pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak robicie zakupy?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Jak robicie zakupy?

Post autor: blazej »

Jak robicie drogie zakupy? Drogą internetową, czy raczej stacjonarnie? Ja natrafiłem na opinie telewizora, który bardzo chciałbym mieć. Na stronie http://nt.interia.pl/testy/news-test-sa ... Id,2381774 przeczytałem na ten temat wiele. Zastawiam się tylko, jaka forma zakupów będzie najbezpieczniejsza.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Ja to co się da to kupuję przez internet, głównie ze względu na to, że jest to oszczędność czasu, a często też i pieniędzy. Zdarzało mi się kupować już różne rzeczy, jakieś 2-3 tygodnie temu kupowałem na przykład odblaski dla dzieci na tej stronie.
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

U nas odbywa się to tak, że najpierw sprawdzamy kilka stron, porównujemy pod kątem oferty, cen, szybkości dostawy i tak dalej. Teraz trafił się sklep ze strony https://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.html bo potrzebujemy zamówić bloczki betonowe do firmy. Trochę nam zeszło, by wybrać odpowiednią firmę, ale dzięki temu udało się zaoszczędzić.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Popularny pomysł, szczególnie, że coraz więcej sklepów teraz daje swoje oferty do internetu. Masz przykład ze stroną gazetkonosz.pl i nowymi promocjami. Tu akurat gazetka biedronka jest też lidl i nawet sklepy budowlane. Bez wychodzenia z domu możesz zaplanować ile wydasz na zakupy i porównasz ceny.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Uwazaj na karaluchy i prusaki, usługi dddpomogly mi sie z nimi uporac, skorzystalam z
monitoring haccp
a nawet odpluskwianie
zwalczanie prusaków
bobek3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-03, 09:45

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: bobek3 »

Wszystko zależy od tego co mam kupić, ale przyznaję że bardzo lubię robić zakupy przez internet, bo to duża wygoda. Właśnie dzięki zakupom internetowym kończę kompletować wyprawkę. Ostatnio zakup, to Riko Molla. Cudny wózek głęboki ,wyposażony tylko w gondolę i nowoczesne koła z poliuretanu.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: Jolka51 »

Ostatnio zdecydowałam się na kupienie wózka on-line i okazał się idealny! Jest to wózek Riko Basic Pastel i jestem nim zachwycona! Montaż prosty, koła pompowane, amortyzacja DOSKONAŁA! Lepszego sobie wymarzyć nie mogłam. No i ta cena... :)
fikol
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2020-10-12, 21:04

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: fikol »

zawsze najedzony i z listą zakupów. tak jest oszczędniej :)
dominiczka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-10-21, 11:39

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: dominiczka »

Różnie. W Warszawie można robić zakupy on-line z dostawą do domu i często z tego korzystam ;)
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: Ania »

Spożywcze stacjonarnie i z listą zakupów, dzięki temu nie kupuję zbędnych produktów i oszczędzam. Sporo też udaje się zaoszczędzić dzięki aplikacji Carrefoura, mają fajne zniżki, a dodatkowo tę akcję ceny niskie jak dawniej.
Sucharek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-15, 21:46

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: Sucharek »

Ania pisze: 2021-04-14, 22:28 Spożywcze stacjonarnie i z listą zakupów, dzięki temu nie kupuję zbędnych produktów i oszczędzam. Sporo też udaje się zaoszczędzić dzięki aplikacji Carrefoura, mają fajne zniżki, a dodatkowo tę akcję ceny niskie jak dawniej.
a jak z jakością produktów ich marki - warto? Poza tym czy te zniżki to faktycznie takie prawdziwe bo już nie raz spotkałam się z totalnym oszustwem - przed promocja taka sama cena cena jak niby w promocji
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: Ania »

Ja porównałam te "ceny niskie jak dawniej", z innymi sklepami i naprawdę wychodzą taniej, można zaoszczędzić. Aplikacja daje dodatkowe zniżki, ale nie jest obowiązkowa. Ja takie większe zakupy robię już tylko w Carrefourze.
olalena
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: olalena »

Ja porównuję oferty pomiędzy sklepami, przeglądam gazetki, wszystko jest w necie, więc nie ma z tym problemu. Ceny niskie jak dawniej z Carrefoura zobaczycie tutaj https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej Naprawdę się opłaca
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: powell70 »

Zazwyczaj codziennie chodzę do pobliskiego sklepu Lubi i tam robie zakupy. Natomiast zdarzyło się też robić zakupy spozywcze online i polecam, bo to fajna opcja dla zapracowanych czy zmęczonych :)
https://lubisklep.pl/
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Jak robicie zakupy?

Post autor: Ania »

Jeśli chodzi o Carrefoura, to powiem Wam z doświadczenia, że poza tą akcją ceny niskie jak dawniej, sporo można zaoszczędzić też z ich aplikacją :)
ODPOWIEDZ