pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wypalenie? Samotność? Depresja?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
irenagolinska
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-06, 12:27
Kontakt:

Post autor: irenagolinska »

Niestety żyjemy w konsumpcyjnym świecie, gdzie coraz bardziej liczą się wartości materialne. Jednak nie warto się poddawać. Bo jak widać jest więcej osób podobnych do Ciebie niż Ci się wydaje (o czym świadczy chociażby wypowiedzi tutaj innych osób).
klabczak
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-09, 09:15

Post autor: klabczak »

Najgorsze jest to, ze na depresje nie patrztmy jak na jednostke chorobowa, tylko jak na słabość. Oczywiscie, w większości sytuacji da sie ją odgonić zmianą diety i aktywnością fizyczną, czasem pomaga też rozmowa z kimś bliskim który pomoze nam "wyjsc" z dołka. Nie zapominajmy jednak, że nie jest to czyjs widzimis a niedobór serotoniny we krwi, niezwykle ważnego składnika. Gdy cierpimy na inne niedobory nikt nie mówi nam żebysmy "przestali się użalać i zaczeli go mieć" tak samo nie powinniśmy tego robic w tym przypadku
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Każda osoba zmagająca się z problemami czy depresją powinna koniecznie zasięgnąć porady specjalisty.. Polecam mojego sprawdzonego coacha i psychologa: sui.com.pl . Uwierzcie, warto iść.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

to prawda, samemu się z tym nie poradzi
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Znam wielu z takimi problemami. To zależy tylko od Ciebie czy chcesz już od tego się uwolnić. Jeśli tak to skonsultuj się z tym ośrodkiem http://www.terapiapoznan.pl/ Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Pomarańczowe Ja" w Poznaniu to szeroka oferta psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, trenerów o różnych specjalnościach.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

to może być skuteczny sposób
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Czasem nie jest to łatwe. Człowiek próbuje, stara się, ale w końcu po którejś z kolei porażce poddaje się. Ja chyba tak mam. Tyle razy starałam się wyjść z dołka, że w końcu tylko bardziej go pogłębiłam. Ale nadal walczę.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

zgadza sie, ale wszystkiego trzeba spróbować.
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

arja pisze:Czasem nie jest to łatwe. Człowiek próbuje, stara się, ale w końcu po którejś z kolei porażce poddaje się. Ja chyba tak mam. Tyle razy starałam się wyjść z dołka, że w końcu tylko bardziej go pogłębiłam. Ale nadal walczę.
Miałam podobnie. Walczę każdego dnia.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja też mam momentami chwile zwątpienia ale staram się zawsze widzieć pozytywne strony
nosero
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2016-05-25, 14:48

Post autor: nosero »

grafomania pisze:Oj tam, rurki sa sexy, nie znasz się :) a tak serio, styl nie ma tu wiele do rzeczy, liczy się osobowość. Faktycznie kiepski nastrój może powodować, że ciężko Ci się dogadać z ludzmi, ale ja bym od razu nie podejrzewała depresji. ja też tak mam od jakiegoś ponad miesiąca i obwiniam za to zimę i jesień. Brak słońca, zimno, brak energii do życia.

Moja rada jest taka: nie myśl za duzo :) olej to, odpuść, poczekaj, aż samo się naprawi. A dziewczyną się nie przejmuj, bo jak przyjdzie właściwy czas, to będzie inna.

Znajdź coś, co daje Ci radość i spróbuj przetrwać zimową szarugę. Zobaczysz, za jakiś czas będzie lepiej. Uszy do góry :)

Zgadzam się. Jeżeli czujesz się źle ze sobą, to inni ludzie również będą Cię tak odbierać... Ciężka sprawa...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dlatego trzeba się wtedy udaćdo specjalisty
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Ostatnio moja mama borykała się z tym problemem, ale odkąd przeczytałam bloga http://www.fitnesswomen.pl/leki-na-depresje/ , który zawiera informacje na temat i przekazałam je mamie to zaczęło jej się polepszać
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Popieram osoby wyżej. Trzeba dać sobie pomóc - a to nie wstyd!
Osobiście polecam panią Marię Doroniewicz


dobry psycholog bielsko terapia online psychoterapeuta online psychoterapeuta bielsko

Przyjmuje w Bielsku Białej i online :jupi:
maitr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-03-27, 18:45

Post autor: maitr »

Dobrze Ci radzą, najlepiej spróbować się z tego jakoś otrząsnąć - odpocząć, albo pozmuszać się do robienia pewnych czynności (zależy, co bardziej tobie odpowiada). Jeśli te rzeczy nie pomogą, musisz udać się do specjalisty.
ODPOWIEDZ