pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wypalenie? Samotność? Depresja?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem będzie wizyta u psychologa.http://www.psychologolesnica.pl/ Rozmowy pomogą znaleźć źródło depresji oraz pomogą w rozwiązaniu innych problemów. Pamiętajcie, żeby nie bać się mówić otwarcie o kłopotach, psycholog nas nie ocenia, jest po to, żeby nam pomóc :D
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: zenka »

W warszawie jedną z lepszych klinik jest Psychomedic, tam znajdziesz pomoc w razie problemów. warto zadzwonić jak najszybciej, gdy zdamy sobie sprawę, że taka pomoc jest nam potrzebna. Na https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ znajdziesz zakres ich usług i portrety psychologów i terapeutów, jacy tam pracują.
Awatar użytkownika
myslicielka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-10-12, 22:18

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: myslicielka »

Czasami najważniejsza jest odpowiednia osoba do rozmowy, a tu znajdziesz takich mnóstwo. Nie można się poddać i powiedzieć że się wypaliło. Może znajdź sobie jakieś zajęcie dodatkowe jak wolontariat, klub książki albo kółko dyskusyjne. Może dzięki zajęciu się czymś pożytecznym poczujesz się lepiej. Zawsze można też pójść do psychologa lub psychiatry. Ważne tylko by nie gnić we własnych problemach i nieszczęściu, tylko umieć z tym wyjść do ludzi.
Moc słonecznych uśmiechów
xxx myślicielka
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: crystalka »

o wypalenie wcale nie tak trudno, sama miałam taki okres i cieżko mi było się z tego wygrzebać, brałam przez jakiś czas nervomix forte i pomógł mi postawić się do pionu, pewne sprawy sobie przewartościowałam, znalazłam odskocznię od codzienności i wróciłam znow do dobrego humoru
lolita
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-16, 19:24

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: lolita »

A ja potrzebuje namiar na konkretny ośrodek w okolicach Warszawy
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: Jalelka »

Bardzo dobrym ośrodkiem terapeutycznym w Nowym modlinie jest Medox. Niedaleko Warszawy a naprawdę dobra opieka medyczna,bardzo wykwalifikowani specjaliści. Bardzo pomogli mojej kuzynce ,która sie tam leczyła. Warto tam zajrzeć w razie takiej potrzeby.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: powell70 »

Psychoterapia pomoże, a jeśli chodzi o leki, to trzeba zacząć od tych naturalnych typu Neurexan, bo jak pójdziecie do psychiatry, to od razu przepisze wam antydepresanty i uzależaniające benzo.
Ovca_gang
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2022-07-03, 19:49

Re: Wypalenie? Samotność? Depresja?

Post autor: Ovca_gang »

W takich sytuacjach konieczna jest po prostu terapia u dobrego psychologa i ewentualna dalsza diagnoza w kierunku np. badania przez psychiatrę. Depresji nie ma co lekcewazyć bo moze mieć fatalne skutki a brzmi jakbyś miał podręcznikowy przykład ;/
ODPOWIEDZ