pompy abs, abs pump

wiercenie studni

myślę że dosyć częsty problem

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
newbe
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-20, 21:52
Lokalizacja: wawa

myślę że dosyć częsty problem

Post autor: newbe »

Dzisiaj z koleżanką poszłyśmy nad staw. Zmierzchało się . usiadłyśmy na ławce i zaczęłyśmy rozmawiać. Po chwili zauważyłam mężczyznę z rowerem który wszedł w krzaki (często chodzą tam wędkarze żeby połowić lub inni ludzie aby się wysikać ) . Po chwili koleżanka pokazała że widać że ktoś sika za krzakami, lecz nie . To był ten mężczyzna z rowerem i on masturbował się . Od razu pomyślałyśmy że robi sobie dobrze myśląc o nas. Szybko oddaliłyśmy się od tego miejsca. Przezornie obejrzałam się przez ramie i dostrzegłam go w oddali. Na szczęście blisko mieszkałyśmy. Zaczęłyśmy biec i pod moim blokiem na szczęście spotkałyśmy straż miejską. Opowiedziałyśmy o zdarzeniu itp. itd. . Spokojnie dotarłyśmy do domów . Od razu opowiedziałam historię mamie. Pocieszyła mnie i jest już ok. Lecz troche mnie przeraża ta sytuacja. Mam nie całe 13 lat i coś takiego mi się przytrafiło. Co mam robić w takich sytuacjach ? I co zrobić aby im zapobiec ?

Ola
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Co Ci się stało? Widziałaś tylko masturbującego się człowieka. Nikt Cię nie dotykał, nie krzyczał za Tobą, albo Ci nie groził. Nie wiem czy taki obrazek może wywrzeć jakiś "dołek" na Twojej psychice.

Rady? Jeśli coś takiego zauważysz, to po prostu się oddal. No i najlepiej jakby koło Ciebie ktoś był. Nie chodź sama po pustkowiach.
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Jackie Day jakbym ja miał 13 lat i ktoś przy mnie się masturbował, to też nie byłbym spokojny.

Za szybko dorosłaś?:)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

W takich sytuacjach najlepiej się oddalić i zawiadomić straż miejską albo dzielnicowego bo nigdy nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Ogólnie takich ludzi podnieca, że ktoś to widzi, brzydzi się lub boi, nie słyszałam o przypadku by tacy ludzie kogoś dotykali czy zgwałcili. Zapewne jakbyś go wyśmiała by się spłoszył, ale lepiej nie kusić losu i po prostu odejść . Warto też powiadomić straż miejską, żeby zboczeniec się nie panoszył w okolicy. Ty masz 13 lat, ale mogły to zauważyć i młodsze osoby dla których to byłby większy szok psychiczny. Mi się często zdarzały takie widoki i po prostu nie patrzyłam na to bądź odchodziłam.
szansa
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-26, 23:27

Post autor: szansa »

niedawno przytrafiła mi się podobna sytuacja, z tym że facet zaczął gonic mnie i koleżanke a kiedy wydawalo nam sie ze przed nim ucieklysmy on z nienacka wyjechał i zawołał za nami z tekstem"to jak pobawimy się dziewczyny?. Za ciekawie nie było, tak że dobrze ci rozumiem, choć jestem starsza to odrzuciło mnie to od płci przeciwnej
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Nie dziwi mnie, że mloda dziewczyna jest poruszona, to tylko dobrze o niej świadczy, że nie bawi sie w słoneczka. Dobrze zrobiłaś Olu. Jesli chcesz czuć się bezpieczniej moze warto kupić gaz pieprzowy?
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Tak, może być to sytuacja groźna więc lepiej oddalić się od zagrożonego miejsca i powiadomić odpowiednie służby.


_________________________
http://www.bdcomtegra.pl biuro detektywistyczne.
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie www.biurorachunkowekrakow.biz
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Zgadza się,najlepiej po prostu odejść z tego miejsca i jeszcze zawiadomić odpowiednie służy,bo nigdy nie wiadomo co takiemu człowiekowi przyjdzie do głowy. Nie jest to normalne zachowanie.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

To mógł być pedofil... Dobrze, że tylko tak się to skończyło.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Re: myślę że dosyć częsty problem

Post autor: Grrrruuubas »

newbe pisze:Dzisiaj z koleżanką poszłyśmy nad staw. Zmierzchało się . usiadłyśmy na ławce i zaczęłyśmy rozmawiać. Po chwili zauważyłam mężczyznę z rowerem który wszedł w krzaki (często chodzą tam wędkarze żeby połowić lub inni ludzie aby się wysikać ) . Po chwili koleżanka pokazała że widać że ktoś sika za krzakami, lecz nie . To był ten mężczyzna z rowerem i on masturbował się . Od razu pomyślałyśmy że robi sobie dobrze myśląc o nas. Szybko oddaliłyśmy się od tego miejsca. Przezornie obejrzałam się przez ramie i dostrzegłam go w oddali. Na szczęście blisko mieszkałyśmy. Zaczęłyśmy biec i pod moim blokiem na szczęście spotkałyśmy straż miejską. Opowiedziałyśmy o zdarzeniu itp. itd. . Spokojnie dotarłyśmy do domów . Od razu opowiedziałam historię mamie. Pocieszyła mnie i jest już ok. Lecz troche mnie przeraża ta sytuacja. Mam nie całe 13 lat i coś takiego mi się przytrafiło. Co mam robić w takich sytuacjach ? I co zrobić aby im zapobiec ?

Ola
To bardzo popularne zjawisko w dzisiejszych czasach, sam kiedyś spotkałem takiego creep-a, zobaczył nad rzeką łądną dziewczynę udał się w krzaki i po prostu sobie załatwił jedną sprawę. Po czym poszedł dalej jak skończył :))
staniq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-09-23, 14:34

Post autor: staniq »

Niestety przytrafiła mi się podobna sytuacja w centrum miasta, a mojej koleżance w pociągu. To bywa nebezpieczne, ale nie można uciekać, bo to może takiego osobnika dodatkowo kręcić. Najlepiej spokojnie się oddalić, udając, że nie robi to na tobie większego wrażenia. Nie pokazywać strachu, nie śmieć się :P
piturra
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-23, 15:21

Post autor: piturra »

Mnie się kiedyś też takie coś przytrafiło. Spieprzałam aż się kurzyło, powiedziałam rodzicom, no ale nic nie można było zrobić, bo jak poszłam z nimi go szukać, to już śladu po nim nie było...
Bozydar
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-11-13, 14:59

Post autor: Bozydar »

Zadzwonić po policję:)
ODPOWIEDZ