pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niesprawiedliwość

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Shiva
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-04-06, 13:12
Lokalizacja: Mienia/Mińsk Maz.

Niesprawiedliwość

Post autor: Shiva »

Ostatnio mam doła z powodu niesłusznych oskarżeń rodziców mojej przyjaciółki (o ile jeszcze mogę ją tak nazywać). Trztery tygodnie temu byłam z nią na spacerze u mojej babci na wsi, zobaczyłysimy że stare belki słomy pozostawione na polu (od trzech lat). Palą się żywym ogniem, niewiele myśląc wezwałam straż pożarną. odeszliśmy z tamtąd dopiero po tym jak przyjechała. Gdy odprowadziłam Martynę pod jej dom, jej rodzice wyskoczyli ze straszną awanturą że po co wezwałam straż i że bedziemy przez to ciagane na policję. Po czym zabronili jej się zemną kolegowacii. W tydzień po tym zdarzeniu dzwoniła do mnie że byla u niej policjia i żebym się nie ruszała z domu bo do mnie też przyjadą. Ale u mnie nie było nikogo do dziś a jej rodzina wiesza na mnie przez to koty. Dwa lata temu była podobna sytulacjia ale w tedy rzekomo ukradłam jej kurtkę, która zginęła jej w szkołę choć a ja uczę w innej. Martyna chcę o demnie trzecią szansę, a ja boję się jej zaufać poraz trzeci. Bo niewiem co teraz będzie, jeszcze tylko o morderstwo mnie nie oskarżali. Proszę niechce ktoś mi coś doradzi.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Trzeba było zostawić niech się spali wszystko nie było by problemu xD
Daj jej 3 szanse.
Tylko jak zobaczycie nieprzytomnego człowiek to nawet nie próbujcie dzwonic po pogotowie xD
Awatar użytkownika
Shiva
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-04-06, 13:12
Lokalizacja: Mienia/Mińsk Maz.

Post autor: Shiva »

edziuniek, heh dzięki za radę. Wreszcie się uśmiałam xD, nie maz sesu dawać jej trzeciej szansy.
Awatar użytkownika
Michal080
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-06, 15:08

Post autor: Michal080 »

Nie dawaj, w cholerę z taką przyjaciółką -.-
Na Twoim miejscu trzymałbym ją na dystans od siebie. Albo w ogóle zerwij z nią kontakt, nawiąż nowe znajomości i będzie git :D
Awatar użytkownika
Shiva
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-04-06, 13:12
Lokalizacja: Mienia/Mińsk Maz.

Post autor: Shiva »

Michal080, dziś zrobiłam pierwszy krok, kupiłam nową kartę startową. Kontakt innternetowy odpada (ona nie ma netu). Teraz wystarczy zapomnieć, dzięki za rady.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Jak to nie ma netu? xD
To tak jakby nie miała prawej ręki, ale to może i dobrze.
Też chciaałbym sie od tego czasem oderawć ale sie już chyba nie da.
A z tego co tam napisałaś to ta koleżanka ma chorych rodziców jej nie znam ale jak ją lubiłaś to może dać jej ta ostatnią szanse?
W końcu rodziców sie nie wybiera
Awatar użytkownika
Shiva
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-04-06, 13:12
Lokalizacja: Mienia/Mińsk Maz.

Post autor: Shiva »

edziuniek pisze:Jak to nie ma netu? xD
To tak jakby nie miała prawej ręki, ale to może i dobrze.
Też chciaałbym sie od tego czasem oderawć ale sie już chyba nie da.
A z tego co tam napisałaś to ta koleżanka ma chorych rodziców jej nie znam ale jak ją lubiłaś to może dać jej ta ostatnią szanse?
W końcu rodziców sie nie wybiera
Noooo, ale wiesz w necie tyle zła xD ogólnie jak jej ojciec tylko zarabia i to jeżdżąc szabowozem (żeby nie było ona sama się z tego śmieję) to ich poprostu na to nie stać. Chorych ona jest odwa lata ode mnie młodsza i nie wolno jej po tej wsi na której mieszkam chodzić samej, na prewento czy na spacer pod las jej z trudem pozwalają. Gdy chcę żeby poszła do mnie na noc bo mam u babci swój pokój, muszę ich godzinę prosić. Lubię, nawet kocham jak siostrę - z moją prawdziwą się nie dogaduje. Trzecia, ostatnia szansa to nie zły pomysł ale strach przed tym co może być kolejnym wymyslem jej starych jest ogromny. Pomyślę nad tym, jeszcze. Potrafię wybaczyć wrogowi, więc jej też mogę wybaczyć. Bo chociaż się staram mam za miękkie serce, to u mnie rodzinne. Wiem że rodziców się nie wybiera, dla tego ja dziękuję bogu za moich. Ale też rodzicom też trzeba umieć się postawić, bo przecież nieda się żyć wbrew samemu sobie. Każdy powinien mieć swoje zdanie, poglądy na świat bo nie odnajdzie się potem w dorosłym zyciu. Jestem tego zdania że każdy powinien, być sobą w brew temu co narzucają nam inni to przecież nasze życie i my sami jesteśmy jego kowalami.
/Ort. / Tandetna
Ostatnio zmieniony 2012-04-09, 18:59 przez Shiva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Przepraszam, ale Ty się przyjaźnisz z nią czy jej rodzicami? Dlaczego ona ma odpowiadać za to, że ma takich a nie innych rodziców? Rodziny się nie wybiera, a przyjacielem powinno się być na dobre i na złe.
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Za parę lat rodzice koleżanki zostaną wyłączeni z tej przyjaźni. Jeśli ona nie ma po nich takich "słabych tendencji" i dotrwacie do tego okresu, to będzie wspaniale. Ja nie widzę w tym wszystkim złego zachowania koleżanki, poza tym, że nie potrafi wyjaśnić rodzicom ze swojej strony w czym jest problem.
zouzie
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-28, 14:39

Post autor: zouzie »

Nic w życiu nie jest sprawiedliwe.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Trochę czasu minęło to może udało się coś rozwiązać?
ODPOWIEDZ