pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Smutno czasem samemu

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
rockman991
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15

Smutno czasem samemu

Post autor: rockman991 »

witajcie ... otóż mam dziwną sprawe. Nie mam brata z którym mógłbym pograć w piłke porobić coś gdy jest nudno...za to mam pryjeciela. jednak niestety on nie chce ,zebym przyjeżdżał do niego pobrać i w piłke itp. czesto mi sie nudzi samemu w domu ale on tego nie rozumie widocznie. Wiec ja postanowiłem ,ze jeżeli on nie chce ,zębym przyjeżdżał czasami to ja nie bede z nim grał na multiplayer . On bardzo lubi ze mną grać. Niestety gdy mu powiedizałem co postaniowiłem on sie obraził... teraz sam ju.z nie wiem czy dobrze robie... ale ja bardzo przyjechać czasami bo smutno mi samemu w domu a do nikogo innego nie pojade bo wszyscy mieszkają zbyt daleko i nawet nie wiem gdzie. czy dobrze robie nie grając z nim za kare?
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

A on do cb nie może przyjechać i byście sobie pograli?
patka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-01, 00:29

Post autor: patka »

Dobrze że masz chociaż przyjaciela,ja weekendy przeważnie spędzam samotnie hehe..
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

patka pisze:Dobrze że masz chociaż przyjaciela,ja weekendy przeważnie spędzam samotnie hehe..
Nie masz zainteresowań? Znajomych?
Awatar użytkownika
mathew17
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2011-11-29, 17:58

Post autor: mathew17 »

patka Zapisz się gdzieś na jakieś kółka zainteresowań itp to poznasz ludzi i wpadniesz w jakieś miłe towarzystwo ;d
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

mathew17 pisze:patka Zapisz się gdzieś na jakieś kółka zainteresowań itp to poznasz ludzi i wpadniesz w jakieś miłe towarzystwo ;d
Dokładnie ! ja też mało kiedy wychodziłam z mieszkania po wypadku. ale od czasu jak gram w koszykówkę jestem prawie cały czas poza domem :P
domin
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-12-15, 09:25

Post autor: domin »

Trochę bez sensu że karzesz przyjaciela za to, że nie chce przyjechać pograć w piłkę. Bo tak naprawdę to siebie karzesz, bo się kumpel obraził i już nawet sobie nie pogracie.
ann9
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-12-18, 20:29
Kontakt:

Post autor: ann9 »

Przyjaciel nie musi mieć tych samych zainteresować, co Ty!

Powinieneś to uszanować :)
Pozdrawiam, Anna
Sprawdź solidne plexi! Wszystko odbywa się na wymiar, podajesz wymiary, które Cię interesują i gotowe: http://plexinawymiar.pl/
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

no ale jak przyjaźń się sprowadza tylko do grania, to czy jest to w ogóle przyjaźń? tak samo można powiedzieć o drugiej stronie, że może tamten przyjaciel mógłby się poświęcić i raz na jakiś czas spotkać, a nie tylko wymagać, żeby grać.
koktajlowax33
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-27, 17:49
Lokalizacja: Stumilowy Las

Post autor: koktajlowax33 »

mysle , ze jest to jakas dziwna przyazn , skoro nie umiecie ze soba normalnie pogadac i np powiedziec ze jeden nie chce grac czy cos . przeciez jest wiele innych rzeczy , ktore napewno lubicie obydwoje . ale z drugiej strony nie rozumiem co to za problem , dlaczego on nie moze do Ciebie pryjechac ? uwazam , ze jezeli komus zalezy na drugiej osobie , a nie tylko na tym ,zeby sie mialo z kim pograc ,to jest sie w stanie od czasu do czasu poswiecic i przyjechac , albo isc na jakis kompromis.
hellibiu
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-25, 14:31

Post autor: hellibiu »

Zró grilla z przyjaciólmi. Piękna pogoda.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

hellibiu pisze:Zró grilla z przyjaciólmi. Piękna pogoda.
Albo po prostu gdzieś wyjedźcie i już :)
pw01
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-06-23, 08:21
Kontakt:

Post autor: pw01 »

Ja mam przyjaciela rodzinę i wszystkich ale i tak czuję się samotna :(
ODPOWIEDZ