pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: diamond_girl »

Witam, mam dylemat i z tego powodu chciałam zaczerpnąć waszej porady, opinii.

Nie długo bo na początku sierpnia ja i mój chłopak będziemy obchodzić 2 rocznicę bycia ze sobą. I z tego powodu chciałam kupić mu jakiś prezent. Zbyt dużo pieniędzy nie mam - 80zł. Zastanawiałam się nad bransoletką srebrną bo to takie symboliczne no i wogole. Ale to jest facet i tu zaczyna się problem bo wydaje mi sie ze choc jest romantykiem itp to wolałby coś co mu się przyda, co mu potrzebne.
Wcześniej chciałam mu kupić rękawice bokserskie ale dałam sobie spokój bo po 1 nie znam się na tym, po 2 mieszkam w małej miejscowości i musiałabym zamawiać przez internet, co byłoby dodatkowym utrudnieniem no i nie mam tyle pieniedzy.. Z przesyłką kosztowało by mnie to ze 120 zł minimum jeśli nie chciałabym kupić badziewia.
Jest jeszcze jedna opcja i tu właśnie się zastanawiam. On jest wędkarzem ;)) i byliśmy parę dni temu w wędkarskim no i mówił ze chce sobie kupić podbierak na ryby, ze bardzo by mu sie przydał itp itd no i tam byly takie w cenie 55 zł, podobały mu się. I mam wrażenie że bradziej byłby zadowolony z tego niż z tej bransoletki, a z drugiej strony taki prezent nie pasuje mi do okazji... Co sądzicie? Kupić mu to cuś tam na ryby i ewentualnie coś dokupić tańszego co bardziej sie na tą okazję nadaje czy bransoletkę...? Bo sama nie wiem. Byłabym bardzo wdzięczna jakbyście mi coś doradzili :)) z góry dziękuje ;**
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Prezenty na rocznicę wcale nie są potrzebne ( moim zdaniem :P )
Zrób mu romantyczną kolację, ładnie się ubierz, wyskoczcie gdzieś na jakiś piknik, pooglądajcie razem zachód słońca.... na koniec mozesz mu dać wasze wspólne zdjęcie z podziękowaniem za wspólne spędzone dwa lata i oby tak dalej. Jest tyle fajnych opcji a ty sie zastanawiasz nad prezentem :P
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

tak, ale właśnie chodzi o to że bardzo chciałabym mu kupić prezent bo on mi tez kupywał a ja nigdy nie miałam pieniędzy ... i chciałam wreszcie mu dać coś od siebie. A czas w rocznice spędzamy za jego sprawą już.. to on coś organizuje, gdzieś mnie zabiera.. więc skoro pytałam o prezent to zależy mi na prezecie. To nie jest tak z ja tego nie przemyślałam. Inne rzeczy tez mam w zanadrzu ale tutaj pytam o prezent.. więć czy jest ktoś kto mógłby mi coś doradzić..??
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

Jeśli lubi bransoletki i jesteś pewna, że będzie ją nosił to myślę że ten prezent bardzo pasuje. Może być też łańcuszek, ale wiesz to już tylko zależy od tego co On lubi.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Napewno by nosił, akurat tego jestem pewna. Łańcuszek już akurat ma i razem z nim nosi wisiorek z literką na którą zaczyna się moje imie. Ale właśnie nie mogę sie zdecydować bo ten podbierak o ktorym pisałam tez by go ucieszył.
mirek31
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-07-21, 18:13

Post autor: mirek31 »

Może jakiś mały gadżet motoryzacyjny ,faceci lubią takie zabawki :P
dobry chłopak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-28, 10:48

Post autor: dobry chłopak »

->
mirek31 pisze:"Może jakiś mały gadżet motoryzacyjny ,faceci lubią takie zabawki :P"
Lubimy, to prawda. Więc to też jest jakiś pomysł. Tylko trzeba trafić, bo gadżet motoryzacyjny gadżetowi motoryzacyjnemu nierówny. Jeśli jest fanem aut japońskich, to kupno mu breloczka BMW byłoby strzałem w stopę. :)
Lubimy też scyzoryki i temu podobne gadżety. Może oferowana tu wielofunkcyjna karta survivalowa byłaby fajnym prezentem?
http://www.godstoys.pl/Shop/Product/Jad ... e07fef4039
Chyba każdy facet lubi mieć przy sobie takie rzeczy, a ta ponoć fajnie się mieści do portfela, bo jest rozmiarów karty kredytowej. Sam rozważam zakup czegoś takiego. :) A jest niedroga i jak zamówisz dziś to powinno zdążyć dojść do końca tygodnia, bo już u nich kiedyś zamawiałem i wysyłają na drugi dzień.

A bransoletka... Sam nie wiem, czy ja osobiście bym się ucieszył. Co kto lubi. Kiedyś mi się marzyła, ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie dla mnie. Z kolei podbierak jako prezent...? To tak, jakbyś Ty lubiła sprzątać, a on by Ci kupił Pronto. :D Nie mam pewności, czy się nadaje na prezent.
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Ogólnie ja nie lubię dostawać prezentów to raczej zbyt Tobie nie doradzę.
Ale jako chłopak ucieszyłbym się jakbym dostał jakiś perfum , czy też mały gadżet.
Bo wg mnie nie liczy się to co się dostanie -- a sama pamięć. :mg:

Udanych wyborów.
Alonek
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2011-09-05, 15:45

Post autor: Alonek »

Kup mu jakaś koszulkę z napisałem " Mam zajebistego Chłopaka "
michalina
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-13, 09:56

Post autor: michalina »

a może jakiś fajny oryginalny gadżet z serii tych praktycznych?? polecam urządzenie do ostrzenia wkładów do maszynek do golenia. Myślę, że każdy facet ucieszy się z takiego prezentu
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

hmmm popatrz na takapaka.pl lub 2future.pl masz yszukiwarke prezentów, wpisz ze rocznica dla niego i wyszuka Ci najlepsze prezenty
kiferk
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-12-17, 09:29

Post autor: kiferk »

Ja bym na Twoim miejscu te pieniądze przeznaczył na jakąś romantyczną kolację przy świecach :) Ja bym się z czegoś takiego bardziej cieszył niż z kupionego prezentu, ponieważ taka kolacja nie zdarza się codziennie oraz byłoby co wspominać :)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

my z moim na pierwszą rocznicę pojechaliśmy do Krakowa :) a w prezencie dałam mu album z naszymi zdjęciami z całego tego roku razem + zostawiłam miejsca na fotki z tego wyjazdu
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

Jeśli chłopak pali, kup mu jakąś wypaśną zapalniczkę (zippo?) albo papierośnicę. Z pomysłu bransoletki zupełnie bym zrezygnowała.
Ja, na Twoim miejscu, zrezygnowałabym z prezentu, kupiła dobrego wina, świec, zrobiła coś dobrego na kolację i po prostu spędziła miło czas. Myślę, że chłopak byłby zadowolony.
payamana
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-15, 12:44

Post autor: payamana »

destrukcyjna pisze:Jeśli chłopak pali, kup mu jakąś wypaśną zapalniczkę (zippo?) albo papierośnicę. Z pomysłu bransoletki zupełnie bym zrezygnowała.
Ja, na Twoim miejscu, zrezygnowałabym z prezentu, kupiła dobrego wina, świec, zrobiła coś dobrego na kolację i po prostu spędziła miło czas. Myślę, że chłopak byłby zadowolony.
Ideał :D

A tak serio to lepiej faktycznie coś samemu przyrządzić. Nie dość, że chłopak bardziej się ucieszy to dodatkowo poczujesz się lepiej i będziesz szczęśliwa, że udało Ci się zrobić dobry prezent chłopakowi :)
ODPOWIEDZ