmy, że warto spróbować. Esperal to silny lek, ale przynosi dobre efekty. Było ciężko, ale warto… mój przyjaciel nie pije już od dwóch lat i czuje się świetnie. Skończył studia, znalazł pracę i dziewczynę. Gdyby nic z tym problemem nie zrobił, to jak sam przyznał, pewnie stałby teraz gdzieś pod sklepem prosząc ludzi o złotówkę na piwo… to przykre i brutalne, ale trzeba o tym mówić. Niestety alkoholizm nadal jest ciężkim tematem, chociaż dotknął wielu ludzi w Polsce. Co gorsze – większość z nich kończy w okrutny sposób. Jeżeli ktoś Wam bliski pije i niszczy sobie przez to życie – porozmawiajcie z nim. Nawet jeśli nie uważa, że ma problem, to próbujcie do skutku! Alkoholicy rzadko przyznają się do choroby. Nie odpuszczajcie – pomagajcie tak, jak możecie.
Trzeźwości, przyjaciele.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Uzależnienia, takie jak alkoholizm, najlepiej leczyć u specjalistów. Mój dziadek skorzystał z usług kliniki we Wrocławiu. http://leczenieuzaleznien24.pl/wroclaw/esperal/
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
ODPOWIEDZ