pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opieka nad rodzicami

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
wieslaw22
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-29, 13:38

Opieka nad rodzicami

Post autor: wieslaw22 »

Mam duży problem. Obecnie chodzę do szkoły, staram się też trochę pracować. Nie bardzo ma kto zostawać z rodzicami w domu. A niestety sytuacja wygląda tak, że rodzice się coraz bardziej starzeją. Mają mniej sił. Chciałem zatrudnić dla nich opiekunkę. Nawet już poczytałem o tym co nieco (http://starsirodzice.pl/prywatna-opieka-dla-seniora/prywatna-opieka-dla-seniora), ale nie wiem na ile można te informacje uznać za wiarygodne. Ktoś może kiedyś zatrudniał opiekuna? Wie jak się za to zabrać?
chpilka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-03, 09:10

Post autor: chpilka »

Ja swoimi rodzicami zajmowałabym się sama. Oni nie wynajmowali pomocy jak się Tobą zajmowali....
docar
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-12, 10:30

Post autor: docar »

Nikomu bym nie zaufał w takiej sprawie.
ewa1wilk
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-17, 11:11
Kontakt:

Post autor: ewa1wilk »

To chyba kwestia podejście oddaj ich do domu starości. Tam będzie im lepeij niż siedzieć samemu w domu
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

ewa1wilk pisze:To chyba kwestia podejście oddaj ich do domu starości. Tam będzie im lepeij niż siedzieć samemu w domu
To nie jest łatwa decyzja...
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

W takiej sytuacji należy zastanowić się nad domem opieki dla osób starszych, tam na pewno czeka ich profesjonalna opieka. Nie będziesz musiała się martwić bo niczego nie będzie im brakować. Wiele osób decyduje się na taki krok.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

to normalne, rodzice przez całe życie zajmują się swoimi dziećmi to potem role się odwracają.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Opieka nad rodzicami

Post autor: powell70 »

Dla Ciebie to normalne, dla mnie też, ale jak widać dla innych starsi rodzice to ciężar, którego trzeba się pozbyć (dom starości) :x
Można przecież poszukać pomocy i załatwić opiekunkę (polecam https://www.assopieka.pl ). Wszystko da się przecież pogodzić, wystarczą dobre chęci.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Opieka nad rodzicami

Post autor: Ania »

Moi rodzice są jeszcze stosunkowo młodzi, ale opiekuję się babcią, która ma już swoje lata i jest schorowana. Ma też problem z apetytem, dlatego kupuję dla niej nutridrinki w DOZie - Fresubin. W sytuacjach, kiedy babcia nie chce jeść, to jest naprawdę ratunek.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Opieka nad rodzicami

Post autor: crystalka »

Ania pisze: 2021-04-14, 21:57 Moi rodzice są jeszcze stosunkowo młodzi, ale opiekuję się babcią, która ma już swoje lata i jest schorowana. Ma też problem z apetytem, dlatego kupuję dla niej nutridrinki w DOZie - Fresubin. W sytuacjach, kiedy babcia nie chce jeść, to jest naprawdę ratunek.
czy Fresubin można kupić gdzieś poza DOZ? Chcialabym kupić jakieś nutridrinki bliskiej osobie
ODPOWIEDZ