pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem ze wzrokiem

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Kamila16
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-20, 16:13

Problem ze wzrokiem

Post autor: Kamila16 »

Hej. Mam problem. Od kilku dobrych lat nosze okulary. No i niestety w podstawowce bylam z tego powodu wysmiewana. Potem zaczelam nosic soczewki i bylo dobrze. Tylko kilka dni temu okazalo sie, ze noszenie soczewek nie jest dobre dla moich oczu. Co mam zrobic?
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Zacząć nosić okulary.
gruszkamelisa
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-11-28, 20:54

Post autor: gruszkamelisa »

ale dlaczego nie jest to dobre dla Twoich oczu? co jest nie tak?
wazkez
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-07, 10:31

Post autor: wazkez »

Ewentualnie spytaj się swojego lekarza czy laserowa korekta wzoru by Ci pomogła.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Noś okulary, teraz oferta oprawek jest tak bogata, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i wyglądać w okularach fajnie i modnie. Zwracanie uwagi na docinki ze strony rówieśników nie ma większego sensu - oni kiedyś z tego wyrosną, a Tobie wada zostanie.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Jest tyle fajnych opraweek, można sobie zrobic dwie pary na różne okazje i git, naprawdę czasy wyśmiewania minęly!
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Kamila - co masz zrobić? nie przejmować się innymi, bo tutaj chodzi o Twoje zdrowie, Twoje oczy i noś okulary bez względu na idiotyczne docinki kogoś, kto nie ma o niczym pojęcia (delikatnie to ujmując) Dzisiaj jest duży wybór oprawek, wystarczy dobrać sobie odpowiednie do swojej twarzy (optyk zawsze pomaga w tym) i sprawa załatwiona. Głowa do góry i na nic nie zważaj. Dbaj o siebie. :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Fajne są teraz okulary :) Właśnie przeglądam wyprzedaże i np. sama chętnie założyłabym takie:
Obrazek

genialne są :-)) Można też dokupić drugą parę, taką bardziej "oficjalną" i jest się ciągle modną/modnym! :D
nekrolajt
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-08, 12:24

Post autor: nekrolajt »

Są okropne. Nie rozumiem ludzi, którzy ubierają okulary tylko dlatego, że to modne. Widać, że ludzie mają własnego stylu skoro wzorują się na tym, że skoro widział kogoś w tych okularach to znaczy, że on też musi je kupić. Żenada.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

A ja się z takim stwierdzeniem nie zgadzam. Okulary przedstawione na zdjęciu, są bardzo ładne, takie teraz też noszą i młodzi i starsi. Przy kupnie okularów to my podejmujemy decyzję, w jakich będziemy chodzili i w jakich jest nam do twarzy, nie ważne co powiedzą inni. Skoro innym się moje np.okulary nie podobają , niestety to już nie mój problem. To ja mam być zadowolona, a nie inni. To tylko i wyłącznie mój wybór, ale i też optyka, który pomaga w doborze naszych okularów. A on jak nikt inny potrafi dobrze doradzić,bądź odradzić,jeżeli jest uczciwy i nie zależy mu tylko na sprzedaży.

- błękitna krew - jeśli Tobie takie się podobają, kup - o ile oczywiście musisz. A póki nosić okularów nie musisz - oszczędzaj oczy, nie przemęczaj ich. Tego organu raczej nie da się przeszczepić. :) ;) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Faktycznie czasy wyśmiewania okularów chyba minęły Jest taka bogata oferta oprawek że każdy może dobrać odpowiednie do swojej osobowości :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja od dwóch miesięcy przerzuciłem się na soczewki - pierwsze tygodnie straszne, ciężko było mi się przyzwyczaić ale teraz zaczynam je doceniać ;) Znacznie wygodniejsze od okularów.
_________________
warszawa sala konferencyjna
Bozydar
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-11-13, 14:59

Post autor: Bozydar »

Polecam usunięcie laserowe , metodą lasika...
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Może wymień okulary? Na jakiś inny model albo wybierz się do okulisty może ci coś doradzi:)
LilianaL.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-08-25, 14:33

Post autor: LilianaL. »

Może najpierw zapytaj, czy nie można by zmienić soczewek na jakieś inne, a jeśli nie - to poszukaj okularów. Przecież jest tyle ładnych modeli, a poza tym są teraz bardzo modne.
ODPOWIEDZ